Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi Internorm - nieskończona ilość rozwiązań

Kategorie: design  
Zdjęcie Okna i drzwi Internorm - nieskończona ilość rozwiązań

Ciekawe akcenty wizualne wiele mówią o naszym domu. Teoretycznie najważniejszą rzeczą jest to, co się w nim dzieje, ale wygląd oraz integracja z otoczeniem również znaczą wiele. Swoją drogą, rozwiązania Internorm dążą do nieustannej syntezy wyglądu i efektywności.

Linie stylistyczne Internorm

Jedni hołdują klasyce, inni poszukują nieustannych ulepszeń i nowoczesności. Jednym słowem, gusta są różne, ale… warto o nich dyskutować! Projektanci Internorm doskonale zdają sobie sprawę z różnorodności stylów, które doceniają współcześni Europejczycy. Właśnie dlatego okna i drzwi przesuwne 100% Made in Austria są jednocześnie produkowane w czterech liniach stylistycznych. Każda z nich zawiera ciekawe akcenty wizualne, które oddają konkretną filozofię architektoniczną.

 • Ambiente. Linia dla tradycjonalistów, z wzornictwem, kształtami i rozwiązaniami nawiązującymi do dawnych epok, między innymi secesji. Tu nie ma miejsca na surowy minimalizm – zwycięża przywiązanie do klasycznego designu i ponadczasowej elegancji.
 • Home Soft. Najoptymalniejsze rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie traktują domu jak klasycznej rezydencji czy innowacyjnego apartamentu, a jedynie jako ciepłe, przytulne, bezpieczne schronienie dla najbliższych. Kształty przyjemne dla oka i raczej klasyczne rozwiązania – oto harmonijność, za którą kryją się piekielnie dobre parametry.
 • Home Pure. Zdecydowany krok w stronę designerskich purystów. Prostota, innowacyjność, kanciaste kształty – w tym przypadku wszystko podporządkowane jest efektywnemu minimalizmowi.
 • Studio. Najwyrazistszy przejaw minimalistycznego indywidualizmu. Nowatorskie połączenia i dodatki, surowe kształty, proste formy. Nie bez powodu Internorm reklamuje te drzwi i okna jako ofertę dla trendsetterów. Najwyższa półka innowacyjności!

Wielkogabarytowe przeszklenia

Zdecydowane, ciekawe akcenty wizualne uwypukla całkowicie szklana ściana, a nawet – przy wykorzystaniu specjalnych narożników – dwie takie ściany! Pełna integracja z otoczeniem i otwarcie się na piękne widoki są możliwe dzięki niezwykle wąskim ramom Internorm. Czy taki zabieg konstrukcyjny nie wiąże się z obniżeniem parametrów energooszczędnych? Nic bardziej mylnego. Specjalne przeszklenia, wielowarstwowe szkło, próg z włókna szklanego… W tym przypadku wszystko współgra dla zachowania standardów okien pasywnych. Okna w rozmiarze XXL, choć potężne, mogą być przesuwane nawet przez małe dzieci – wszystko dzięki designersko ukrytej prowadnicy.

DSC_7900.jpg

Paleta barw bez ograniczeń

Ponieważ aluminium znakomicie sprawdza się nie tylko jako materiał konstrukcyjny, ale również jako surowiec do stworzenia nakładki, Internorm oferuje je do praktycznie każdego okna. A że aluminium może mieć dowolny kolor? Tym lepiej z punktu widzenia Twojej fantazji! Niczym nieskrępowana wolność w doborze barw pozwala zamienić nawet zwykłe, białe okno PVC w kolorowy akcent równie tęczowego pokoju

Najwyższa jakość surowców i dodatków

Nie oszczędzamy zarówno w mikro, jak i makroskali. Dobieramy produkty najwyższej jakości. Ponieważ wykorzystujemy naturalną moc i wytrzymałość drewna, oferujemy wybór spomiędzy wielu gatunków. Wszystkie pochodzą ze zrównoważonych źródeł, więc nie wyrządzamy ekologicznych szkód, wykorzystując materiał do tworzenia naprawdę energooszczędnych okien.

Wierzymy, że nasi klienci sami pragną decydować o wyglądzie własnych domów. Dlatego oferujemy szeroki wybór klamek, rolet i innowacyjnych dodatków. Wszystkie posiadają ciekawe akcenty wizualne i wpisują się w wiele nurtów estetycznych, nawet na moment nie zapominając o praktyczności.

 

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF