Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Drzwi wejściowe Internorm

Kategorie: drzwi  
Zdjęcie Drzwi wejściowe Internorm

Choć firma Internorm słynie z okien – w końcu jako pierwsza wprowadziła na swój rodzimy rynek materiał PCV – to równym zainteresowaniem darzy inną gałąź produkcji. Chodzi o drzwi. Przekraczając nasze drzwi w katowickim salonie, możesz poznać dwa rodzaje rozwiązań, jakie proponujemy w zakresie dostępu do domu.

Drzwi drewniano-aluminiowe

Wiele pisaliśmy na temat oszczędzania energii za pomocą odpowiednio dobranych okien. Czas zwrócić uwagę, że w procesie tworzenia domu pasywnego równie istotną rolę odgrywa wstawienie odpowiednich drzwi. Dla przykładu, model HT410 cechuje się izolacją cieplną rzędu 0,58 W/m2, co samo w sobie stanowi swoisty rekord. Warto na własne oczy obejrzeć tego typu rozwiązania, bowiem świetnie prezentują się na żywo. Zlicowane drzwi z ukrytymi klamkami? Drzwi schowane w skrzydle okucia? W takim przypadku należy mówić o designerskim, nowoczesnym podejściu! Odważnym, to fakt, ale przecież do odważnych świat należy... Jak i do oszczędnych i rozsądnych.

Zwróć uwagę, że dzięki szczelnemu wejściu do domu oszczędzasz mnóstwo energii. Następny rachunek może być mniejszy! W zależności od stylistyki domu, możesz szukać różnych rozwiązań. Podświetlanie, malowanie – granicą wszystkich tych decyzji jest jedynie Twoja wyobraźnia! Bezpieczeństwo? Już pomijając to, jak odstraszająco dla złodzieja muszą wyglądać drzwi antywłamaniowe Internorm, sam pięcioryglowy zamek dodawany w ramach standardowego wyposażenia powinien budzić nasze głębokie zaufanie. Nie zapomniano również o osobach mogących mieć problem z progami – w tym przypadku nawet nie rzuca się on w oczy.

jak-zabezpieczyc-sie-przed-wlamaniem.jpg

Drzwi aluminiowe

Aluminiowe drzwi firmy Internorm to prawdziwa klasa premium. Pod każdym względem. Certyfikaty potwierdzające jakość rozwiązań zabezpieczających oraz izolacyjnych łączą się w całość z minimalistycznym, eleganckim designem. Przez takie drzwi nikt nie przejdzie obojętnie. To właśnie uszczelnianie i mnogość dostępnych wzorów sprawia, że coraz częściej decydujemy się zrezygnować z klasycznych, drewnianych drzwi na rzecz nowoczesności. Innowacji potwierdzonej jakością, do której świata zapraszamy. Aby podkreślić ostateczny efekt, możemy sięgnąć po klamki, okna i szkła produkowane również na potrzeby rozwiązań Internorm.

dzieki-czemu-zyskujemy-dom-pasywny.jpg

Katowicki salon jakości

Codziennie od 9.00 do 17.00 czekamy na Ciebie w salonie Internorm w Katowicach. Chętnie doradzamy w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań dla Twojego domu. Powiemy Ci coś, co może wydać się szokujące, ale... być może wcale nie potrzebujesz aluminiowych drzwi? Może w Twoim przypadku należałoby raczej przemyśleć rozświetlenie salonu panoramicznym oknem? Zapraszamy na rozmowę z naszym ekspertem. Porozmawiamy o Twoim domu.

 

 

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF