Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Duże przeszklenia w domu

Kategorie: okna  
Zdjęcie Duże przeszklenia w domu

Mniej ścian, więcej przeszkleń – ten trend w architekturze staje się coraz bardziej zauważalny również w przypadku polskiego budownictwa. Internorm, jako lider branży okien pasywnych, nie tylko realizuje oczekiwania klientów, ale również sam proponuje innowacyjne rozwiązania w tym zakresie. Duży udział szkła w domu naprawdę może się opłacać i podobać.

Nowoczesny design

Duży udział szkła świadczy o nowoczesnym podejściu do architektury. Proste kształty, brak ograniczeń – oto idee, które przyświecają twórcom najnowocześniejszych okien na rynku. Przede wszystkim takie rozwiązanie sprawdza się w przypadku domów otoczonych wyjątkowym krajobrazem. Jeżeli ogród albo widok zza płotu wyglądają jak z obrazka, aż prosi się o odsłonięcie takiej przestrzeni, a przy okazji wpuszczenie do środka większej ilości światła.

Energooszczędność

Architektura, która zakłada duży udział szkła, często korzysta z rozwiązań pasywnych i, po prawdzie, wtedy ma największy sens. Duże przeszklenie jest bowiem najlepszą możliwością pozyskania darmowej energii słonecznej. Jeżeli profile okienne i sposób ich montażu gwarantują wysoką termoizolację, pokaźna ilość ciepła przenika do wnętrz, ale już z niego nie ucieka. Co więcej, parametry pasywne przekładają się na ochronę przed pojawieniem się i rozwojem wilgoci. Ta, jak wiadomo, jest jednym z najgroźniejszych czynników niszczących budynki. Jeżeli duży udział szkła wiąże się z zastosowaniem rozwiązań pasywnych, dzięki oknom XXL można znacznie zminimalizować rolę ogrzewania. Wystarczy, że zainstaluje się je w odpowiedni sposób, najlepiej na południowej stronie domu, gdzie najsilniej świeci słońce.

Bezpieczeństwo

Jeśli duży udział szkła budzi jakieś wątpliwości, często dotyczą one względów bezpieczeństwa. Na szczęście możemy to z czystym sumieniem podważyć. Dobre okna wielkogabarytowe są wykonane z wielowarstwowych szyb ESG lub VSG, których klejenie po całym obwodzie przekłada się na lepszą stabilność. Z kolei mechanizmy ryglowania w oknach zabezpieczają je przed wyważeniem, a nowoczesne systemy bezpieczeństwa, specjalne klamki i inne rozwiązania jeszcze bardziej podwyższają standard bezpieczeństwa.

Dodatki Internorm

Internorm, jako wiodący producent stolarki otworowej, nieustannie rozwija paletę dostępnych rozwiązań. Duży udział szkła tylko zachęca do implementacji nowoczesnych dodatków, takich jak I-tec, czy eleganckie zacienienie. Jeżeli pragniesz podążać za trendami, przeszklenia w rozmiarze XXL są zdecydowanie dobrym pomysłem. Duży udział szkła przekłada się na zmniejszenie kosztów ogrzewania, zwiększenie codziennego komfortu, zbliżenie z otoczeniem domu i duże bezpieczeństwo. Bądź nowoczesny w pasywnym domu – Internorm wskaże kierunek!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF