Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Drzwi z niskim progiem

Kategorie: okna   drzwi   innowacje   design   dom inteligentny   zabezpieczenia  
Zdjęcie Drzwi z niskim progiem

Progi w drzwiach balkonowych i tarasowych bywają uciążliwe szczególnie dla wielu osób z naszego najbliższego otoczenia. Stanowią niebezpieczeństwo dla dzieci, osób starszych i niepełnosprawnym. Ponadto o próg łatwo się potknąć każdemu, kto późnym wieczorem wraca zmęczony do domu lub wychodząc rano, myśli o ważnym spotkaniu w pracy. Na szczęście okazuje się, że rozwój technologii pozwala zredukować wysokość progów do minimum.

Próg prawie niewidoczny

Wysokie progi były jeszcze do niedawna charakterystyczne dla drzwi przesuwnych i podnośno-przesuwnych (lub podnoszono-przewuwnych). Wybór innego rozwiązania był niemożliwy, dlatego projektowanie wyjścia na balkon i taras zawsze wiązało się z koniecznością montażu drzwi z wysokimi progami. Zaawansowana technologia i nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne pozwalają dzisiaj na tworzenie drzwi z niskim progiem.

W ofercie Internorm dostępne są przeszklenia z progiem obniżonym nawet do 1,2 cm w najwyższym punkcie. Taki próg jest niemal nieodczuwalny, można zapomnieć o jego istnieniu bez obawy o bezpieczeństwo naszych najbliższych.

Drzwi z niskim progiem nie tylko są bezpiecznym rozwiązaniem, ale też stanowią podstawowy element nowoczesnej aranżacji wnętrza. Oszklenia Internorm dzięki oszczędnej konstrukcji ramy prezentują się jeszcze efektowniej oraz wpisują się w trendy nowoczesnych wnętrz, w których dominuje prostota i minimalizm. Warto również zwrócić uwagę na ich niski współczynnik przenikania ciepła. Wiele osób obawia się, że duże przeszklenia czy szklane ściany sprzyjają wysokim kosztom ogrzewania. W Internorm zadbano również o ten aspekt, tworząc drzwi z niskim progiem nie tylko bezpieczne i o nowoczesnej stylistyce, ale też konstrukcji chroniącej przed nadmierną ucieczką ciepła z wnętrza budynku.

Drzwi-przesuwne-bezpieczne-dla-dzieci-HS330-narożnik-Internorm.jpg

Dla kogo drzwi tarasowe z niskim progiem?

Przede wszystkim powinny się na nie zdecydować rodzice małych dzieci. Pełne niespożytej energii maluchy ciekawe świata powinny mieć zapewnione pełną swobodę poruszania się po domu. Należy minimalizować liczbę przeszkód, które mogłyby stanąć im na drodze. Dlatego drzwi z niskim progiem są ważne dla naszych najmłodszych w trosce o ich bezpieczeństwo. Drzwi z niskim progiem będą też dużym ułatwieniem dla osób starszych i poruszających się na wózku lub o kuli. Drzwi z niskim progiem są również coraz chętniej wybierane przez osoby, które po prostu cenią sobie komfort, wygodę i nowoczesność. To jeszcze nie standard w polskich domach, ale wszystko wskazuje na to, że w przyszłości wysokie progi odejdą w zapomnienie. Ułatwiamy sobie codzienność, dążymy do tworzenia przestrzeni maksymalnie przyjaznych człowiekowi. Niekiedy nawet tak niewielki szczegół, jakim jest próg w drzwiach balkonowych może zaburzyć tę harmonię.

Gdzie kupić drzwi podnoszono-przesuwne z niskim progiem?

Jeśli szukamy szklanych drzwi przesuwnych lub podnoszono-przesuwnych z niskim progiem do naszego domu, warto zajrzeć do źródła. Prawdziwym liderem w branży drzwi podnoszono-przesuwnych jest firma Internorm, która wyznacza trendy w branży okiennej i drzwiowej od dziesiątek lat. Również w przypadku drzwi z niskim progiem producent postawił przed konkurencją nowe wyzwanie, oferując swoim klientom drzwi z progiem obniżonym do 1,2 cm w najwyższym punkcie o wygładzonym grzbiecie, który niemal zbiega się z podłogą.

Niski próg drzwi podnośno-przesuwne HS 330 Home Pure od Internorm.jpg

Sprawdź drewniane drzwi przesuwne z niskim progiem: HS 330!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF