Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Internorm dla wyszukanych rozwiązań architektonicznych

Kategorie: design  
Zdjęcie Internorm dla wyszukanych rozwiązań architektonicznych

Niektórzy podziwiają budynki ultranowoczesne, inni hołdują klasyce. Architektura secesyjna wciąż cieszy się w naszym kraju sporą popularnością, co nie zmienia faktu, że domy potrzebują nowoczesnych, solidnych rozwiązań. Jak połączyć praktyczność z tradycją? Odpowiedzią marki Internorm jest linia okien i drzwi Ambiente.

Architektura secesyjna – wiecznie żywa

Secesja miała swoje korzenie w XIX wieku, rozwijając się szczególnie w pierwszych dwóch dekadach XX wieku. Chociaż podstawową ideą było oderwanie architektury od tradycyjnych i historycznych form, dziś patrzymy na nią jako przykład tradycyjnego budownictwa, w którym wyszukane wzornictwo łączy się z elegancją i rozmachem.

Wciąż wiele osób od nowoczesności woli tradycję i budując swój własny dom, sięga po rozwiązania, które wiernie oddają klasyczne formy. Elegancja cały czas ma się dobrze; pytanie jednak, jak znaleźć przy tym złoty środek w postaci nowoczesnych, efektywnych elementów domu.

W ramach linii Ambiente firma Internorm gwarantuje idealnie wpasowanie okien i drzwi w elegancki, wyszukany styl wnętrz oraz w bryłę budynku, przy zachowaniu pełnej energooszczędności i wytrzymałości, do której przyzwyczaił nas austriacki producent. Architektura secesyjna w nowoczesnym wydaniu? Też mariaż staje się rzeczywistością!

Okna tradycyjnie perfekcyjne

Wśród bogatej oferty Internorm znajduje się wiele okien sygnowanych jako linia Ambiente. Chociaż każde z nich spełnia najwyższą jakość 100% Made in Austria, na potrzeby prezentacji warto wskazać najbardziej wyszukane rozwiązania. Bez nich architektura secesyjna w XXI wieku traci miano wydajnej energetycznie i komfortowej na co dzień.

 • HF 410. Okna drewniano-aluminiowe dostępne w wielu kolorach, ze szczególnym uwzględnieniem brązów harmonijnie wpasowujących się we wnętrza wypełnione tradycyjnymi meblami. Przy tym izolacyjność cieplna na poziomie 0,64 U, dźwiękoszczelność sięgająca 45 dB, a także ukryte ryglowanie jako przykład nowoczesnego rozwiązania dla bezpieczeństwa.
 • KV 440. Dowód na to, że architektura secesyjna może być uzupełniana o rozwiązania znane z inteligentnych domów dla designerów. Tradycyjny wygląd okien nie przeszkodził w zamontowaniu wewnętrznej plisy Duette® pomiędzy szybami oraz implementacji systemów I-tec Zacienienie i I-tec Wentylacja, którymi sterujesz za pomocą aplikacji mobilnej SmartWindow System. Brzmi ciekawie?
 • HV 350. Uniwersalne rozwiązanie dla domów, w których tradycyjny wygląd ma łączyć się z nowoczesnością w detalach. Czy czegoś temu oknu brakuje? Wielu potwierdzi, że nie! Wbudowane zacienienie między szybami, sterowane dzięki ekologicznemu zasilaniu światłem słonecznym, kompatybilność z aplikacją mobilną, solidne oszklenie, termoizolacja na poziomie 0,60 U, ochrona przed dźwiękami nawet o mocy 47 dB… A przy tym ukryte ryglowanie i standard bezpieczeństwa RC1/RC2.

Drzwi pełne elegancji

Czym byłaby architektura secesyjna bez stylistycznie perfekcyjnych drzwi? Każdy zna odpowiedź. Jeżeli cenisz tradycyjne wzornictwo, a jednocześnie oczekujesz od drzwi solidności, wytrzymałości oraz odporności na wilgoć czy chłód – linia Ambiente spełni Twoje kryteria.

W ofercie Internorm znajdziesz kilkadziesiąt wariantów stylistycznych (które możesz w dodatku personalizować w detalach i pod względem kolorystyki) drzwi w systemach AT 200, AT 310, AT 400 oraz AT 410. Wszystkie gwarantują szczególne właściwości termoizolacyjne – do 0,78 U. Drzwi Internorm chronią przed dźwiękiem o mocy nawet 43 dB i mieszczą się w ramach przebadaną klas bezpieczeństwa RC1/RC2.

Co najistotniejsze z punktu widzenia tradycyjnej stylistyki, odznaczają się wyszukanym wzornictwem, odejściem od surowej, minimalistycznej formy, solidnymi klamkami oraz obszernym przeszkleniem. Tak, jak przystało na elegancki, tradycyjny dom.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF