Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Internorm HF310 - pasywne okno drewniano-aluminiowe

Kategorie: okna  
Zdjęcie Internorm HF310 - pasywne okno drewniano-aluminiowe

Internorm przedstawia HF310 – pasywne okno drewniano-aluminiowe najnowszej generacji o nieprzeciętnych właściwościach termoizolacyjnych. Dlaczego warto po nie sięgnąć? Co czyni je wyjątkowym produktem pośród licznej konkurencji? Sprawdź już teraz!

Okienna rewolucja

Drewniano-aluminiowa konstrukcja harmonijnie łączy lekkość i gęstość, zapewniając zarówno wygodną eksploatację, jak i wysoki stopień termoizolacyjności. Oznacza to, że okno zapobiega niekontrolowanej ucieczce ciepła z wnętrza budynku, w efekcie czego Twoje mieszkanie jest przytulne, a rachunki za ogrzewanie niskie jak nigdy dotąd. Odpowiednia izolacyjność cieplna odgrywa w polskim klimacie ważną rolę dla budżetu domowego. Dlatego pasywne okno drewniano-aluminiowe Internorm HF310 to udana inwestycja na lata, która zwraca się za sprawą niższych kosztów ogrzewania.

Model Internorm HF310 wysoki poziom izolacyjności cieplnej zawdzięcza zaawansowanej konstrukcji, metodycznie opracowanej przez doświadczonych inżynierów. Wykorzystując wysokiej jakości drewno i aluminium, uzyskano rzadko spotykany efekt trwałości, wytrzymałości i odporności na działanie czynników atmosferycznych. Okno drewniano-aluminiowe Internorm HF310 posiada ponadto wypełnienie pianką termoizolacyjną, co jeszcze bardziej poprawia jego energooszczędność.

Nie ma dobrego okna bez dobrego oszklenia, o czym wiedzą austriaccy inżynierowie. Model HF310 wyposażono w innowacyjny system potrójnego oszklenia SOLAR+, który gromadzi energię emitowaną przez promienie słoneczne i przekazuje ją mieszkaniu. Nie trzeba dowodzić, jak korzystnie wpływa to na wysokość rachunków za ogrzewanie. Jeśli mowa o izolacyjności, to nie można zapomnieć o izolacyjności akustycznej, która w przypadku modelu HF310 prezentuje taki sam, wysoki poziom jak cieplna.

Internorm HF310 - pasywne okno drewniano-aluminiowe

Bezpieczeństwo i oszczędność

Okna drewniano-aluminiowe Internorm HF310 zaliczane są do klasy bezpieczeństwa WK2, co świadczy o wysokim standardzie. Istotne znaczenie ma tu grubość szyby, która zapewnia odpowiednią ochronę przed włamaniem, co jest szczególnie istotne dla osób mieszkających w domach poza zabudowaniami. Na system zabezpieczeń oferowany przez okna drewniano-aluminiowe Internorm HF310 składają się również specjalne, ukryte okucia, które niezwykle trudno sforsować.

Zarówno sama konstrukcja, jak i rozwiązania technologiczne wykorzystywane przez okna drewniano-aluminiowe Internorm HF310 składają się istotę tego, czym są okna energooszczędne. Na podstawie tego modelu jak na dłoni widać, jakie płyną korzyści z okien pasywnych – łatwo dojść do wniosku, że obejmują one przede wszystkim kwestie energooszczędności, które są wyjątkowe przyjazne dla portfela.

bezpieczne okno Internorm HF310

Styl i elegancja

Model HF310 szczyci się nie tylko nowoczesnymi i energooszczędnymi rozwiązaniami technologicznymi, ale też stylowym i jednocześnie uniwersalnym designem, który z powodzeniem dopasujesz do swojej nieruchomości. Wykonana z aluminium nakładka zamontowana po zewnętrznej stronie okna wraz z drewnianym wykończeniem po stronie wewnętrznej tworzą eleganckie i zarazem funkcjonalne połączenie, które stanowi gwarancję estetyki, wytrzymałości i trwałości.

Okna energooszczędne Internorm HF310 są doskonałą propozycją do osób, którym nie jest obojętne środowisko naturalne. Do ich wytworzenia wykorzystuje się bowiem specjalne gatunki drzewa, które hoduje się wyłącznie na potrzeby produkcyjne. Ekologiczna jest również pianka izolacyjna, gdyż nie zawiera substancji fluorowodorowych.

Podsumowując, model HF310 od Internorm posiada wszystkie cechy, które czynią go reprezentantem grupy okien najwyższej jakości, zaspokających potrzeby najbardziej wymagających klientów. Tak trzymać!

okno drewniano-aluminiowe Internorm HF310

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF