Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Internorm dla wyszukanych rozwiązań architektonicznych

Kategorie: design  
Ocena 0
Zdjęcie Internorm dla wyszukanych rozwiązań architektonicznych

Niektórzy podziwiają budynki ultranowoczesne, inni hołdują klasyce. Architektura secesyjna wciąż cieszy się w naszym kraju sporą popularnością, co nie zmienia faktu, że domy potrzebują nowoczesnych, solidnych rozwiązań. Jak połączyć praktyczność z tradycją? Odpowiedzią marki Internorm jest linia okien i drzwi Ambiente.

Architektura secesyjna – wiecznie żywa

Secesja miała swoje korzenie w XIX wieku, rozwijając się szczególnie w pierwszych dwóch dekadach XX wieku. Chociaż podstawową ideą było oderwanie architektury od tradycyjnych i historycznych form, dziś patrzymy na nią jako przykład tradycyjnego budownictwa, w którym wyszukane wzornictwo łączy się z elegancją i rozmachem.

Wciąż wiele osób od nowoczesności woli tradycję i budując swój własny dom, sięga po rozwiązania, które wiernie oddają klasyczne formy. Elegancja cały czas ma się dobrze; pytanie jednak, jak znaleźć przy tym złoty środek w postaci nowoczesnych, efektywnych elementów domu.

W ramach linii Ambiente firma Internorm gwarantuje idealnie wpasowanie okien i drzwi w elegancki, wyszukany styl wnętrz oraz w bryłę budynku, przy zachowaniu pełnej energooszczędności i wytrzymałości, do której przyzwyczaił nas austriacki producent. Architektura secesyjna w nowoczesnym wydaniu? Też mariaż staje się rzeczywistością!

Okna tradycyjnie perfekcyjne

Wśród bogatej oferty Internorm znajduje się wiele okien sygnowanych jako linia Ambiente. Chociaż każde z nich spełnia najwyższą jakość 100% Made in Austria, na potrzeby prezentacji warto wskazać najbardziej wyszukane rozwiązania. Bez nich architektura secesyjna w XXI wieku traci miano wydajnej energetycznie i komfortowej na co dzień.

 • HF 410. Okna drewniano-aluminiowe dostępne w wielu kolorach, ze szczególnym uwzględnieniem brązów harmonijnie wpasowujących się we wnętrza wypełnione tradycyjnymi meblami. Przy tym izolacyjność cieplna na poziomie 0,64 U, dźwiękoszczelność sięgająca 45 dB, a także ukryte ryglowanie jako przykład nowoczesnego rozwiązania dla bezpieczeństwa.
 • KV 440. Dowód na to, że architektura secesyjna może być uzupełniana o rozwiązania znane z inteligentnych domów dla designerów. Tradycyjny wygląd okien nie przeszkodził w zamontowaniu wewnętrznej plisy Duette® pomiędzy szybami oraz implementacji systemów I-tec Zacienienie i I-tec Wentylacja, którymi sterujesz za pomocą aplikacji mobilnej SmartWindow System. Brzmi ciekawie?
 • HV 350. Uniwersalne rozwiązanie dla domów, w których tradycyjny wygląd ma łączyć się z nowoczesnością w detalach. Czy czegoś temu oknu brakuje? Wielu potwierdzi, że nie! Wbudowane zacienienie między szybami, sterowane dzięki ekologicznemu zasilaniu światłem słonecznym, kompatybilność z aplikacją mobilną, solidne oszklenie, termoizolacja na poziomie 0,60 U, ochrona przed dźwiękami nawet o mocy 47 dB… A przy tym ukryte ryglowanie i standard bezpieczeństwa RC1/RC2.

Drzwi pełne elegancji

Czym byłaby architektura secesyjna bez stylistycznie perfekcyjnych drzwi? Każdy zna odpowiedź. Jeżeli cenisz tradycyjne wzornictwo, a jednocześnie oczekujesz od drzwi solidności, wytrzymałości oraz odporności na wilgoć czy chłód – linia Ambiente spełni Twoje kryteria.

W ofercie Internorm znajdziesz kilkadziesiąt wariantów stylistycznych (które możesz w dodatku personalizować w detalach i pod względem kolorystyki) drzwi w systemach AT 200, AT 310, AT 400 oraz AT 410. Wszystkie gwarantują szczególne właściwości termoizolacyjne – do 0,78 U. Drzwi Internorm chronią przed dźwiękiem o mocy nawet 43 dB i mieszczą się w ramach przebadaną klas bezpieczeństwa RC1/RC2.

Co najistotniejsze z punktu widzenia tradycyjnej stylistyki, odznaczają się wyszukanym wzornictwem, odejściem od surowej, minimalistycznej formy, solidnymi klamkami oraz obszernym przeszkleniem. Tak, jak przystało na elegancki, tradycyjny dom.

Ocena 0

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF