Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Inteligentne sterowanie domem według Internorm

Kategorie: innowacje  
Zdjęcie Inteligentne sterowanie domem według Internorm

Firma Internorm słynie z innowacyjnych rozwiązań stosowanych w produkowanych przez siebie oknach i drzwiach, za sprawą których z powodzeniem podnosi komfort życia użytkowników budynku. Jeden z przykładów nowoczesnych systemów ułatwiających codzienne funkcjonowanie nazywa się I‑tec SmartWindow – dzięki niemu możliwa staje się zdalna, radiowa kontrola domu za pomocą urządzenia podłączonego do Internetu.

Steruj domem, gdziekolwiek jesteś

System I-tec SmartWindow obsługiwany jest za pośrednictwem urządzenia mobilnego podłączonego do Internetu – tabletu czy smartfona. Aby móc z niego korzystać, wystarczy zainstalować aplikację Smart Window dostępną w sklepach Google Play (system Android) i App Store (system iOS). W efekcie możliwa staje się zdalna obsługa systemów wentylacji i zacienienia, nad którymi masz kontrolę, gdziekolwiek jesteś. Chcąc wdrożyć kompleksowe rozwiązanie, jakim jest radiowa kontrola domu, należy sięgnąć po dodatkowe urządzenia.

Aplikacja I-tec SmartWindow, mimo że funkcjonalna i bardzo sprawna, to w standardowej konfiguracji obsługuje wyłącznie systemy montowane w oknach firmy Internorm. Jej dwa główne komponenty to system I-tec Zacienienie, który – jak sama nazwa wskazuje – służy do sterowania mechanizmami zacieniania pomieszczeń oraz I-tec Wentylacja, co do którego przeznaczenia również nie powinno być żadnych wątpliwości. Dzięki zintegrowaniu tych systemów w jednej aplikacji I-tec SmartWindow da się z dowolnego miejsca na świecie odsłaniać i zasłaniać żaluzje, podnosić rolet, zamykać naświetla czy wietrzyć pomieszczenie. To jeszcze nie jest jednak pełna radiowa kontrola domu.

Pełna radiowa kontrola domu

Dopiero zintegrowanie aplikacji I-tec SmartWindow z systemem czujników dymu i oświetleniem decyduje, że radiowa kontrola domu jest kompletna. Dzięki temu rozwiązaniu możesz nie tylko sterować oświetleniem, włączać i wyłączać telewizor, wietrzyć pomieszczenie czy zasłaniać okna, ale również zautomatyzować te czynności pod względem wybranych kryteriów. Przykładowo, możesz zaplanować regularne wietrzenie wybranych pomieszczeń o określonych porach lub samoczynnie ustawić przygaszenie światła w trakcie romantycznego wieczoru z ukochaną osobą.

Radiowa kontrola domu oferowana przez I-tec SmartWindow odbywa się z poziomu tabletu lub smarftona – nie musisz nawet podnosić się z kanapy, żeby odsłonić żaluzję czy wywietrzyć pokój znajdujący się na drugim końcu korytarza. Aplikacja pozwala bowiem na oddzielną obsługę każdego pomieszczenia z osobna oraz dowolną konfigurację i zapisywanie ustawień poszczególnych jej komponentów. Radiowa kontrola domu dostępna w ramach systemu I-tec SmartWindow udowadnia, że innowacje to źródło nie tylko rozwoju, ale również codziennej wygody.

Internorm_iPad.jpg

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF