Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Marka Internorm

NR 1 WŚRÓD EUROPEJSKICH PRODUCENTÓW OKIEN

Liczby mówią same za siebie, pokazują, że firma Internorm to lider wśród europejskich producentów okiennych. Świadczy o tym stworzenie ponad 20 mln okien. Internorm to długie, bo 80-letnie doświadczenie i praktyczne, przedsiębiorcze, rozwojowe myślenie. To ciągły rozwój, inwestowanie w coraz nowsze technologie. Potwierdzeniem pozycja lidera w branży stolarki budowlanej oraz sektorze nowych technologii okiennych.

PONAD 80 LAT DOŚWIADCZENIA!

Wróćmy do zamierzchłych czasów, dokładnie do 1931 roku - to wtedy wszystko się zaczęło. Najpierw było małe austriackie przedsiębiorstwo, które bardzo szybko zaczęło rosnąć w siłę. Głównie dzięki przemyślanej wizji postępu, charyzmie prowadzącej do celu i chęci, by stworzyć najlepszy na rynku produkt. Tak trwało to przez lata, a te same wartości wyznawało każde pokolenie rodziny Klingerów. W konsekwencji - 45 lat temu - powstała marka Internorm, która jeszcze bardziej przyspieszyła ten proces pełen sukcesów.

INTERNORM W POLSCE

Od 2004 roku firma Internorm jest obecna w naszym kraju - IFTM Internorm Sp. z o.o. to wyłączny dystrybutor produktów sygnowanych znakiem jakości Internorm. Od tego czasu firma nie zwalnia tempa, stale ulepszając wszystkie działy: obsługi klienta, inwestycji czy dystrybucji. Każda kolejna mądra decyzja jest jak następna cegiełka budująca całościowy sukces. Wszystkie te działania prowadzą do najważniejszego - zrównoważonego wzrostu sprzedaży na terenie Polski. Nawiązanie umów dystrybucyjnych z wieloma krajowymi partnerami dobitnie to potwierdza.

Nawiązaliśmy umowy dystrybucyjne z wieloma partnerami na terenie całego kraju.

Internorm w Polsce

LITER JAKOŚCI I INOWACYJNOŚCI

Firma Internorm, stosując “całościową koncepcję systemów okiennych”, znacząco różni się od innych producentów. Całościowo, czyli produkcja okien od początku do końca. Mamy tu na myśli badania, rozwój, tworzenie, wykończenie i logistyka. A wszystko to oparte na nowych technologiach, odpowiednio skontrolowanych i certyfikowanych. To pełne zarządzanie całym procesem pozwala marce Internorm sprzedawać najbardziej jakościowe i innowacyjne produkty.

INNOWATOR W BRANŻY

Marka Internorm od początku przykłada wielką wagę do innowacyjności i stosowania najnowszych technologii. Cezurą jest rok 1996, gdy jako pierwsza firma w branży zaczęła specjalizować się w produkcji okien PVC. Nie byłoby tego sukcesu bez przemyślanej wizji rozwoju technologicznego, know-how i wyczucia stylistycznego.

Jako jedyna europejska marka firma Internorm może pochwalić się aż dziewięcioma certyfikowanymi produktami, które są dostosowane do budownictwa pasywnego. Taki tytuł nadaje Instytut Budownictwa Pasywnego z Darmstadt, co świadczy o okna i drzwiach, spełniających najważniejsze zasady w zakresie efektywności energetycznej.

Wszystko przemawia za Internorm

POROZMAWIAJMY O OKNACH I DRZWIACH
DLA TWOJEGO DOMU

OK
Anulowano

SPRAWDŹ DLACZEGO JESZCZE WARTO


Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF