Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Internorm HX300 - szklenia bezramowe o wielkich gabarytach

Kategorie: okna   innowacje  
Zdjęcie Internorm HX300 - szklenia bezramowe o wielkich gabarytach

Austriacki producent drzwi i okien, firma Internorm, opiera filozofię działania o innowacyjność. Nieustanne wprowadzanie na rynek udoskonalonych produktów bezpośrednio przekłada się na bogactwo oferty i możliwości atrakcyjnej oraz ekonomicznej aranżacji nowoczesnych domów pasywnych. Panorama HX300 przekracza kolejne bariery stolarki okiennej.

Więcej światła

Oczywiście, okna panoramiczne nie są na rynku niczym nowym. Od dekad różne firmy opracowują coraz to większe i szersze przeszklenia. Na początku na zlecenie firm, obecnie również dla domów. Jednak widok i rozmiar jedno, a jakość i efektywność – drugie. Dopiero rozwiązania Internorm postawiły przesuwno-podnośne okna panoramiczne w pierwszym szeregu najlepszych rozwiązań pasywnych o znakomitych właściwościach termoizolacyjnych.

Kolejny produkt – drzwi podnośno przesuwne Panorama HX300 – wyraża nadzieję wielu projektantów wnętrz, w pełni integrując pasywne przeszklenie ze ścianą. Jak to możliwe? Otóż zastępuje ścianę szklaną powierzchnią, przez którą przenika światło, widok natury, pięknego otoczenia. Wtapia się we wnętrze, stanowi integralną część pomieszczenia i nie pozostawia uczucia niedosytu szerokimi, topornymi profilami.

Samo szkło jest połączone w niemalże niewidoczny sposób. Szyby typu zespolonego wykonane są z hartowanego szkła – niezwykle odpornego, a przy tym bezpiecznego w ewentualnej sytuacji wybicia. Panorama HX300 otwiera wreszcie możliwości wielkopowierzchniowego przeszklenia pasywnego; znakomicie pasuje do budynków niskoenergetycznych, nastawionych na pozyskiwanie ciepła z natury, bez potrzeby wykorzystywania dodatkowych urządzeń.

hx300-laczenie-z-podloga.jpg

Panorama HX300 – oferta na szóstkę

 • Rozwiązanie cenione przez ekspertów – wykorzystanie drewniano-aluminiowej ościeżnicy idealnej w nowoczesnym szkleniu termoizolacyjnym.
 • Im węższe łączenia czołowe, tym większa przestrzeń oszklenia. Okna zdecydowanie wpuszczające dużo światła.
 • Ościeżnica praktycznie schowana do elewacji – niesamowity efekt designerski! Są widoczne jedynie w miejscach otwierania – drzwiach i oknach.
 • Rewelacyjny poziom izolacyjności cieplnej sięgający Uw = 0,73 W/m2
 • Koniec z niechcianymi hałasami z otoczenia. Panorama HX300 osiąga odporność na dźwięk rzędu 40 decybeli.
 • Wykorzystane szkło nie pęka na drobne, niebezpieczne kawałki w przypadku wybicia.
 • Dzięki kompleksowej technice montażu nie ma problemu z tworzeniem całkowicie przeszklonych ścian pomieszczenia.
 • Szklenie bezramowe o powierzchni ponad 10 m2!
 • Konstrukcja, choć nie rzuca się w oczy, jest wielowarstwowa i odporna na wieloletnią eksploatację.
 • Parapety, próg, podłoga? Łączenia jeszcze nigdy nie były tak ścisłe i kompatybilne!

dom-pasywny-innowacyjne-rozwiazania2.jpg

Oferta, na którą warto postawić

Panorama HX300 otwiera ogromne możliwości stylizacji wnętrz. Klienci wykorzystują ten model firmy Internorm w rozmaitych pomieszczeniach – począwszy od nowoczesnych biur, przez designerskie salony, po odważne i pełne słońca sypialnie w naturalnym otoczeniu. Faktycznie, jeżeli widok za oknem zachęca do nieustannego wyglądania przez szybę, dlaczego nie wstawić jej w rozmiarze XXL? Widok na góry? Las? A może interesującą zabudowę osiedla? Każdemu podobają się inne „landszafty”. W wersji panoramicznej przynoszą o wiele więcej radości.

Co więcej, wybór produktu Internorm Panorama HX300 okazuje się nad wyraz pragmatyczny. Widoki widokami, ale warto oszczędzać na samym fakcie posiadania pasywnych okien. Znakomite wyniki termoizolacyjne skłaniają do ogrzewania pomieszczeń naturalnym światłem słonecznym, a nie mało efektywnymi, klasycznymi źródłami energii.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF