Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

System iTec przeciwko wilgoci

Kategorie: innowacje   dom inteligentny  
Zdjęcie System iTec przeciwko wilgoci

Wentylacja I-tec oferowana przez Internorm to uniwersalne i nowoczesne rozwiązanie, którego efekty widać we wszystkich najważniejszych sferach życia: zdrowiu, bezpieczeństwie, komforcie... Odwiedź nasz katowicki salon i poznaj wentylację godną XXI wieku, mogącą znaleźć zastosowanie w praktycznie każdym domu i mieszkaniu.

System wentylacji Internorm jest wbudowany w okno, w niezauważalny sposób wspierając człowieka we wszystkich domowych aktywnościach. Dowiedz się, w jaki sposób.

Zdrowo

Możliwość oddychania świeżym powietrzem jest dla zdrowia człowieka nieprzeceniona. Lepszy sen to większe siły każdego dnia. Zwiększona koncentracja pozwala cieszyć się smakiem życia, łączyć obowiązki z relaksem. Częste wietrzenie wspomaga ochronę przed alergiami i poprawia samopoczucie. Niestety, często zapominamy o wietrzeniu pomieszczeń. Inna rzecz, że otwieranie okien może w wielu przypadkach doprowadzać do przedostawania się niepożądanych zanieczyszczeń, kurzu, pyłków. System I-tec Internorm przeciwdziała tym zagrożeniom, ponieważ może zawierać dodatkowe, dedykowane filtry.

Oszczędnie

Szczególnie w porze zimowej obawiamy się otwierania okien, ponieważ nie chcemy tracić ciepła. Czasami też zwyczajnie się zapominamy, a przez to możemy znacząco ochłodzić pomieszczenie, a nawet całe mieszkanie. Dlatego wentylacja, która stanowi część okna, nie wymaga jego ciągłego otwierania. Wywietrzniki I-tec zawierają wymiennik ciepła – technologię pozwalającą na odzyskanie do 86% ciepła. Wentylacja nie generuje w takiej sytuacji zauważalnych strat finansowych.

Stylowo

Ograniczenie widoczności wentylacji do stylowych kratek w samym oknie to praktyczne i stylowe rozwiązanie. Dyskretna konstrukcja jest schowana wewnątrz – dlatego filtrów i wymiennika ciepła nie widać ani wewnątrz, ani na zewnątrz. Wywietrzniki są montowane wraz z oknami, nie istnieje więc ryzyko ich uszkodzenia.

jakie-okna-wybrac-zeby-czuc-cieplo-w-domu.jpg

Bezpiecznie

Jeżeli zdecydujesz się na nowoczesne rozwiązania firmy Internorm, przestaniesz troszczyć się wątpliwościami znanymi jako „czy na pewno zamknąłem okna?”. Możesz spokojnie opuszczać swój dom, jednocześnie cały czas go wietrząc, jeżeli oczywiście istnieje ku temu potrzeba.

bezpieczenstwo-drzwi-drewniane-do-domu-ktore-najlepsze.jpg

Nowocześnie

System I-tec jest częścią projektu Internorm Smart Window. Dzięki dedykowanym aplikacjom, możesz sterować wentylacją za pomocą urządzenia mobilnego. Brzmi niewiarygodnie, a jednak. Wystarczy jedno kliknięcie, by włączyć lub wyłączyć wentylację danego pomieszczenia.

paradoksy-pasywnej-energii.jpg

Wygodnie

Przede wszystkim jednak – system I-tec ma służyć Twojej wygodzie. Wykorzystując możliwości nowoczesnej technologii przestajesz nadmiernie troszczyć się o potencjalną wilgoć, utratę energii, niezdrowy sen. Zapraszamy do katowickiego salonu Internorm, w którym możesz na własne oczy przekonać się, jak wygląda i działa wentylacja I-tec.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF