Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Montaż

CERTYFIKOWANI MONTAŻYŚCI GWARANTUJĄ FACHOWY MONTAŻ.

Doskonałe okna potrzebują tak samo dobrego, profesjonalnego montażu, żeby działały bezawaryjnie. W funkcjonalnym domu, gdzie liczą się optymalne parametry szczelności i izolacji cieplnej, to konieczne. Szczególnie że duże straty ciepła pojawiają się w miejscach połączenia z murem. To widoczne pod postacią zalegającej tu wody kondensacyjnej, a później rozwijającej się pleśni. Jeśli prawidłowo wstawimy okna i drzwi, czyli fachowo połączymy ościeżnicę z murem, nie spotkają nas te problemy.

To dlatego montaż powinniśmy powierzyć doświadczonym specjalistom, których zapewnia Internorm - Twój[1st] window partner. Internorm to wysoki poziom techniczny montażu, zgodny z normami i przepisami oraz podstawami fizyki budowli.

Profesjonalny montaż okien - Twój[1st] window partner

KILKA WAŻNYCH ELEMENTÓW, KTÓRE TRZEBA
DOPILNOWAĆ PODCZAS MONTAŻU!

 • TEMPERATURA I WILGOTNOŚĆ POMIESZCZENIA

  Uszczelnienie jest kluczowe, prawidłowo połączone z budynkiem powinno być wykonane dookoła. Tym sposobem nigdzie nie będzie przepuszczało powietrza, a do szczeliny nie dostanie się wilgotne i ciepłe powietrze. Później skroplone w postaci wody, tworzącej pleśń.

 • IZOLACYJNOŚĆ CIEPLNA / IZOLACYJNOŚĆ DŹWIĘKOWA

  Wypełnienie środkowej płaszczyzny połączenia z budynkiem jest niezwykle istotne. Izolacją może być pianka poliuretanowa lub mineralny materiał izolacyjny. Ta płaszczyzna jest odpowiedzialna za utrzymywanie ciepła w domu (izolacja cieplna) oraz dźwiękoszczelność (izolacja dźwiękowa).

 • TEMPERATURA ZEWNĘTRZNA, DESZCZ, WIATR ITD.

  Zewnętrzne połączenia z budynkiem, gdzie negatywnie działają czynniki atmosferyczne, powinny być dookoła trwałe wiatroszczelnie oraz odporne na zacinający deszcz. Odnosi się to zarówno do okien, jak i obszaru połączenia z parapetem. Wilgoć, która przedostaje się od wewnątrz, powinna móc się wydostawać na zewnątrz poprzez odpowiednie uszczelnienie.

 • MASA WŁASNA

  Za przenoszenie ciężaru odpowiadają klocki podporowe, natomiast dzięki kołkom i kotwom ściennym można zamontować okna antywłamaniowe. Odstępy między mocowaniami zależą od materiału, z jakiego zaprojektowano ościeżnicę. Niedopuszczalne, niezgodne z normami technicznymi jest dziurawienie gwoździami.


DZIĘKI FIRMIE INTERNORM WYMIANA OKIEN
PRZEBIEGNIE W SPOSÓB NIEMAL NIEZAUWAŻALNY

Szybko, czysto i prosto – tak przebiega renowacja u naszych partnerów Internorm.


MONTAŻ WIELKOGABARYTOWY

Internorm oferuje montaż okien nawet o bardzo dużo rozmiarach. Dostępne odpowiednie środki transportu i dźwig zapewniają wykonanie tych prac w każdym miejscu. Pracownicy Internorm są specjalnie przeszkoleni, więc na każdym etapie prac udzielą fachowej porady. Dzięki ich doświadczeniu nie ma projektu, którego nie da się zrealizować.

Przekonaj się, jak wygląda dostawa i montaż drzwi podnośno-przesuwnych XL!

Proces dostawy i montażu drzwi podnośno-przesuwnych XL

Poznaj jakość montażu Internorm

POROZMAWIAJMY O OKNACH I DRZWIACH
DLA TWOJEGO DOMU

OK
Anulowano

SPRAWDŹ DLACZEGO JESZCZE WARTO


Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF