Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Co to jest SmartWindow?

Kategorie: okna   żaluzje   innowacje   dom inteligentny  
Zdjęcie Co to jest SmartWindow?

Decydując się na budowę inteligentnego domu marzysz o stworzeniu własnego centrum dowodzenia, uzyskaniu maksymalnych oszczędności i zaprojektowaniu idealnych pomieszczeń. Doskonale wiemy, jak istotne i komfortowe w codziennym życiu jest posiadanie inteligentnych rozwiązań, które dla niektórych mogą okazać się niepotrzebnymi gadżetami. W ofercie firmy Internorm znajdziemy innowacyjne okna z systemem SmartWindow.

Okna do Twoich usług

System SmartWindow pozwala na sterowanie oknami w całym domu za pomocą aplikacji mobilnej. Najważniejsze funkcje wchodzące w skład systemu I-tec SmartWindow to I-tec Wentylacja oraz I-tec Zacienienie. Dzięki Zacienieniu I-tec możesz ustawić na przykład automatyczne odsłanianie się żaluzji o poranku czy reagowanie ich nachylenia na wahania temperatur. Okna zespolone wyposażone zostały w czujniki światła słonecznego i temperatury, a także moduł fotowoltaiczny, dzięki któremu nie potrzebują dodatkowego zasilania. Wentylacja I-tec pozwala na wymianę powietrza bez konieczności otwierania okien. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii wystarczy jedno dotknięcie smartfona, by w kilka chwil wywietrzyć pomieszczenie bądź ukryć je przed słońcem w upalne dni.

I-tec Wentylacja – co warto wiedzieć?

okno KF 500 z systemem wentylacji I-tec.jpg

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że odpowiednia wentylacja domu ma ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie mieszkańców. Nieodpowiednie rozwiązania w zakresie wentylacji mogą nie tylko narazić nasz organizm na alergie, ale również na osłabienie układu odpornościowego. I w tym miejscu należy postawić duży plus dla I-tec Wentylacji wyposażonej w specjalne filtry, które są odpowiedzią na potrzeby alergików. Pamiętajmy, że zdrowe i czyste powietrze to nie tylko lepsze samopoczucie, ale również efektywniejszy sen i wydajniejsza praca.

W jaki sposób w zimie zatrzymać ciepło w pomieszczeniu, nie rezygnując z wentylacji? Wywietrzniki I-tec posiadają zamontowany wymiennik ciepła, który pozwala odzyskać nawet 93% ciepła. Co ważne, sam system jest niemal niewidoczny dla oczu – widoczne są jedynie niewielkie kratki wentylacyjne. Wywietrznikiem można sterować bezpośrednio z panelu wbudowanego w okno albo przy użyciu aplikacji mobilnej. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że takie wietrzenie mieszkania zwiększa bezpieczeństwo, nawet podczas nieobecności mieszkańców.

Obecnie Wentylacja I-tec dostępna jest w dla modeli: KF 500, KF 410 i KV 440.

I-tec Zacienienie – nowy sposób na letnie upały?

Internorm proponuje okna zespolone z automatyczną, elektronicznie sterowaną osłoną przed słońcem – żaluzją lub plisą. System ten nie wymaga zasilania. Energię pobiera ze słońca przy pomocy modułu fotowoltaicznego. Przy montażu okna nie ma potrzeby prowadzenia dodatkowych kabli. Nawet jeśli odłączymy cały dom od zasilania, Zacienienie I-tec nadal będzie działać niezależnie i bez zarzutu. Możemy nim sterować przy pomocy telefonu, panelu wbudowanego w okno, a także włączyć tryb automatyczny. Okna same dostosują stopień zacienienia do temperatury bądź pory dnia.

Zobacz nasze okna zespolone z zacienieniem I-tec:

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF