Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Doradcy Internorm to wykwalifikowana załoga - skontaktuj się z nami

Kategorie: okna   drzwi   innowacje  
Zdjęcie Doradcy Internorm to wykwalifikowana załoga - skontaktuj się z nami

Rola lidera europejskiej branży okien zobowiązuje Internorm do zachowania najwyższych standardów jakości, również pod względem obsługi klienta i przekazywania jak najlepszych i najbardziej wartościowych informacji. Przekonaj się, że „kompetentne porady Internorm” nie są pustym frazesem, a opisem rzeczywistości. Istnieje wiele zagadnień, na które zawsze znajdziesz odpowiedź.

Budownictwo pasywne

Ponieważ jesteśmy producentem wiodących rozwiązań pasywnych, tematyka tego typu budownictwa jest nam szczególnie bliska. Domy o obniżonym zużyciu energii wciąż są niezbyt dobrze znane wśród Polaków, dlatego widząc, jaką popularnością cieszą się chociażby w Niemczech czy Austrii, przekonujemy kolejnych klientów do zainteresowania się zupełnie tą nową jakością budowania. Kompetentne porady Internorm obejmują między innymi zaprezentowanie elementów, które odpowiadają za pasywny charakter domów; wskazanie najlepszych rozwiązań dla konkretnej nieruchomości czy przedstawienie możliwości pozyskania państwowej dotacji na budowę ekologicznego domu.

Konstrukcja okien

Jako że cała oferta Internorm składa się wyłącznie z produktów o wysokim standardzie energetycznym, trudno, aby kompetentne porady Internorm nie odnosiły się do kwestii konstrukcyjnych. Z przyjemnością tłumaczymy, które elementy okien wpływają na poprawę parametrów energooszczędnych; wyjaśniamy, czym różni się klejenie zwykłe od technologii FIX-O-ROUND; prezentujemy wielowarstwowe oszklenie, a także materiały, które decydują o szczelności – aluminium, drewno czy PCV.

Stylistyka

Wiemy, jak różny gust i styl życia reprezentują nasi klienci. Za każdym razem spotykamy się z kimś wyjątkowym, z własną wizją estetyki budowanego lub remontowanego domu. Dlatego absolutnie każdy zasługuje na kompetentne porady Internorm, chociażby dotyczące stylistyki. Z myślą o różnych gustach naszych klientów stworzyliśmy ofertę, która obejmuje cztery główne linie stylistyczne. W ten sposób zarówno nowocześni trendsetterzy, jak i konserwatywni eleganci znajdą w Internorm idealne rozwiązania.

Prezentacja w Showroomach

Nasza sieć salonów partnerskich obejmuje showroomy, a więc nowoczesną formułę miejsc, w których można zaprezentować, obejrzeć i przetestować konkretne produkty. Chcesz wiedzieć, jak okna i drzwi Internorm wyglądają w rzeczywistości? Odwiedź jeden z showroomów! Wykwalifikowana kadra odpowie na każde pytanie.

Indywidualna oferta

Kompetentne porady Internorm zawsze zakładają indywidualne podejście do klienta. Za pomocą profesjonalnych konsultacji wspólnie ustalamy ostateczny rozmiar i wygląd okien, drzwi oraz dodatków. Granicą jest jedynie Twoja wyobraźnia, a ekstremalnie nowatorskie projekty jedynie zachęcają nas do szukania kreatywnych rozwiązań i odpowiedzi.

Zakupy bez ryzyka

Ponieważ wiemy, jak dużą rolę odgrywają kompetentne porady Internorm w czasie decydowania o zakupie okien i drzwi, staramy się w 100% dopasować do oczekiwań, promując wiedzę na temat energooszczędnych, bezpiecznych i nowoczesnych rozwiązań. Zawsze podkreślamy, że nawet najlepsze okno nie spełni swojego zadania, jeśli nie będzie odpowiednio zamontowane. Dlatego nasza wykwalifikowana kadra może zamontować zamówione przez Ciebie okna i drzwi technologią MOWO. Dzięki temu masz gwarancję, że na pewno używanie austriackich technologii będzie udane. Nasze doradztwo dotyczy również najnowocześniejszych zabezpieczeń i designerskich dodatków. Internorm to nawet technologie mobilne! Skontaktuj się z nami lub odwiedź jeden z naszych showroomów i dowiedz się więcej.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF