Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna Śląsk - Innowacje Internorm w Katowicach

Kategorie: innowacje  
Zdjęcie Okna Śląsk - Innowacje Internorm w Katowicach

Zapraszamy do naszego katowickiego salonu w celu przyjrzenia się innowacyjnym technologiom z serii I-tec. Firma Internom pragnie wyznaczać standardy od zawsze, dlatego dziś z dumą może prezentować unikatowe i wyjątkowe rozwiązania. Co najważniejsze – skuteczne w wielu kwestiach istotnych dla naszego codziennego życia.

I-tec Ryglowanie

Trochę z uwagi na design, ale bardziej ze względów bezpieczeństwa – tak czy inaczej postanowiliśmy ukryć mechanizmy okna do wewnątrz. Dopiero zaglądając – gdyby to było możliwe – do wnętrz profilu skrzydła okiennego – zobaczylibyśmy mechanizm ryglujący. Co to oznacza? Cóż, same plusy! Mniej mycia dla wszystkich tych, których drażnią wystające elementy okien. Spełnione normy bezpieczeństwa – klasa odporności RC2. Poza tym – ładny wygląd. Dzięki I-tec Ryglowanie zmniejsza się szerokość ramy.

Sprawdź: nowoczesne okna Internorm.

okna Śląsk - okucia antywlamaniowe ryglowe

I-tec Oszklenie – FIX-O-ROUND

Klasycznym rozwiązaniem w oknach jest klejenie okien do skrzydeł w kilku miejscach. Technologia znana w motoryzacji – FIX-O-ROUND – pozwala na zespoleniu szyby ze skrzydłem, po prostu klejąc ją na całym obwodzie. Szyba staje się mocniejsza, lepiej osadzona. W sposób naturalny zwiększa to ochronę zgromadzonego ciepła i nieprzedostawanie się hałasów. Oczywiście, taka szyba jest trudniejsza do wyjęcia, gdybyśmy przypadkiem mieli paść ofiarą włamywacza. Wzmocnione tą technologią okno przetrwa naprawdę wiele lat!

okna Śląsk - oszklenie fix o rond

I-tec Zacienienie

To ta funkcja, dzięki której możesz w końcu przestać narzekać na zbyt rażące światło. Prezentujemy żaluzję fotowoltaiczną, czyli taką, której nie trzeba podłączać do prądu – sama go zdobędzie, dzięki energii słonecznej. Padnie prąd? Nieważne, przynajmniej żaluzja nie potrzebuje pomocy... To kolejna oszczędność i ogromna wygoda. Zacienieniem można oczywiście sterować i je planować. I to całkiem za darmo. Prawda, że przyzwoita propozycja?

okna Śląsk - i-tec zacienienie

I-tec Wentylacja

To rozwiązanie, z którego jesteśmy naprawdę dumni! Wiesz doskonale, jak wiele energii i ciepła tracimy tylko przez to, że musimy wywietrzyć jakieś pomieszczenie. Świeże powietrze jest nam niezbędne – dzięki niemu czujemy się lepiej, zdrowiej śpimy, mniej chorujemy, więcej pracujemy, lepiej odpoczywamy... Można wymieniać jeszcze długą listę istotnych spraw. Wentylacja Internorm rozwiązuje wiele kłopotliwych spraw: jest ukryta wewnątrz okna, nie wymaga jego otwierania. Posiada odpowiednie filtry i urządzenie zatrzymujące większość ciepłego powietrza. Stylowym i praktycznym rozwiązaniem można ponadto sterować za pomocą aplikacji mobilnej I-tec SmartWindow.

To łatwiejsze i wygodniejsze, naprawdę! Zapraszamy do salonu w Katowicach – przekonaj się, jakie jeszcze niespodzianki kryje Internorm.

 Okna Śląsk - Showroom Internorm

okna Internorm Śląsk

ul. Porcelanowa 23

40-203 Katowice

woj. śląskie


tel. 32 730 35 82

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: 9 – 17

Sobota - po wcześniejszym umówieniu


e-mail: katowice@internorm.com.pl

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF