Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Moskitiera zwijana - powiedz stop insektom!

Kategorie: montaż  
Zdjęcie Moskitiera zwijana - powiedz stop insektom!

Masz dość insektów, które w letnie dni próbują przedostać się do Twojego domu, często z powodzeniem? Nic dziwnego – wystarczy, że otworzysz okno, a natrętne komary, muchy i ćmy znajdą się w środku. Wygodna i skuteczna moskitiera zwijana jest świetnym sposobem, aby poradzić sobie z tym problemem.

Moskitiera zwijana – stop insektom

Otwarcie okna latem daje przyjemny przewiew, pozwala choć trochę się ochłodzić i dostarcza do pomieszczenia tak bardzo potrzebnego, świeżego powietrza. Niestety, wraz z nim do wnętrza często dostają się niepożądane insekty w postaci komarów, much czy ciem, które uprzykrzają życie i skutecznie zniechęcają do otwierania okna. Nie należy z tego rezygnować – warto natomiast przeciwdziałać owadom, na co pozwala moskitiera zwijana. Jej najważniejszą funkcją jest blokowanie insektów przed przedostaniem się do środka przy uchylonym oknie. Przy okazji blokuje ona pyłki roślinne.

Moskitiera zwijana jest instalowana po zewnętrznej stronie okna. Jej montaż okazuje się bardzo łatwy i komfortowy, podobnie jak codzienna obsługa – nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, aby ustawić ją w dowolnej pozycji. Ponadto w każdej chwili można ją zwinąć i rozwinąć jednym ruchem ręki. Doskonałe przyleganie do ramy skutkuje natomiast lepszym uszczelnieniem okna. Oprócz wygody i funkcjonalności moskitiera zwijana posiada inną niewątpliwą zaletę, jaką jest stosunkowo niska cena.

Przykład bardzo zaawansowanej moskitiery zwijanej stanowi propozycja firmy Internorm. Gwarantuje ona wszystkie wymienione wyżej korzyści płynące z tego mechanizmu, przy czym dodatkowo można ją zintegrować z systemem I-tec SmartWindow, co umożliwia zdalne sterowanie moskitierą zwijaną oraz zaprogramowanie jej działania zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i potrzebami.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF