Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Linia studio - nowoczesne okna dla indywidualistów

Kategorie: design  
Zdjęcie Linia studio - nowoczesne okna dla indywidualistów

Niektórzy cenią przytulne przestrzenie, inni wybierają indywidualizm i minimalistyczne wzornictwo. Nic dziwnego, że z myślą o różnych charakterach powstają odmienne okna i drzwi. Sięgając po okna i meble z linii studio firmy Internorm, z łatwością zadbasz o studyjny wygląd domu.

Studyjny wygląd domu

Linia studio została zaprojektowana przez austriackich liderów z myślą o wszystkich, którzy wyrażają się całym sobą – nie tylko sposobem bycia, ale również tym, co posiadają i jak z tego korzystają. O człowieku wiele może powiedzieć stylizacja najbliższe otoczenia – na przykład pozorna nonszalancja albo studyjny wygląd domu.

O co chodzi z linią studio? Przede wszystkim o minimalizm, tak bardzo ceniony we współczesnym designie. Proste kształty, technologiczne dopasowanie do nowoczesnych rozwiązań, idealne uzupełnienie budownictwa pasywnego – to wszystko sprawia, że dom spełnia swoje podstawowe role, a przy okazji znakomicie wygląda, reprezentując nową jakość w globalnej architekturze. Studyjny wygląd domu? Jak zaznacza sam producent: to propozycja dla indywidualistów i trendsetterów!

Linia studio – kilka propozycji Internorm

Można by dalej opisywać, czym cechuje się studyjny styl, ale… najlepiej będzie przekonać się o tym na konkretnych przykładach. Przedstawiamy kilka topowych propozycji z szerokiej gamy okien Internorm sprzedawanych właśnie w ramach linii studio.

 • KF 405. Choć wygląda, jakby się nie otwierało, jest to okno, które z powodzeniem można stosować w biurach i domu. Dostępne w wariantach z białego PCV oraz z aluminiowymi nakładkami, co zapewnia niemal nieograniczone możliwości stylizacyjne. Ościeżnice są po obu stronach zamurowane i ukryte – trochę designersko, a trochę dla bezpieczeństwa. W tym modelu wszystko współgra ze sobą perfekcyjnie – nawet szyba jest przytwierdzona klejeniem po całym obwodzie.
 • KF 500. Dowód potwierdzający tezę, że Internorm nie zamierza zatrzymywać się w drodze na szczyt innowacyjności. Studyjny wygląd domu to jedno, drugie – szereg nowatorskich rozwiązań technologicznych, od superbezpiecznego ryglowania począwszy, przez zintegrowany, wbudowany system wentylacji, na sterowaniu z poziomu urządzenia mobilnego kończąc. A gdyby komuś było mało: rewelacyjna izolacyjność cieplna, wysoki poziom ochrony przed niechcianymi dźwiękami oraz klasa bezpieczeństwa RC2 dopełnia pozytywne wrażenie
 • HF 410. Kolejny punkt dla indywidualistów. W tym przypadku możesz dowolnie projektować przeszklenie pomieszczeń nawet na skalę XXL, ponieważ to Ty wybierasz wymiar, a także decydujesz, czy okna mają być na stałe zamknięte, czy może z opcją otwarcia. Do Ciebie należy również ustalenie gatunku drewna. Czy szary dąb dopełni nowoczesności designu Twojego domu? Dajemy Ci szeroki wybór.
 • HV 350. W tym przypadku postawiono z kolei na silne związki z zacienieniem. Zapomnij o firankach, przecież nie zestawisz ich z nowoczesnym designem! Pora na żaluzje lub plisy wbudowane bezpośrednio pomiędzy szyby; bez zabrudzeń, komfortowo, najskuteczniej w ochronie przed słońcem lub wzrokiem otoczenia. Rzecz jasna, system jest zasilany panelem fotowoltanicznym, a wbudowane rozwiązania automatyzują zachodzące w jego obrębie procesy i umożliwiają nawet zdalne sterowanie zacienieniem.
 • KF 410. Model, który definiuje, jak może prezentować się studyjny wygląd domu. Okno KF 410 da się zatynkować nawet od trzech stron, a uszczelnienie jest dodatkowo wspierane nową technologią I-tec Insulation. Dodatkową funkcją stanowi wbudowany wywietrznik I-tec, czyli system wentylacji pozwalający na wpuszczanie do pomieszczenia świeżego powietrza bez znacznej utraty energii.

Zintegrowany design

Można by powiedzieć „nie samymi oknami człowiek żyje” i faktycznie; właśnie dlatego Internorm rozszerza stylistyczną linię studio o drzwi, które z jednej strony zapewniają doskonałą termoizolację budynku, z drugiej zaś znakomicie się prezentują, a jednocześnie chronią mieszkańców przed włamaniem „najprostszą drogą”. Studyjny wygląd domu w ramach linii studio to połączenie użyteczności i atrakcyjnego designu. Daj się porwać, pozostań sobą.

Wybierz pomiędzy pięcioma systemami drzwiowymi Internorm: AT 310, AT 400, AT 410, HT 400, HT 410. Ich parametry to: dźwiękoszczelność na poziomie 35-43 dB, izolacyjność cieplna do 0,78 W/m2K i klasa bezpieczeństwa RC1/RC2. Linia studio w drzwiach Internorm oznacza proste, surowe, minimalistyczne skrzydła bez lub z niewielkimi przeszkleniami. Oczywiście wybór koloru lub klamek leży po Twojej stronie, podobnie jak zastosowanie dodatkowych zabezpieczeń.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF