Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Szyby antywłamaniowe - bezpieczny dom z Internorm

Kategorie: innowacje   zabezpieczenia  
Zdjęcie Szyby antywłamaniowe - bezpieczny dom z Internorm

Istnieje wiele sposobów zwiększania standardu bezpieczeństwa okien, ale niestety nie wszystkie wykorzystuje się przez producentów. Internorm, oferując w swoich oknach bezkonkurencyjne bezpieczeństwo, nie posługuje się pustym sloganem, a potwierdza jakość swoich innowacyjnych technologii właśnie poprzez zapewnienie kompleksowego bezpieczeństwa. Poznaj szyby antywłamaniowe Internorm!

Czy szyby antywłamaniowe mogą powstrzymać włamanie?

Otwory okienne są jedną z najpowszechniejszych dróg włamań. Uchylone okno, spróchniała rama, cienka szyba, brak dodatkowych zabezpieczeń – wystarczy jeden z tych czynników, aby potencjalny złodziej bez trudu i zbędnego hałasu wślizgnął się budynku. Z tej przyczyny powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jakość okien – nie tylko na ich wygląd czy parametry izolacyjne. Bezkonkurencyjne bezpieczeństwo wymaga szeregu rozwiązań, które wspólnie działają w myśl efektu synergii, czyli ze zwielokrotnioną skutecznością.

Szyby antywłamaniowe Internorm

Warto podkreślić, że gwarantowanie 100% bezpieczeństwa czy niemożliwości włamania byłoby zwyczajnym kłamstwem czy, delikatniej mówiąc, sporym nadużyciem. Nikt nie jest w stanie nas o tym zapewnić; włamywacze dysponujący ciężkim sprzętem czy stosujący wyjątkowo brutalne metody prędzej czy później sforsują nawet najlepsze okna i drzwi. Rolą bezpiecznych okien jest więc jak najdłuższe powstrzymanie włamywacza – żeby nie wystarczył jeden cios i nie dało się wejść do środka cicho i niezauważenie. Te kilka minut bezowocnego forsowania przeszkody mogą albo skutecznie odstraszyć, albo zagwarantować czas na przyjazd odpowiednich służb czy reakcję najbliższego otoczenia.

Szyby antywłamaniowe - jakość gwarantowana przez Internorm

Bezkonkurencyjne bezpieczeństwo wśród energooszczędnych okien to domena marki Internorm – austriackiego lidera rynku z ponad 80-letnim doświadczeniem w branży. Poznaj innowacyjne i stosowane seryjnie rozwiązania, które mogą być wstawione w oknie, które wybierzesz. Poznaj szyby antywłamaniowe Internorm!

 • I-tec Ryglowanie. Jedna z nowatorskich propozycji Internorm, czyli system połączonych klapek wciskających się w ościeżnicę, co uniemożliwia prymitywne wyważenie konstrukcji.
 • I-tec Szyba (FIX-O-ROUND). Już od kilkunastu lat Internorm z powodzeniem stosuje innowacyjną technologię klejenia szyb po całym obwodzie, co stanowi odejście od standardowego rozwiązania – przytwierdzania punktowego. Zalety? Bezkonkurencyjne bezpieczeństwo, stabilna konstrukcja i poprawione parametry termoizolacyjne.
 • Zaczepy zamków. Ich rolą jest nie tylko ładny wygląd, ale również ryglowanie w oparciu o sworznie grzybkowe w ościeżnicy.
 • Klamki Secustik. Montowane w takich produktach jak KF 500, naprawdę utrudniają życie włamywaczom. W ich wnętrzu znajduje się specjalna konstrukcja, która uniemożliwia przewiercenie od zewnątrz.
 • Ukryte okucia. Dowód na to, że bezkonkurencyjne bezpieczeństwo nie wyklucza estetycznego wyglądu i praktycznej eksploatacji. Dzięki całkowicie ukrytym okuciom okna nie da się po prostu „wystawić”.
 • Czujniki zamknięcia. Jeżeli zamontujesz w oknie dyskretny czujnik, w każdej chwili będziesz w stanie ustalić, czy dane okno jest otwarte. Co więcej, taka technologia zakłada kompatybilność z popularnymi systemami antywłamaniowymi.
 • Klamki z zamkiem. Zamek w oknie? Dlaczego nie! Używaj kluczyków do zabezpieczania pomieszczeń wyjątkowo istotnych z punktu widzenia ochrony mienia. Dodatkowy przycisk blokuje możliwość otwierania zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz.
 • Bezpieczne szyby wielowarstwowe. Szyby składające się z wielu warstw klejonych z użyciem specjalnej folii zabezpiecza je przed wypadnięciem. Nawet po rozbiciu szyba pozostaje w ramie i nie wyrządza krzywdy osobom znajdującym się w pobliżu.

Szyby antywłamaniowe Internorm - bezkonkurencyjne bezpieczeństwo

Internorm zapewnia ponadto inne rozwiązania, które dodatnio wpływają na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców domu. Aby uniknąć potencjalnych kłopotów spowodowanych uchylonym oknem, warto zastanowić się nad zastosowaniem inteligentnej, energooszczędnej I-tec Wentylacji, czyli niezauważalnego dodatku, który pozwala na wygodne wietrzenie bez utraty energii i uchylania skrzydeł, nawet pod nieobecność domowników.

Zautomatyzowany system I-tec Zacienienie pozwala z kolei zdalnie uchronić wnętrze budynku przed wzrokiem przechodniów i ciekawskich włamywaczy. Jednym słowem – stawiając na Internorm, masz pewność, że kwestia bezpieczeństwa jest traktowana przed producenta równie poważnie jak inne, czyli energooszczędność czy design.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF