Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Linia Internorm Ambiente - elegancja i ekskluzywność

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Linia Internorm Ambiente - elegancja i ekskluzywność

W stylizacjach wnętrz cenisz sobie przede wszystkim ponadczasowość? Z myślą o osobach takich jak Ty firma Internorm przygotowała linię okien i drzwi ambiente. Ambientowy wygląd domu odnosi się w tym przypadku do najlepszych wzorców klasycznego budownictwa, wznosi się na wyżyny elegancji i z wysmakowaniem zapewnia najwyższy komfort mieszkania.

Ambientowy wygląd domu

Ta linia produktów Internorm jest bez wątpienia propozycją najbardziej stylową i ponadczasową spośród wszystkich proponowanych przez austriacką firmę. Seria ambiente wpisuje się we wszystko, co kojarzysz z klasyczną elegancją, rodzinnymi tradycjami i domem budowanym z myślą o wielu pokoleniach. Pragniesz postawić dom, który bez ironii będzie nazywany rezydencją? Nie zapomnij, że o ostatecznym wrażeniu zadecydują właśnie takie szczegóły jak stolarka okienna.

Przegląd okiennej elegancji

Najlepiej przekonać się o tym na własne oczy, lecz większość okien z klasycznej serii prezentuje się rewelacyjnie już na papierze. Poznaj kilka propozycji, które sprawiają, że warto poznać linię ambiente – nie tylko ze względu na klasyczne wzornictwo, ale również z uwagi na niespodziewanie duże możliwości.

 • HV 350. Ochroń pomieszczenie przed nadmierną ingerencją ciekawskich spojrzeń i ostrego słońca. W tym przypadku cała niespodzianka polega na plisach i żaluzjach wbudowanych bezpośrednio w okno, między szybami. Dodatkowo cały system można zasilać i automatyzować oraz sterować nim za pomocą aplikacji mobilnej, a to wszystko dzięki ekologicznemu poborowi energii poprzez zintegrowany z oknem panel fotowoltaniczny.
 • KF 300. Ambientowy wygląd domu łączy się w tym modelu z wyjątkowymi właściwościami energetycznymi. W KF 300 przyklejono szybę po całym obwodzie, chroniąc ją w ten sposób przed brakiem stabilności i wilgocią przenikającą przez niewielkie szczeliny. Znakomicie wyizolowane i wygłuszone okno jest przy okazji estetycznie zaokrąglone, wpisując się w ideę budownictwa ponadczasowego, ale nastawionego przede wszystkim na użyteczność.
 • KF 410. Kolejne zaokrąglone okno będące efektem połączenia plastiku z aluminium. Izolacyjność jest chroniona nie tylko przez technologię klejenia szyby po całym obwodzie, ale również dzięki technologii I-tec Insulation, która polega na wtłaczaniu granulatu wewnątrz profili. Jeśli chcesz, model może być wyposażony również w inteligentną wentylację, którą można sterować za pomocą urządzenia mobilnego. Bezpiecznie, stabilnie, elegancko i komfortowo. Czego chcieć więcej?
 • HF 310. Ambientowy wygląd domu bezpośrednio kojarzy się z wykorzystaniem drewna – naturalnego, nastrojowego i luksusowego. Precyzja, z jaką przygotowano model HF 310, zachwyca i zasługuje na prawdziwy podziw. Sięgnięto po efektywną energetycznie piankę oraz potrójną warstwę uszczelek. W efekcie izolacyjność cieplna sytuuje się na poziomie 0,62 U, dźwiękoszczelność dochodzi do 46 dB, a bezpieczeństwo definiuje się klasami RC1 oraz RC2. Z kolei ukryte ryglowanie poprawia wygląd i zwiększa ochronę przed ewentualnym włamaniem.
 • HF 210. Ukryte okucia, wysokie standardy, a przy tym wysoki stopień bezpieczeństwa. Jednym słowem, ambientowy wygląd domu podlany paliwem nowoczesności. Wszystko za sprawą nowatorskich rozwiązań, które nie wymuszają estetycznych kompromisów. Choć model HF 210 należy do segmentu premium, w rzeczywistości jego cena jest korzysta. Współczynnik przenikania ciepła dochodzący do 0,67 U, ochrona przed hałasem sięgającym maks. 46 dB oraz klasa bezpieczeństwa RC1-RC2 decydują, że HF 210 to doskonały wybór tak pod względem designu, jak i użyteczności.

Linia ambiente, czyli wybór tradycji

Ambientowy wygląd domu nie pasuje do wnętrz każdego rodzaju, ale jeśli cenisz klasyczne i tradycyjne rozwiązania w ekskluzywnym wydaniu, to linia ambiente firmy Internorm spełni Twoje wymagania. Oprócz okien seria obejmuje również drzwi, które są niezbędnym elementem każdego eleganckiego, tradycyjnego lokum. Wybierając je, zwracaj uwagę na coś więcej niż tylko wygląd. Na szczęście Intenorm opracował wysokie standardy produkcji drzwi najwyższej jakości. Z nimi budowanie współczesnych rezydencji jest możliwe!

Drzwi ambiente marki Internorm posiadają charakterystyczną, elegancką linię stylistyczną opartą o centralne, podłużne przeszklenia oraz duże, solidne klamki. Ich aluminiowa konstrukcja gwarantuje trwałość i dobre właściwości termoizolacyjne. Austriacki producent stawia ponadto na indywidualizację zamówień – to Ty decydujesz o ostatecznym kolorze, wymiarze i oszkleniu, jakie ma mieć wybrany spośród kilkudziesięciu wzorów model. Internorm oferuje 4 systemy drzwiowe (AT 200, AT 310, AT 400 oraz AT 410), które cechują się izolacyjnością cieplną na poziomie U = 0,78 W/m2K, klasą bezpieczeństwa RC1/RC2 oraz odpornością na dźwięk w wysokości 35-43 dB.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF