Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Łatwe mycie okien - z oknami Internorm to możliwe!

Kategorie: okna   innowacje  
Zdjęcie Łatwe mycie okien - z oknami Internorm to możliwe!

Wybierając okna, kierujemy się wieloma aspektami, począwszy od ceny, poprzez jakość materiałów wykorzystanych do produkcji, skończywszy na poziomie izolacyjności cieplnej. Skupiając się na tych czynnikach, często zapominamy o najbardziej codziennych kwestiach użytkowych, takich jak np. łatwe mycie okien. Rozwiązania stosowane w modelach firmy Internrom znacznie usprawniają i upraszczają czyszczenie.

Mechanizmy i systemy

Internorm posiada w swojej ofercie m.in. okna drewniane, o których łatwość czyszczenia dba w bardzo pomysłowy sposób. Jako że drewno jest mocno wrażliwe na działanie czynników atmosferycznych, takich jak wiatr, deszcz i wilgoć, na jego zewnętrzną część austriacka firma stosuje aluminiową, a więc niewrażliwą na wpływ warunków pogodowych nakładkę. Na skutek tego drewno, z którego jest wykonane okno, na zewnątrz pozostaje chronione, a wewnątrz cieszy mieszkańców i gości swoim klasycznym stylem. Można je oczywiście impregnować przy użyciu specjalnie wyprodukowanych w tym celu środków, jednak najważniejsze jest to, że łatwe mycie okien drewnianych jest możliwe przede wszystkim dzięki zastosowaniu zewnętrznej nakładki.

Innym rozwiązaniem, które gwarantuje łatwe mycie okien w modelach firmy Internorm, są ukryte okucia. Schowanie mechanizmów otwierających i zamykających wewnątrz konstrukcji okna decyduje, że utrzymanie w czystości ościeżnicy staje się dziecinnie proste. Zapomnij o dokładnym szorowaniu każdego kąta i nierówności powodowanych przez wystające okucia – za sprawą Internorm możesz cieszyć się równą powierzchnią ościeżnicy, którą wyczyścisz w kilka sekund, przejeżdżając ją wilgotną szmatką.

Materiały

Łatwe mycie okien wszelkiego typu, aby było jednocześnie trwałe, wymaga troski o uszczelki. Dobrym środkiem służącym do utrzymania ich w należytym stanie jest wazelina techniczna, którą powinno się od czasu do czasu je przetrzeć. W celu ułatwienia pielęgnacji uszczelek firma Internorm wykonuje je z elastycznego, wytrzymałego i trwałego materiału zwanego syntetycznym kauczukiem EPDM. Z kolei w oknach, w których nie zastosowano ukrytych okuć, do mycia elementów mechanizmu otwierającego-zamykającego należy używać specjalnego oleju.

Jeżeli liczysz na łatwe mycie okien na co dzień, modele firmowane przez Internorm na pewno spełnią Twoje wymagania. Zastosowanie aluminiowej nakładki zewnętrznej w oknach drewnianych, wykorzystanie syntetycznego kauczuku EPDM do produkcji uszczelek i ukrycie okuć wewnątrz struktury okna to rozwiązania, za sprawą których łatwe mycie okien jest na wyciągnięcie ręki.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF