Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Szyby antywłamaniowe - bezpieczny dom z Internorm

Kategorie: innowacje   zabezpieczenia  
Ocena 5
Zdjęcie Szyby antywłamaniowe - bezpieczny dom z Internorm

Istnieje wiele sposobów zwiększania standardu bezpieczeństwa okien, ale niestety nie wszystkie wykorzystuje się przez producentów. Internorm, oferując w swoich oknach bezkonkurencyjne bezpieczeństwo, nie posługuje się pustym sloganem, a potwierdza jakość swoich innowacyjnych technologii właśnie poprzez zapewnienie kompleksowego bezpieczeństwa. Poznaj szyby antywłamaniowe Internorm!

Czy szyby antywłamaniowe mogą powstrzymać włamanie?

Otwory okienne są jedną z najpowszechniejszych dróg włamań. Uchylone okno, spróchniała rama, cienka szyba, brak dodatkowych zabezpieczeń – wystarczy jeden z tych czynników, aby potencjalny złodziej bez trudu i zbędnego hałasu wślizgnął się budynku. Z tej przyczyny powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jakość okien – nie tylko na ich wygląd czy parametry izolacyjne. Bezkonkurencyjne bezpieczeństwo wymaga szeregu rozwiązań, które wspólnie działają w myśl efektu synergii, czyli ze zwielokrotnioną skutecznością.

Szyby antywłamaniowe Internorm

Warto podkreślić, że gwarantowanie 100% bezpieczeństwa czy niemożliwości włamania byłoby zwyczajnym kłamstwem czy, delikatniej mówiąc, sporym nadużyciem. Nikt nie jest w stanie nas o tym zapewnić; włamywacze dysponujący ciężkim sprzętem czy stosujący wyjątkowo brutalne metody prędzej czy później sforsują nawet najlepsze okna i drzwi. Rolą bezpiecznych okien jest więc jak najdłuższe powstrzymanie włamywacza – żeby nie wystarczył jeden cios i nie dało się wejść do środka cicho i niezauważenie. Te kilka minut bezowocnego forsowania przeszkody mogą albo skutecznie odstraszyć, albo zagwarantować czas na przyjazd odpowiednich służb czy reakcję najbliższego otoczenia.

Szyby antywłamaniowe - jakość gwarantowana przez Internorm

Bezkonkurencyjne bezpieczeństwo wśród energooszczędnych okien to domena marki Internorm – austriackiego lidera rynku z ponad 80-letnim doświadczeniem w branży. Poznaj innowacyjne i stosowane seryjnie rozwiązania, które mogą być wstawione w oknie, które wybierzesz. Poznaj szyby antywłamaniowe Internorm!

 • I-tec Ryglowanie. Jedna z nowatorskich propozycji Internorm, czyli system połączonych klapek wciskających się w ościeżnicę, co uniemożliwia prymitywne wyważenie konstrukcji.
 • I-tec Szyba (FIX-O-ROUND). Już od kilkunastu lat Internorm z powodzeniem stosuje innowacyjną technologię klejenia szyb po całym obwodzie, co stanowi odejście od standardowego rozwiązania – przytwierdzania punktowego. Zalety? Bezkonkurencyjne bezpieczeństwo, stabilna konstrukcja i poprawione parametry termoizolacyjne.
 • Zaczepy zamków. Ich rolą jest nie tylko ładny wygląd, ale również ryglowanie w oparciu o sworznie grzybkowe w ościeżnicy.
 • Klamki Secustik. Montowane w takich produktach jak KF 500, naprawdę utrudniają życie włamywaczom. W ich wnętrzu znajduje się specjalna konstrukcja, która uniemożliwia przewiercenie od zewnątrz.
 • Ukryte okucia. Dowód na to, że bezkonkurencyjne bezpieczeństwo nie wyklucza estetycznego wyglądu i praktycznej eksploatacji. Dzięki całkowicie ukrytym okuciom okna nie da się po prostu „wystawić”.
 • Czujniki zamknięcia. Jeżeli zamontujesz w oknie dyskretny czujnik, w każdej chwili będziesz w stanie ustalić, czy dane okno jest otwarte. Co więcej, taka technologia zakłada kompatybilność z popularnymi systemami antywłamaniowymi.
 • Klamki z zamkiem. Zamek w oknie? Dlaczego nie! Używaj kluczyków do zabezpieczania pomieszczeń wyjątkowo istotnych z punktu widzenia ochrony mienia. Dodatkowy przycisk blokuje możliwość otwierania zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz.
 • Bezpieczne szyby wielowarstwowe. Szyby składające się z wielu warstw klejonych z użyciem specjalnej folii zabezpiecza je przed wypadnięciem. Nawet po rozbiciu szyba pozostaje w ramie i nie wyrządza krzywdy osobom znajdującym się w pobliżu.

Szyby antywłamaniowe Internorm - bezkonkurencyjne bezpieczeństwo

Internorm zapewnia ponadto inne rozwiązania, które dodatnio wpływają na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców domu. Aby uniknąć potencjalnych kłopotów spowodowanych uchylonym oknem, warto zastanowić się nad zastosowaniem inteligentnej, energooszczędnej I-tec Wentylacji, czyli niezauważalnego dodatku, który pozwala na wygodne wietrzenie bez utraty energii i uchylania skrzydeł, nawet pod nieobecność domowników.

Zautomatyzowany system I-tec Zacienienie pozwala z kolei zdalnie uchronić wnętrze budynku przed wzrokiem przechodniów i ciekawskich włamywaczy. Jednym słowem – stawiając na Internorm, masz pewność, że kwestia bezpieczeństwa jest traktowana przed producenta równie poważnie jak inne, czyli energooszczędność czy design.

Ocena 5

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF