Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Drzwi przesuwne - jakie są możliwości?

Kategorie: okna   drzwi   innowacje   design   dom inteligentny  
Zdjęcie Drzwi przesuwne - jakie są możliwości?

Szkło jest elementem dominującym w aktualnych trendach aranżacji wnętrz i wszystko wskazuje na to, że jego przewaga stale rośnie. Duże przeszklenia stały się prawdziwym symbolem nowoczesnego designu, świetnie prezentują się przy małych i większych wnętrzach. Można je wykorzystać zarówno w apartamentach i mieszkaniach z balkonem, jak też domach z tarasem i wyjściem do ogrodu. Przezroczyste szkło daje poczucie niezmąconej wolności, otwiera nas na świat – naturę lub przestrzeń miejską. Wybierając przeszklenia, warto zainteresować się drzwiami przesuwnymi.

Tradycja kontra nowoczesność

Drzwi balkonowe produkowane w tradycyjny sposób otwierają się do wewnątrz lub na zewnątrz. To nieestetyczne rozwiązanie, które w dodatku często jest niewygodne dla osób z ograniczeniami w poruszaniu się. Co więcej, konieczne jest dysponowanie większą powierzchnią pomieszczenia lub balkonu bądź tarasu, tak aby otwarte drzwi nie stanowiły przeszkody. Drzwi balkonowe w tradycyjnym stylu są przestarzałe i tracą popularność z roku na rok.

Drzwi przesuwne charakteryzują się skrzydłem poruszającym się równolegle, po prowadnicach wzdłuż ściany. Dzięki nim oszczędzamy miejsce w domu i mamy większą dowolność w jego aranżacji. Otwarte drzwi przesuwne prawdziwie otwierają przestrzeń, przełamując optyczną barierę między wnętrzem i tarasem, jaką tworzą tradycyjne skrzydłowe drzwi tarasowe. Ten efekt dodatkowo wzmaga się przy zastosowaniu niskiego progu – tak jak w drzwiach przesuwnych od Internorm. Wygodne otwieranie i zamykanie przekłada się ponadto na komfort mieszkańców, o który tak bardzo dzisiaj zabiegamy, starając się stworzyć przestrzeń przyjazną nam i naszym bliskim.

W drzwiach przesuwnych Internorm zwrócono uwagę na jeszcze jeden ważny aspekt, a mianowicie zniwelowano wysokie, niebezpieczne progi. Powstały drzwi przesuwne z niskimi progami osiągającymi wysokość zaledwie 1,2 cm – to mniej niż wysokość naszych stóp. Takie dyskretne progi są niemal niewidoczne w codziennym użytkowaniu i nie utrudniają przejścia, pozwalają o sobie zapomnieć.

Szkło w rozmiarze XL

Szklana ściana to bezgraniczna wolność, unikalna dekoracja salonu, jadalni lub sypialni, harmonijne połączenie świata zewnętrznego z przestrzenią mieszkalną. Drzwi przesuwne osiągają coraz większe rozmiary, mogą pełnić funkcję szklanej ściany, która optycznie powiększa pokój, co jest szczególnie istotne w przypadku mieszkań o małej powierzchni. W ofercie Internorm dostępne są drzwi wykonane z połączenia drewna i aluminium oraz PCV-aluminium. Można je precyzyjnie dopasować do stylistyki wnętrza, dzięki czemu będzie ono prezentować się efektownie, tworząc jedną spójną całość. Do dużych projektów polecamy drzwi przesuwne drewniano-aluminiowej o szerokości do 12 m i powierzchni szkła nawet do 17 m2. Idealnie sprawdzą się w nowoczesnych apartamentach, a także domach z kolorowym ogrodem.

Podnoszono-przesuwne drzwi PVC-aluminiowe.jpg

KS 430 – drzwi przesuwne z PCV-aluminium na miarę Twojego wnętrza!

Drzwi przesuwne stanowią połączenie funkcjonalności, wygody, bezpieczeństwa i modernistycznej stylistyki. Są alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań, w których współczesny człowiek dostrzega coraz więcej wad i mankamentów. Dzięki nim w prosty sposób otworzysz się na świat.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF