Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Internorm I-tec innowacje, które dają oszczędności

Kategorie: innowacje   dom inteligentny  
Zdjęcie Internorm I-tec innowacje, które dają oszczędności

Jeżeli znasz ofertę austriackiej marki Internorm, z pewnością kojarzysz takie rozwiązania jak oszklenie I-tec. Czym potentat branży stolarki okiennej zdobywa serca kolejnych tysięcy klientów w całej Europie? Innowacjami właśnie. Poznaj I-tec, czyli innowacje, które dają oszczędności, realnie wpływając na jakość termoizolacyjnych okien.

Innowacja znakiem rozpoznawczym

Oszklenie I-tec jest jedynie przykładem niezwykle bogatej i różnorodnej palety udoskonaleń austriackiego producenta. Podczas gdy niektóre firmy wciąż stawiają na konwencjonalne, tanie, ale nieskuteczne patenty, Internorm sam wyznacza sobie kolejne poziomy jakości. Regularnie wprowadzane na rynek innowacje bezpośrednio przekładają się na zwiększanie możliwości produkowanej stolarki okiennej.

Co oznacza nowoczesność? Przede wszystkim oszczędność. W dobie rosnących kosztów tradycyjnych form ogrzewania pomieszczeń (obojętnie, czy mówimy o drewnie, gazie, czy węglu) nie powinien dziwić coraz popularniejszy trend polegający na wykorzystaniu naturalnych źródeł energii. Okna są jednym z filarów takiego ekologicznego budownictwa pasywnego. Tego typu architektura w dużej mierze bazuje na możliwości akumulacji energii słonecznej. W tym celu konieczna jest implementacja naprawdę szczelnych i przemyślanie skonstruowanych okien.

Z pomocą przychodzi Internorm. Każda kolejna premiera okien austriackiej firmy wprowadza nową jakość. Takie rozwiązania jak chociażby oszklenie I-tec czy kilka innych na stałe wpisały się w ofertę marki, wzbogacając możliwości systemów drewniano-aluminiowych oraz produktów wykonanych z PCV.

iPhone_iPad_Gateway_Internorm2.jpg

7 innowacji Internorm – oferta I-tec

 • I-tec Core. Jest to nazwa pasywnego rdzenia stosowanego m.in. w oknie drewniano-aluminiowym HF 410. Producenci sięgnęli po wielowarstwowe drewno tej samej, wysokiej jakości, stosowane do tej pory np. w belkach dachowych i dźwigarach. Wszystko dla nośności, zmiany w podejściu do tradycyjnych gabarytów, odporności na działania warunków atmosferycznych i stabilności. Jednym słowem – okno staje się wydajniejsze i szczelniejsze.
 • I-tec Ryglowanie. Dzięki ukryciu mechanizmów ryglujących wewnątrz ościeżnicy „klasyczne” wyważenie okna staje się zadaniem praktycznie niemożliwym dla przeciętnego włamywacza. Co więcej, ukryte mechanizmy przekładają się na łatwiejsze i szybsze mycie, wyższy poziom bezpieczeństwa oraz efektywniejszą eksploatację. Oszczędzaj poprzez świadome wybory konsumenckie!
 • I-tec Insulation. Kolejna innowacja wprowadza nową jakość, jeśli chodzi o termoizolację okienną. Specjalna technika ciśnieniowego wtłaczania granulatu do wnętrza profili wybranych okien Internorm pozwala lepiej rozmieścić izolację. Wydawaj mniej na ogrzewanie w prosty sposób, wybierając szczelne okna!
 • I-tec Oszklenie. Podczas gdy w większości standardowych rozwiązań szyby są przyklejane do okna punktowo (a więc nie do końca szczelnie i stabilnie), Internorm stawia na technologię Fix-o-Round. Oszklenie I-tec to lepsza stabilność, izolacja (cieplna i akustyczna), bezpieczeństwo oraz wytrzymałość na skutki eksploatacji. Czasami innowacje są oparte o najprostsze pomysły!
 • I-tec Wentylacja. Pod względem oszczędzania tradycyjne ogrzewanie nie spełnia naszych oczekiwań, jeśli chcemy prowadzić normalny, zdrowy tryb życia. A takowy wymaga częstego wietrzenia pomieszczeń, świeże powietrze przekłada się bowiem bezpośrednio na kondycję psychofizyczną. Jak zatem wentylować, aby nie tracić nagromadzonej energii? Odpowiedź przynosi wyjątkowa innowacja Internorm I-tec Wentylacja. To w zasadzie niewielki otwór wewnątrz okna ograniczony z dwóch stron niemal niezauważalną kratką. W środku znajduje się wymiennik ciepła – urządzenie pozwalające zaoszczędzić nawet 86% energii względem tradycyjnego wietrzenia. Dodatkowe filtry przychodzą z pomocą alergikom. Świeże powietrze zawsze, kiedy chcesz – bezpiecznie, wygodnie i bez obawy o ochłodzenie pomieszczenia!
 • I-tec Zacienienie. Kolejna innowacja przynosi nie tylko oszczędność, ale i wygodę. Zainwestuj w sterowaną elektronicznie roletę wewnętrzną, napędzaną ekologicznym modułem fotowoltaicznym. Zacieniaj i odsłaniaj pomieszczenia, kiedy tylko masz na to ochotę.
 • I-tec SmartWindow System. Ta innowacja zasługuje na osobny artykuł. Prawdziwą rewolucję w świecie okien przyniosła… aplikacja mobilna służąca do zarządzania oknami z poziomu urządzenia typu tablet czy smartfon. Gdziekolwiek jesteś, masz dzięki niej kontrolę nad wentylacją, bezpieczeństwem, komfortem mieszkania. Postaw na nowoczesność i oszczędzaj czas i pieniądze wraz z inteligentnym systemem, który jest zawsze pod ręką, bez żadnych dodatkowych wyrzeczeń.

itec-smartwindow-prezentacja-systemu.jpg

Oszklenie I-tec i nie tylko – dla oszczędności i pokoleń

Podsumowując – oszklenie I-tec oraz pozostałe innowacje Internorm sprawiają, że austriacka firma zdecydowanie wyprzedza konkurencję nowoczesnym podejściem do stolarki okiennej. Dzięki tego typu rozwiązaniom mamy szansę wprowadzić spore oszczędności w domowym budżecie. Skoro możemy czerpać energię ze słońca, ziemi i powietrza, dlaczego nie korzystać z tej zalety przez nieszczelne okna? Nowoczesność to oszczędzanie. Nowoczesność w świecie okien? Odpowiedź jest jedna: Internorm I-tec!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF