Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Inteligentne sterowanie budynkiem - w Internorm to standard

Kategorie: innowacje   dom inteligentny  
Zdjęcie Inteligentne sterowanie budynkiem - w Internorm to standard

Internorm, marka z ponad 80-letnim doświadczeniem w branży okien, daje się poznać jako innowator i kreator rynkowych trendów. Obok najnowocześniejszych okien i drzwi austriacki producent proponuje jeszcze jeden element dla domu – wygodne sterowanie techniką budynku z poziomu smartfonów i tabletów. Niemożliwe? Dla Internorm to po prostu standard.

Mobilne życie domowe

Czy zawsze masz czas i ochotę krążyć po całym domu i odsłaniać lub otwierać okna, by po chwili wykonać tę samą trasę – zasłaniając i zamykając? Czy będąc na wakacjach, nie myślisz czasem z niepokojem o własnym domu, że biorąc pod uwagę pogodę, warto byłoby przewietrzyć większość pomieszczeń? Czy wreszcie nie jest dobrze mieć kontrolę nad domem, wiedząc, co się w nim dzieje? W odpowiedzi na te pytania pojawiają się nowoczesne rozwiązania znane z inteligentnych domów, a warto wiedzieć, że wygodne sterowanie techniką budynku jeszcze nigdy nie było tak proste!

Aplikacja SmartWindow System marki Internorm, przygotowana z myślą o użytkownikach systemów mobilnych Android oraz iOS, pozwala na kompleksowe, inteligentne sterowanie rozwiązaniami I-tec Wentylacja oraz I-tec Zacienienie, a także dodatkowo zaimplementowanymi czujnikami. Systemy wentylacji czy zacienienia są coraz częściej podstawowym elementem okien Internorm. Pierwszy służy do wygodnego i bezpiecznego wietrzenia pomieszczeń przy minimalnej utracie ciepła, drugi natomiast do automatycznego zasłaniania i odsłaniania pomieszczeń.

Wygodne sterowanie techniką budynku wymaga personalizacji, a ta w przypadku SmartWindow System stanowi podstawową cechę produktu. Za pomocą jednego programu otrzymujesz możliwość wyboru określonego, predefiniowanego trybu albo opracowania własnej koncepcji zarządzania wentylacją i oświetleniem.

Dom na dotyk

Przesuwając palcem po czytelnej wizualizacji okna, w czasie rzeczywistym odsłaniasz lub zasłaniasz żaluzję, innym przyciskiem ustawiając jej kąt. Możesz również uruchomić wietrzenie wybranego pomieszczenia lub zdefiniować ich grupy, jednym kliknięciem włączając wentylację np. wyłącznie w sypialniach.

Kolejną zaletą SmartWindow System okazuje się możliwość podłączenia dodatkowych czujników, dzięki którym za pomocą aplikacji sprawdzisz, czy w domu nie rozchodzi się dym, wyłączysz gniazdko do telewizora i zmienisz jasność światła. Ponadto przy zamontowaniu odpowiednich czujników jesteś w stanie na odległość ustalić temperaturę w budynku, a także prędkość wiatru na zewnątrz.

Rozwiązaniem które sprawia, że wygodne sterowanie techniką budynku za pomocą SmartWindow można nazwać prawdziwą przyjemnością, jest funkcja pełnej automatyki i zdalnego sterowania. Jesteś na wakacjach i chcesz, aby rolety zasłaniały cały dom od godziny 13.00? Proszę bardzo. Planujesz konkretne zadania? Wybierz funkcję tasks! Wyróżniasz własne kryteria, według których powinien funkcjonować dom? Pełna kontrola wiąże się w typ przypadku z bezbłędną punktualnością i skutecznością.

Zalety SmartWindow System

 • Bezpieczeństwo.
 • Intuicyjne sterowanie.
 • Kompleksowość.
 • Możliwość rozbudowania o dodatkowe czujniki.
 • Pełna personalizacja i automatyzacja.

Internorm_iPad.jpg

Technologia nowej generacji

Wygodne sterowanie techniką budynku wcale nie wiąże się ze skomplikowaną, specjalistyczną aparaturą. Poza rozwiązaniami I-tec Wentylacja oraz I-tec Zacienienie w oknach potrzebujesz jedynie dwóch standardowych urządzeń – routera WiFi oraz urządzenia mobilnego (smartfon lub tablet). Jeżeli chodzi o urządzenia mobilne, kompatybilne są wyłącznie iPhone'y, iPady oraz sprzęt innych producentów działający w oparciu o system Google, czyli popularnego Androida. Bezpłatna aplikacja jest dostępna w sklepach App Store oraz Google Play. Można ją pobrać w każdej chwili, choćby po to, by w wersji demo poznać jej działanie i tym samym przekonać się ostatecznie do zakupu SmartWindow System.

Z kolei router stanowi w tym przypadku bramę sieciową pomiędzy urządzeniami Internorm a Twoim urządzeniem mobilnym. Jeśli router jest w domu podłączony na stałe, zasłonisz okna lub dokonasz kontroli wentylacji nawet na drugim końcu świata. Jednym kliknięciem, w kilka sekund. Prawda, że wygodne sterowanie techniką budynku wydaje się przyjemną perspektywą?

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF