Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Bezpieczeństwo

BEZPIECZNE OKNA I DRZWI ZAPEWNIAJĄ OCHRONĘ TWOJEJ RODZINY

O silnej pozycji Internorm, jakości i niezawodności świadczą także wyniki sprzedaży - ponad 22,5 mln sprzedanych okien i drzwi. To bezpieczeństwo za sprawą zastosowanych technologii, skuteczna zapora dla włamywaczy, żeby Twoja rodzina mogła komfortowo czuć się we własnym domu.

JAK ZABEZPIECZYĆ OKNA?

Dom powinien być jak twierdza, bezpieczny, odpowiednio chroniony przed włamaniami. Tak będzie, jeśli zatroszczymy się o najważniejsze elementy konstrukcyjne, wśród których trzeba wymienić okna.

Okna firmy Internorm wyposażone zostały w najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń, zapewniające spokój domowego ogniska. Dzięki temu, że jeden sworzeń grzybkowy i jeden zaczep zamka umocowano od dołu - po stronie uchwytu - okno nie zostanie wyważone. Za ochronę antywłamaniową odpowiada jednocześnie Przeszklenie I-tec. Dodatkowym zabezpieczeniem jest też specjalne sklejenie szyby ze skrzydłem okna (na całym obwodzie).

Solidną ochronę zapewnia też Secure I-tec występujące w każdym oknie PCV KF 500. To specjalna technika ryglowania, niespotykana u innych producentów.

Poniżej garść kolejnych informacji na temat okien antywłamaniowych:

Ryglowanie okien I-tec Secure Internorm

I-tec Secure

I-tec Secure sprawia, że okno jest nie do wyważenia. Dzieje się tak, bo klapki ryglujące otwierają się i zostają wciśnięte bezpośrednio w ościeżnice. I to ze wszystkich czterech stron - dlatego to wyjątkowe, niezwykle mocne ryglowanie.

Bezpieczne szyby okienne I-tec Oszklenie

I-tec Oszklenie

I-tec Oszklenie polega na przyklejeniu szyby do ramy okna na całym jej obwodzie. Ta specjalna technika gwarantuje, że nie można wyważyć szyby, bo umocowana jest niezwykle pewnie.

Zaczepy zamków

Zaczepy zamków

Pewne i mocne ryglowanie okna wraz z zamontowanymi na ościeżnicy sworzniami grzybkowymi - to właśnie domena masywnych, eleganckich zaczepów zamka.

Klamki antywłamaniowe okien

Klamki antywłamaniowe

W klamce Secustiki zamontowano specjalny mechanizm blokujący, który niezawodnie ochrania przed przewierceniem od zewnętrznej strony (wersja seryjna: okna PCV i PCV-aluminiowe KF 500).

>Klamki okienne z kluczykiem

Klamki z kluczykiem

Wyważenie szyby nie jest możliwe dzięki opatentowanej technice wstawania szyb. Szyba trzyma się pewnie, bo została przyklejona do ramy okna na całym obwodzie.

Ukryte okucia okienne

W pełni ukryte okucia

Ukryte okucia mają bardzo ważną rolę, bo dzięki nim nie da się podnieść okna z zawiasów. Ale to nie wszystko - są łatwe w czyszczeniu i ładnie się prezentują.

Zabezpieczenia elektroniczne okien

Monitorowanie elektroniczne

Dyskretną i niezawodną - taką właśnie dostaniemy informacje od czujników zamknięcia, jaki jest stan okien i drzwi balkonowych (czy są otwarte, czy zamknięte). Dodatkowo, system możemy podłączyć do alarmu.

Balkon francuski

Balkony francuskie

Bardzo stabilne, cechuje je wysoki stopień bezpieczeństwa - dla osób dorosłych oraz dzieci.

Bezpieczne szyby okienne

Bezpieczne szyby

Specjalnie zaprojektowane szkło wielowarstwowe nie ma prawa się rozpaść. Szyba jest zabezpieczona przez odporne na zerwanie folie. Pozostaje w ramie okna, nie stwarzając zagrożenia.

ANTYWŁAMANIOWE DRZWI WEJŚCIOWE

W Internorm przestrzegamy zasad jakości, stosując najlepsze - znanych i cenionych producentów - systemy ryglowania drzwi zewnętrznych. Zapewniają one, że Twój dom będzie bezpieczny, chroniony przed włamywaczami. Drzwi wejściowe z aluminium wyposażone zostały w pięć rygli zabezpieczających firmy KFV, a ryglowanie wielopunktowe zastosowano w drzwiach drewniano-aluminiowych Winkhaus. Dzięki masywnym zawiasom drzwiowym i wkładce cylindrycznej zamka (odporne na rozwiercenie i otwieranie manipulacyjne) pewnie chronią przed włamaniem.

Nasze drzwi wejściowe aluminiowe oraz drewniano-aluminiowe także mogą zostać wzmocnione dodatkowymi zabezpieczeniami. Chętnie doradzimy, jak możesz optymalnie zabezpieczyć swoje mieszkanie przed nieproszonymi gośćmi.

Nasze oferta to również inne rozwiązanie specjalne:

Czytnik lini papilarnych drzwi

Czytnik lini papilarnych

Odcisk palca jest bezpieczniejszym rozwiązaniem niż nawet najlepszy klucz. Każdy ma inny odcisk, a więc jest jedyny i niepowtarzalny.

Otwieranie drzwi za pomocą kodu

Keypad

Nie potrzebujesz klucza, bo wystarczy dowolnie skonfigurowany kod, który powinien mieć od 4 do 10 znaków. To zdecydowanie najwygodniejszy sposób otwierania drzwi.

Wkładka drzwiowa standardowa

Wkładka standardowa

Specjalnie zaprojektowana wkładka cylindryczna (marki Winkhaus) zatrzyma każdego włamywacza, bo jest odporna na rozwiercenie. Niestraszne jej też otwieranie manipulacyjne. Niezawodną ochronę antywłamaniową zapewniają dwa stalowe sworznie.

Wkładka drzwiowa antywlamaniowa

Wkładka antywłamaniowa

Wkładka cylindryczna to nie tylko zabezpieczenie przed rozwierceniem i otwieraniem manipulacyjnym. Jej siła są dodatkowe narzędzie antywłamaniowe, które zabezpieczają zarówno przed wyciągnięciem, jak i wyrwaniem.

Zapornica drzwiowa

Zapornica drzwiowa

Zapornica drzwiowa jest ważnym elementem antywłamaniowym. Sprawia, że włamywacz chcący dostać się do naszego domu, nie będzie w stanie popchnąć lub pociągnąć drzwi. W celu sprawdzenia, kto znajduje się przed drzwiami, musimy tylko otworzyć je na szerokość szczeliny.

Ryglowanie elektryczne drzwi wiejściowych

Ryglowanie elektryczne

Rygle elektromagnetyczne do otwierania drzwi często używa się razem z domofonem, który umożliwia sprawdzenie, kto stoi przed drzwiami wejściowymi.

POROZMAWIAJMY O OKNACH I DRZWIACH
DLA TWOJEGO DOMU

OK
Anulowano

SPRAWDŹ DLACZEGO JESZCZE WARTO


Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF