Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Nieograniczone możliwości łączenia systemów

Kategorie: innowacje  
Zdjęcie Nieograniczone możliwości łączenia systemów

Odwiedzając salony Internorm – na przykład ten w Katowicach – zauważysz, że okna produkowane są w ramach konkretnych systemów. Każdy z nich ma swoją specyfikę, co nie oznacza jednocześnie niemożności łączenia ich dla uzyskania optymalnych efektów w każdym z pomieszczeń. Jak najbardziej możesz stosować różne rozwiązania, zwiększając tym samym szansę na wykończenie idealnego domu. Domu Twoich marzeń.

O wszystkich naszych technologiach możesz porozmawiać z ekspertami, którzy czekają w showroomach Internorm. Zapraszamy jak najprędzej! Rozwiniemy każdy ciekawy wątek... Tymczasem kilka słów charakteryzujących nasze popularne systemy okienne:

KF410

W tych oknach stosowany jest system oparty o wiele komór, a utrzymanie ciepła wspomaga się dodatkowo pianką termoizolacyjną. O czym warto wspomnieć, nie używa się w nich związków fluorowodorowych. W systemie KF410 zauważyć można dużą głębokość profili i osadzenia szyb. Dzięki wykorzystaniu technologii Fix-O-Round szyby skleja się z ramą w sposób bezpośredni i zapewniający solidne połączenie na dziesiątki lat. KF410 to okna polecane do wykorzystywania w coraz popularniejszych domach pasywnych. Dzięki świetnej izolacji ciepła i dopracowanej estetyce rozwiązanie spotyka się ze sporym zainteresowaniem naszych klientów.

KF410_kual_homepure.jpg

HF310

Jeden z najpopularniejszych systemów okiennych drewniano-aluminiowych w Internorm.

Drewniana rama z szybą jest sklejona na całym obwodzie, oraz dodatkowo delikatnie przysłonięta od zewnętrznej części nakładką aluminiową z wypełnieniem XPS, która w istotny sposób absorbuje wszystkie czynniki atmosferyczne. Jest to typowy system używany w budynkach pasywnych, z uwagi na bardzo wysoki stopień izolacyjności do 0.62 Uw. System spełnia również najwyższe normy izolacyjności akustycznej do 46 dB. Posiada całkowicie ukryte okucia, oraz trzy uszczelki. System posiada technologię I-tec Oszklenie.

HF310_hoal_homepure.jpg

HV350

Wykonany w technologii drewniano-aluminiowej z poczwórnym oszkleniem, oraz wewnętrzną żaluzją napędzaną solarnie lub mechanicznie. Spełnia najwyższe normy izolacyjności cieplnej i akustycznej. Dobrą ocenę w niezależnych badaniach zdobyły również elementy poprawiające bezpieczeństwo. Nowoczesnym rozwiązaniem jest zastosowanie czwartej szyby, którą łatwo można otworzyć przy otwartym oknie, by móc pielęgnować wewnętrzną żaluzję. Okno HV350 jest symbolem innowacyjnej ochrony zarówno przed hałasem, jak i niepożądanymi spojrzeniami przechodniów. System połączono z innowacyjnymi technologiami I-tec Oszklenie oraz I-tec Zaciemnienie.

 HV350_hoal_homepure.jpg

Planujesz remont mieszkania? Budujesz nowy dom? Szukasz okien pasywnych? Dopiero zastanawiasz się nad swoją sytuacją? W każdym z przypadków warto inwestować w sprawdzone rozwiązania. Od ponad 85 lat marka Internorm tworzy wysoką jakość w świecie okien. Dołącz do naszej przygody. Czekamy na Ciebie w naszym salonie w Katowicach!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF