Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Internorm HS330 - szklenia wielkoformatowe jeszcze nigdy nie były tak ciepłe

Kategorie: okna  
Zdjęcie Internorm HS330 - szklenia wielkoformatowe jeszcze nigdy nie były tak ciepłe

Okna HS 330 firmy Internorm zmieniają spojrzenie na szklenie wielkoformatowe. Gigantyczne okna raczej nie kojarzyły się do tej pory ze szczególnymi parametrami termoizolacyjnymi. Na szczęście za sprawą innowacyjnego podejścia austriackiego producenta nawet w warunkach domowych możesz skorzystać z zalet, jakie dają okna HS, nie martwiąc się o kwestię energooszczędności.

Okna HS 330

Okna HS 330 austriackiego producenta Internorm spełniają najwyższe kryteria energooszczędności przy tak dużym formacie. Stało się to możliwe dzięki odpowiedniej kombinacji drewna oraz aluminium. Drewno świetnie izoluje ciepło i znakomicie wygląda, podczas gdy aluminium gwarantuje lekkość, odporność oraz trwałość na lata. Okna HS 330 osiągają izolacyjność cieplną na poziomie Uw = 0,67 W/m2K, co potwierdziły niezależne badania instytutu badającego zagadnienia energooszczędności w stolarce. Dzięki temu potrafią bardzo skutecznie i przez długi czas zatrzymać ciepło wewnątrz mieszkania. Mniej więcej 30% ciepła wydostaje się z pomieszczenia przez drzwi i okna, dlatego warto się przed tym zabezpieczyć, sięgając po model Internorm HS330.

hs330-drzwi-podnosno-przesuwne.jpg

Potrójne, seryjne przeszklenie, specjalne progi z włókna szklanego, klejenie szyby po całym obwodzie i szereg innowacji sprawiają, że okna HS 330 minimalizują koszty związane z ogrzewaniem. Jednocześnie nie należy obawiać się prostego włamania czy wybicia solidnej, odpowiednio skonstruowanej konstrukcji. Za „ciepłem” wcale nie idą kompromisy związane z designem. Przeciwnie, okna HS 330 znakomicie odnajdują się w roli nowoczesnych, kanciastych profili, a szeroka paleta barw oferowana przez Internorm praktycznie daje nieograniczone możliwości dopasowania ich do wnętrz. Rolety zewnętrzne? Innowacje z serii I-tec? Zapytaj o nie i przetestuj w jednym z polskich salonów partnerskich austriackiego producenta.

Tak. Szklenia wielkoformatowe jeszcze nigdy nie były tak ciepłe. Okna HS 330 nie przytłaczają, jedynie otwierają na świat. Co cieszy i zachęca do rozpoczęcia prawdziwego oszczędzania. Wymiana okien na pasywne naprawdę przynosi realną zmianę. Na wiele, wiele lat.

wyglad-profili-drewniano-aluminiowych.jpg

Okna HS i ich zalety

 • Maksymalna ilość naturalnego światła w pomieszczeniu. Okna HS można łączyć zastępując całe ściany i narożniki, co optycznie powiększa wnętrze i doświetla jego zakamarki.
 • Przy odpowiedniej jakości przestrzenna szyba akumuluje naturalne ciepło i dogrzewaj pomieszczenia np. zimową porą.
 • Estetyka dużych okien wiąże się z nowoczesnymi skojarzeniami – od teraz „szklane ściany” nie są wyłączną domeną amerykańskich drapaczy chmur; równie dobrze wyglądają w nowoczesnych salonach i sytuowanych wśród przyrody domach.
 • Okna HS w rozmiarze XXL o charakterze podnośno-przesuwnym pełnią jednocześnie funkcję drzwi, dlatego łączą pomieszczenie z otoczeniem. Bez barier, wygodnie i dla wszystkich.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF