Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Linia home stoft - okna dla tradycjonalistów

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Linia home stoft - okna dla tradycjonalistów

Linia okien i drzwi Internorm znana jako home soft gwarantuje klasyczny wygląd domu, spokój i przytulną atmosferę. Nie daj się jednak zwieść pozornej przeciętności – za łagodną stylistyką home soft kryją się konkretne parametry, które sprawiają, że warto w nią zainwestować.

Po prostu klasyczny wygląd domu

Home soft to zdecydowanie propozycja dla prawdziwych domatorów, którzy cenią sobie przytulność i harmonię. Nastrój sprzyjający familijnemu życiu w czterech ścianach? Tu potrzeba konkretnych rozwiązań. Okna i drzwi Internorm spełniają w ten sposób podwójną rolę. Z jednej strony przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań znanym z budownictwa pasywnego akumulują energię i powstrzymują chłód, a z drugiej, dzięki subtelnej stylistyce, wpisują się w tradycyjne, przytulne wnętrza, między innymi za sprawą różnych gatunków drewna używanego do produkcji. Powrót do korzeni, czyli klasyczny wygląd domu ze szczyptą nowoczesności kryjącej się we właściwościach okien lidera branży w Europie?

Internorm Soft Pure nadaje mieszkaniu subtelny urok

Poznaj linię home soft Internorm

 • HF 410. Modrzew, dąb, a może jesion? Które z tych drzew napełni Twoje pomieszczenie niezastąpionym klimatem? W naturalny sposób uwieńcz aranżację, zestawiając ze sobą drewniane elementy mebli oraz okien. Z drugiej strony, wewnątrz konstrukcji kryje się znakomite aluminium oraz rozwiązania pozwalające korzystać z izolacyjności cieplnej na poziomie dochodzącym do 0,64 Uw.
 • KV 440. W tym przypadku łagodna stylistyka kryje w sobie energetycznego potwora i jest to jak najbardziej komplement. Klasyczny wygląd domu to jedno, ale efektywne wykorzystanie możliwości technologicznych jest równie ważne. W tym przypadku zastosowano wewnętrznie wbudowane zacienienie (plisą lub żaluzją), fotowoltaniczne zasilanie, kompatybilność z aplikacją I-tec SmartWindow oraz odporność na przenikanie chłodu i hałasu.
 • HF 210. Daj się porwać ferii barw, wybierając dowolny kolor z bogatej palety, ozdabiając w ten sposób klasycznie zaokrąglone krawędzie profili z aluminium. Ukryte okucia są zabiegiem designerskim i estetycznym, ale przede wszystkim zwiększają poziom bezpieczeństwa. Stabilne, solidne okna montuje się razem z szybą klejoną po całym obwodzie w technologii FIX-O-ROUND.
 • HV 350. Klasyczny wygląd domu? Tylko, jeśli nie zapomnisz o wydajności energetycznej! Właśnie taką propozycją jest okno, w którym możesz nawet zaprogramować rozróżnianie dnia i nocy, a także korzystać z niezależnego zasilania wbudowanej plisy – dzięki panelowi solarnemu. Niezwykłe możliwości technologiczne łączą się z solidną konstrukcją i przyjemnym dla oka wyglądem.
 • KF 300. Kolejny pozór standardowego, przeciętnego okna. Tak naprawdę produkt z PCV kryje w sobie możliwość izolacji ciepła do poziomu Uw 0,67, dźwiękoszczelności w przedziale 34-46 dB i bezpieczeństwa w standardzie. Prostota po raz kolejny zaskakuje.

Dla wszystkich domatorów

Linię home soft tworzą także dziesiątki drzwi, które nadają wnętrzu niepowtarzalnego, dyskretnego charakteru. Pamiętaj, że termoizolacja domu powinna skupić się nie tylko na oknach, ale również podstawowym wejściu, które jest zwykle źródłem nieszczelności i wilgoci, czyli drzwiach. Jeżeli jesteś domatorem i ponad nowoczesny design stawiasz klasyczne rozwiązania – dokładnie przejrzyj ofertę Internorm w linii home soft!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF