Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.
ainternorma

Marka Internorm

marka-internorm-3.png

Nr 1 wśród europejskich producentów okien

Wyprodukowanie ponad 20 mln najwyższej jakości produktów ustawia Internorm jako firmę nr 1 wśród europejskich producentów okiennych. Długoletnie doświadczenie, przedsiębiorcze myślenie oraz stałe inwestycje w innowacje czynią z firmy Internorm nie tylko lidera branży okiennej, ale również lidera w temacie nowych technologii okiennych.

Ponad 80 lat doświadczenia!

W roku 1931 zaczęła się historia niewielkiego producenta z Austrii, które dzięki kapitalnej charyzmie, zdecydowaniu oraz wizji rozwoju kilku pokoleń rodziny Klingerów stała się największym producentem okien w Europie. Niewątpliwie wielkie znaczenie w procesie jego rozwoju było powstanie marki Internorm ponad 45 lat temu.

gwarancja-2.png
gwarancja-1.png

Internorm w Polsce

Od 2004 roku firma IFTM Internorm Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki Internom w Polsce. Od początku intensywnie rozwijamy naszą działalność, poprawiamy standard obsługi klienta, inwestujemy w promocję marki Internorm oraz rozszerzamy siatkę dystrybucji. Działania te prowadzą do ciągłego wzrostu sprzedaży na terenie całej Polski.

W kwestii dystrybucji współpracujemy z wieloma partnerami na terenie całego kraju.

Lider jakości i innowacyjności

To co wyróżnia Internorm w porównaniu do innych producentów to zastosowanie „całościowej koncepcji systemów okiennych”. Oznacza to, że w firmie odbywają się wszystkie etapy procesu produkcji okien. Począwszy od badań i rozwoju, poprzez wytwarzanie szkła izolacyjnego, wytłaczanie profili, najnowsze technologie wykończenia aż po operacje logistyczne. Dzięki kontrolowaniu każdego etapu udaje się oferować jakość niespotykaną u innych producentów. Dziesięciolecia badań pozwoliły wypracować technologie i procedury, które stawiają Internorm na pierwszym miejscu, pod względem jakości i innowacyjności okien.

marka-internorm-1.png
marka-internorm-4.png

Pionier w branży

Internorm od dawna wyróżnia się innowacyjnością i wykorzystaniem zaawansowanych technologii. W 1966 roku to my, jako pierwsi, zaczęliśmy specjalizować się w produkcji okien PVC. Dzięki śmiałej wizji rozwoju technologicznego, know-how i świetnemu wyczuciu stylistycznemu firma niedługo zdobyła pozycję lidera.

Internorm jest jedyną europejską marką oferującą 9 certyfikowanych przez Instytut Budownictwa Pasywnego z Darmstadt produktów przeznaczonych do budownictwa pasywnego, co potwierdza naszą wiodącą pozycję w dziedzinie efektywności energetycznej okien i drzwi.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF