Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

10 lat gwarancji w standardzie

Kategorie: innowacje  
Zdjęcie 10 lat gwarancji w standardzie

Internorm opiera swoją pozycję branżowego lidera o kilka zasad, do których należy dbanie o najwyższe standardy. Nie jesteśmy w tej kwestii gołosłowni – inwestując w nasze rozwiązania, otrzymujesz 10-letnią gwarancję na większość elementów okna. Sprawdź sam, jaką politykę marki prowadzimy w tym kierunku, a następnie odwiedź naszych ekspertów w katowickim Showroomie.

10-letnia gwarancja na:

 • Zachowanie koloru i niepękanie powierzchni narażonej na działanie czynników atmosferycznych. Obejmuje profile okienne wewnętrznie okleinowane i PCV, a także wykonane z aluminium. Gwarancja nie dotyczy ewentualnych uszkodzeń w miejscu łączenia profili okna.
 • Niepojawianie się korozji nalotowej wewnątrz zespolonych szyb.
 • Prawidłowy stan i funkcjonalność drewna, pianki i profili w każdym z modeli drewniano-aluminiowych. Warunkiem ważności gwarancji jest stwierdzenie zgodności ze sposobem montażu i konserwacji jaki sugerujemy naszym klientom.
 • Prawidłowy stan przyklejenia szprosów oraz prawidłowe uszczelnienie zespolonych szyb. W tym przypadku podstawą wymiany jest również stwierdzenie zgodności z polecanym sposobem eksploatacji okien Internorm.

internorm-szczelna-izolacja.jpg

Ponadto oferujemy 5-letnią gwarancję na:

 • Stan klamek PVD, które w tym okresie nie powinny być narażone na działanie rdzy, chyba że zostały uszkodzone.
 • Zachowanie koloru i struktury płycin drzwiowych.

To nie wszystko...

Na 3 lata możemy zagwarantować brak zmian koloru i stanu profili do rolet, zarówno syntetycznych, jak i aluminiowych. Podobnie podchodzimy do kwestii okuć drzwi i okien. Uwaga! Jako firma z długimi tradycjami (ponad 85 lat na rynku), możemy zapewnić, że nawet przez 30 lat będziemy w stanie naprawić Twoje okna, jeżeli nie będą uszkodzone ramy i ościeżnice.  Do odpowiedniej naprawy nie potrzeba nawet oryginalnych części, które mogą być w konkretnym przypadku niedostępne. Nasi eksperci dbają o klientów na każdym etapie – od doradztwa, przez montaż, po ewentualną konserwację i wymianę. Koszt naprawy jest uzależniony od bieżących stawek i skali uszkodzenia. Fakt faktem – ten artykuł może Ci się w ogóle nie przydać. W Internorm dbamy o jakość naszych produktów w najmniejszych detalach i nie zamierzamy sprzedawać okien, które stwarzają potencjalne problemy w użytkowaniu.

korzysci-domy-pasywne.jpg

Szczegóły...

Szczegóły gwarancji i innych aspektów zakupów w Internorm poznasz w każdym naszym salonie. Zapraszamy do katowickiego oddziału, w którym zobaczysz gotowe rozwiązania i porozmawiasz z fachowcem reprezentującym naszą markę. Nie zwlekaj – solidny dom wymaga dobrych decyzji!

 

 

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF