Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

I-core, czyli najnowsza technologia Internorm w oknach HF410

Kategorie: okna   innowacje   design  
Zdjęcie I-core, czyli najnowsza technologia Internorm w oknach HF410

Lepsza stabilność stanowi jeden z wyróżników jakości okien. Internorm, nieustannie rozwijając nowe technologie, proponuje swoim klientom rozwiązanie I-tec Core, czyli specjalny rdzeń, który na zawsze odmienia konstrukcję stolarki okiennej.

Lepsza stabilność, czyli moc drewna

Można powiedzieć, że solidne drewno jest w naturze niezastąpione. Drewniane rdzenie są przystosowane do niespotykanych obciążeń, dlatego wykorzystuje się je między innymi w konstrukcjach dachowych. Odpowiednia impregnacja gwarantuje ponadto ochronę drewna przed skutkami wilgoci, więc jednym słowem – jego rola we współczesnym budownictwie jest niesłychanie istotna, choć nie przez wszystkich wykorzystywana.

I-tec Core to nie tylko lepsza stabilność, ale przede wszystkim rewolucyjna technologia. Niewielki, drewniany rdzeń skryty w wewnętrznej konstrukcji okna (sprawdź produkty: okna drewniano-aluminiowe) pozwala na większe obciążenia bez wpływu na szerokość profilów, a te w Internorm są przecież wyjątkowo wąskie.  Co więcej, drewniany rdzeń nie wyklucza zastosowania ukrytych okuć. Wybierz spomiędzy wielu gatunków naturalnego materiału, by cieszyć się indywidualnym, ekologicznym rozwiązaniem. Pamiętaj – austriacki producent pozyskuje rdzeń wyłącznie ze zrównoważonych źródeł, nie zagrażając roślinom nadmierną wycinką.

Podsumowując, I-core równa się:

 • lepsza stabilność;
 • zwiększona nośność;
 • solidność konstrukcji;
 • niewielki przekrój;
 • ochrona przed wilgocią;
 • wewnętrzna konstrukcja;
 • ukryte okucia;
 • ekologiczne drewno;
 • możliwość wyboru gatunku drewna.

hf410-debowe-wewnatrz-aluminium-zewnatrz-internorm-.jpg

Internorm HF 410 – I-core w praktyce

O tym, jak nowoczesna technologia w oparciu o moc natury sprawdza się w praktyce, można przekonać się, analizując funkcjonowanie okna HF 410. Minimalistyczny design drewniano-aluminiowej konstrukcji kryje w sobie szczególną moc, ale lepsza stabilność gwarantowana innowacyjnym rdzeniem wcale nie jest jedyną zaletą produktu. W HF 410 izolacyjność cieplna osiąga poziom do 0,64 U i ochronę przed dźwiękiem o mocy nawet 45 dB.

I-core idealnie obrazuje ideę stojącą za innowacjami Internorm. Najczęściej nie są to efektowne, spektakularne projekty, które zamieniają okno w luksusowy gadżet (choć zasadniczo i takie rozwiązania I-tec znajdziesz w ofercie austriackiego producenta). Rdzeń jest przykładem, że nawet drobna, nierzucająca się w oczy zmiana może mieć niezwykłe przełożenie na funkcjonalność stolarki otworowej. Jeśli więc cenisz sobie profesjonalistów, którzy nieustannie poszukują ulepszeń w mikro- i makroskali – zaufaj Internorm!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF