Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Linia studio - nowoczesne okna dla indywidualistów

Kategorie: design  
Ocena 0
Zdjęcie Linia studio - nowoczesne okna dla indywidualistów

Niektórzy cenią przytulne przestrzenie, inni wybierają indywidualizm i minimalistyczne wzornictwo. Nic dziwnego, że z myślą o różnych charakterach powstają odmienne okna i drzwi. Sięgając po okna i meble z linii studio firmy Internorm, z łatwością zadbasz o studyjny wygląd domu.

Studyjny wygląd domu

Linia studio została zaprojektowana przez austriackich liderów z myślą o wszystkich, którzy wyrażają się całym sobą – nie tylko sposobem bycia, ale również tym, co posiadają i jak z tego korzystają. O człowieku wiele może powiedzieć stylizacja najbliższe otoczenia – na przykład pozorna nonszalancja albo studyjny wygląd domu.

O co chodzi z linią studio? Przede wszystkim o minimalizm, tak bardzo ceniony we współczesnym designie. Proste kształty, technologiczne dopasowanie do nowoczesnych rozwiązań, idealne uzupełnienie budownictwa pasywnego – to wszystko sprawia, że dom spełnia swoje podstawowe role, a przy okazji znakomicie wygląda, reprezentując nową jakość w globalnej architekturze. Studyjny wygląd domu? Jak zaznacza sam producent: to propozycja dla indywidualistów i trendsetterów!

Linia studio – kilka propozycji Internorm

Można by dalej opisywać, czym cechuje się studyjny styl, ale… najlepiej będzie przekonać się o tym na konkretnych przykładach. Przedstawiamy kilka topowych propozycji z szerokiej gamy okien Internorm sprzedawanych właśnie w ramach linii studio.

 • KF 405. Choć wygląda, jakby się nie otwierało, jest to okno, które z powodzeniem można stosować w biurach i domu. Dostępne w wariantach z białego PCV oraz z aluminiowymi nakładkami, co zapewnia niemal nieograniczone możliwości stylizacyjne. Ościeżnice są po obu stronach zamurowane i ukryte – trochę designersko, a trochę dla bezpieczeństwa. W tym modelu wszystko współgra ze sobą perfekcyjnie – nawet szyba jest przytwierdzona klejeniem po całym obwodzie.
 • KF 500. Dowód potwierdzający tezę, że Internorm nie zamierza zatrzymywać się w drodze na szczyt innowacyjności. Studyjny wygląd domu to jedno, drugie – szereg nowatorskich rozwiązań technologicznych, od superbezpiecznego ryglowania począwszy, przez zintegrowany, wbudowany system wentylacji, na sterowaniu z poziomu urządzenia mobilnego kończąc. A gdyby komuś było mało: rewelacyjna izolacyjność cieplna, wysoki poziom ochrony przed niechcianymi dźwiękami oraz klasa bezpieczeństwa RC2 dopełnia pozytywne wrażenie
 • HF 410. Kolejny punkt dla indywidualistów. W tym przypadku możesz dowolnie projektować przeszklenie pomieszczeń nawet na skalę XXL, ponieważ to Ty wybierasz wymiar, a także decydujesz, czy okna mają być na stałe zamknięte, czy może z opcją otwarcia. Do Ciebie należy również ustalenie gatunku drewna. Czy szary dąb dopełni nowoczesności designu Twojego domu? Dajemy Ci szeroki wybór.
 • HV 350. W tym przypadku postawiono z kolei na silne związki z zacienieniem. Zapomnij o firankach, przecież nie zestawisz ich z nowoczesnym designem! Pora na żaluzje lub plisy wbudowane bezpośrednio pomiędzy szyby; bez zabrudzeń, komfortowo, najskuteczniej w ochronie przed słońcem lub wzrokiem otoczenia. Rzecz jasna, system jest zasilany panelem fotowoltanicznym, a wbudowane rozwiązania automatyzują zachodzące w jego obrębie procesy i umożliwiają nawet zdalne sterowanie zacienieniem.
 • KF 410. Model, który definiuje, jak może prezentować się studyjny wygląd domu. Okno KF 410 da się zatynkować nawet od trzech stron, a uszczelnienie jest dodatkowo wspierane nową technologią I-tec Insulation. Dodatkową funkcją stanowi wbudowany wywietrznik I-tec, czyli system wentylacji pozwalający na wpuszczanie do pomieszczenia świeżego powietrza bez znacznej utraty energii.

Zintegrowany design

Można by powiedzieć „nie samymi oknami człowiek żyje” i faktycznie; właśnie dlatego Internorm rozszerza stylistyczną linię studio o drzwi, które z jednej strony zapewniają doskonałą termoizolację budynku, z drugiej zaś znakomicie się prezentują, a jednocześnie chronią mieszkańców przed włamaniem „najprostszą drogą”. Studyjny wygląd domu w ramach linii studio to połączenie użyteczności i atrakcyjnego designu. Daj się porwać, pozostań sobą.

Wybierz pomiędzy pięcioma systemami drzwiowymi Internorm: AT 310, AT 400, AT 410, HT 400, HT 410. Ich parametry to: dźwiękoszczelność na poziomie 35-43 dB, izolacyjność cieplna do 0,78 W/m2K i klasa bezpieczeństwa RC1/RC2. Linia studio w drzwiach Internorm oznacza proste, surowe, minimalistyczne skrzydła bez lub z niewielkimi przeszkleniami. Oczywiście wybór koloru lub klamek leży po Twojej stronie, podobnie jak zastosowanie dodatkowych zabezpieczeń.

Ocena 0

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF