Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

KF410 – innowacyjne połączenie PCV z Aluminium

Kategorie: okna  
Zdjęcie KF410 – innowacyjne połączenie PCV z Aluminium

Poszukujesz klasycznego okna PCV? Urządzasz dom albo mieszkanie i zależy Ci na dobrej jakości potwierdzonej gwarancją i opiniami ekspertów? Już dziś zaplanuj przyjazd do naszego salonu Internorm w Katowicach. Możemy przedstawić jedno z naszych ciekawszych rozwiązań aluminiowo-plastikowych: KF410.

Izolacja

Kreując kolejne systemy i generacje okien, Internorm kładzie nacisk na przemyślane, lecz nieskomplikowane rozwiązania zapewniające energooszczędność – poprawiającą jakość życia i stan portfela. Oferujemy naszym klientom wybór. W pierwszym wariancie potrójne oszklenie daje współczynnik całkowitej termoizolacji na poziomie do 0,62. Druga możliwość, wykorzystująca technologię oszklenia SOLAR+, przynosi aż do 0,72 Uw!

tworzywo-drzwi-pasywne-do-domu.jpg

Komfort i wygląd

Okno KF410 zapewnia spokój poprzez całkowite odgradzanie pomieszczenia od niechcianych dźwięków z izolacją sięgającą poziomu 45 dB. Z przyjemnością spojrzysz też na efekt finalny montażu – oto klasyczny design, kryjący w sobie innowacyjne rozwiązania. Już podstawowe warianty są konstruowane w sposób mający wspierać nasze domowe bezpieczeństwo. Okucia są chowane w skrzydłach. Okna w standardzie są produkowane z nakładkami aluminiowymi, ale także masz możliwość pozostać przy klasycznym wyglądzie. Dzięki sklejeniu szyby z ramą po obwodzie okno jest stabilne i dobrze wyizolowane.

Już dziś odwiedź salon Internorm w Katowicach i zapoznaj się z technicznymi szczegółami systemu KF410. Zastanawiasz się, czy opłaca się sięgać po droższe, globalne rozwiązania? Uwierz, renoma lidera rynku wcale nie zaspokaja naszych ambicji. Wciąż szukamy sposobów, by przekonać właśnie Ciebie. Dobra decyzja to wybór na lata.

komfort-i-wygad-kf-410

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF