Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Filozofia marki Internorm - poznaj nas bliżej

Kategorie: innowacje   design  
Zdjęcie Filozofia marki Internorm - poznaj nas bliżej

Inspiracja stylem życia klientów jest podstawą działalności Internorm od początku istnienia marki. Czerpiemy garściami z codzienności, interesujemy się odmiennym podejściem do otoczenia, szanujemy zarówno tradycję, jak i nowoczesność. Czy są to przesadne deklaracje ze strony producenta okien? Na przykładzie praktycznych rozwiązać widać, że za słowami stoją czyny. Dowiedz się, co nas inspiruje.

Innowacje

Marka Internorm jest budowana już niemal 90 lat. Nigdy nie przejęłaby roli lidera europejskiej branży okien, gdyby nie inspiracja stylem życia największych innowatorów. Wielcy ludzie, podobnie jak wielkie marki, zbudowali swój sukces wyłącznie na poszukiwaniach nowych, lepszych, ciekawszych rozwiązań.

Kopiowanie technologii konkurentów? Bierne podążanie za trendami? Uporczywe trzymanie się rozwiązań, które gwarantują ekonomiczną stabilizację? To nie w naszym stylu! Internorm od początku zakłada poszukiwanie nowości, aby wyznaczać trendy, stawiać innym poprzeczkę, po czym samemu ją przeskakiwać – jeszcze wyżej, jeszcze efektowniej.

Nasi klienci też są innowatorami. Sięgając po okna pasywne w Polsce, przeciera się szklaki energetycznej rewolucji. Interesując się oszczędnymi domami, które promujemy, pokazując wzorce z zachodniej Europy – dołączasz do awangardy innowacji budowlanej. Innowacyjność, ale oparta o tradycję, misję, wartości, spójność i odpowiedzialność – oto aspekt życia, który szczególnie nas interesuje i, mamy gorącą nadzieję, wyróżnia na globalnym rynku.

Ekologia

Czy da się pogodzić budowanie dużego koncernu z proekologiczną postawą? Od lat staramy się to udowodnić. Inspiracja stylem osób, które ponad wszystko cenią ochronę natury, wierność prostym zasadom i sprzeciw wobec destrukcji otoczenia, wyraża się w naszym podejściu do produktów.

Okna i drzwi przesuwne Internorm hołdują energooszczędności. Promujemy budownictwo pasywne i zachęcamy do wymiany przestarzałych okien, które zmuszają do większego zużycia surowców grzewczych. Gdy chcemy zaimplementować do produktów elektronikę – jak w przypadku automatyki I-tec Zacienienie – zamiast zasilania prądem wolimy inwestować w moduły fotowoltaniczne. Szanujemy ekologiczny styl życia i gorąco zachęcamy do oszczędniejszego korzystania z domowej przestrzeni. Ziemia jest jedna, podobnie jak życie każdego z nas. Szanujmy więc nasze i jej naturalne możliwości.

Mobilność

Inspiracja stylem trendsetterów, innowatorów i prosumentów wyznaczających kierunki rozwoju skierowała nas w stronę technologii mobilnych. Dom powinien być komfortowy, bezpieczny, a jego sprawy – rozwiązywane szybko i skutecznie. Właśnie dlatego stworzyliśmy aplikację mobilną SmartWindow System, dostępną na tablety i telefony z platformami iOS i Android. Zarządzanie wentylacją czy zacienieniem jeszcze nigdy nie było tak proste i intuicyjne.

Sprawdzenie, które okna są otwarte; zdalne wywietrzenie pokoju czy połączenie naszych rozwiązań z systemem alarmowym – czy ma być to wiedza tajemna? Nie – każdy powinien mieć wygodną kontrolę nad własnym domem. Chcemy, by nasze produkty były smart, bo wiemy, jak ułatwia to codzienne życie.

iPhone_iPad_Gateway_Internorm2.jpg

Oszczędności

Niektórzy pytają, czy droższe okna marki Internorm są warte swojej ceny. Najlepszą odpowiedzią na takie wątpliwości jest stwierdzenie, że większy wydatek dyktuje potrzeba oszczędzania! Skąd ten paradoks? Sprawa okazuje się nad wyraz prosta. Projekt architektoniczny, inspiracja stylem, który odpowiada naszemu charakterowi, dodatki i detale – to wszystko ważne, ale często podstawowym kryterium okazują się pieniądze. I okazuje się, że nawet największe pieniądze można w domu oszczędzić na wydatkach związanych z energią!

Dzięki budownictwu pasywnemu wiemy, że okna i drzwi o wysokim standardzie termoizolacyjnym (a tylko takie znajdują się w ofercie Internorm) gwarantują o wiele niższe koszty związane z ogrzewaniem. Energia zamiast uciekać pozostaje w pomieszczeniach, więc dodatkowe dogrzewanie węglem, drewnem, gazem czy prądem okazuje się zbędne, a rachunki znacznie niższe niż przed budową czy remontem.

Tradycja

W artykule padło wiele pozytywnych słów w kierunku innowacyjności, mobilności czy nowoczesności. Czy w takim razie dla części klientów inspiracja stylem tradycyjnym wyklucza się z zakupami w salonach Internorm? Zdecydowanie nie!

Nasze produkty tworzymy w kilku liniach stylistycznych. Studio i Home Pure są skierowane do nowoczesnych minimalistów, stawiających prostą formę ponad wszystko. Tymczasem dla tych, którzy wciąż wierzą w moc drewna, tradycyjnych klamek, finezyjnych przeszkleń, zaokrąglonych krawędzi i innych eleganckich cech, przygotowaliśmy oferty Home Soft oraz Ambiente. Modele z tych linii kryją w sobie moc nowoczesności, ale na zewnątrz widoczna jest inspiracja stylem typowo secesyjnym czy klasycznym.

Inna rzecz, że bez wiary w tradycję marka Internorm nie byłaby w tym miejscu, w którym się obecnie znajduje. Od ponad 80 lat marka stanowi wzorcowy przykład nowoczesnego przedsiębiorstwa, ale pozostaje w rękach tej samej rodziny, która cały czas podąża za myślą innowatora-założyciela.

AT_Egger_HF200_amb_a2.jpg

Komfort

Na koniec – kwestia oczywista. Inspirujemy się Twoją wygodą. Wiemy, że traktujesz dom jako ostoję bezpieczeństwa, radości, zabawy i odpoczynku. Nie chcemy narzucać Ci form wykorzystywania wolnego czasu. Spędzaj go zgodnie ze swoimi upodobaniami. Pozwól nam jedynie dostarczyć produkty, które są przyjazne każdemu, nawet niepełnosprawnym, chorym, dzieciom czy seniorom. Takie, które same wentylują pomieszczenia lub zapewniają idealną temperaturę w upalne lato i mroźną zimę.

Jak widzisz, inspirujemy się wieloma aspektami ludzkiego życia. Czy ekologia, mobilność, tradycja i inne nurty mogą spotkać się w jednym miejscu? W przypadku drzwi i okien Internorm nie ma mowy o konflikcie interesów.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF