Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Mnogość klamek okiennych

Kategorie: okna  
Zdjęcie Mnogość klamek okiennych

Wiele systemów okiennych, specjalne przeszklenia, elektroniczne dodatki, atrakcyjne wzory klamek… Możliwości personalizowania zamówienia produktów marki Internorm są niemal nieograniczone! Jak najbardziej przyjazny model podejścia do klienta zakłada maksymalne otwarcie na sugestie, życzenia i wizje. Dzięki temu możesz stać się współprojektantem okien i drzwi, które chcesz zamontować w domu.

Indywidualne podejście

W Internorm to Ty decydujesz o ostatecznym wyglądzie zamawianych produktów. Wysokiej jakości technologiczna baza to jedno, szeroki możliwości dostosowania wykończenia – drugie. Atrakcyjne wzory klamek, różne rodzaje zacienieania czy wreszcie finezyjna paleta barw aluminiowych nakładek na okna – wszystko to zachęca do zainteresowania się, jak ostatecznie mają wyglądać produkty dostarczane wprost z austriackich fabryk.

Atrakcyjne wzory klamek i nie tylko

Wybierając drzwi zewnętrzne lub podnośno-przesuwne, nie zapomnij o tym, że osobiście decydujesz o szczegółach. Hasło „atrakcyjne wzory klamek” nie odnosi się wyłącznie do kwestii wizualnych – równie ważne są takie aspekty jak bezpieczeństwo, ergonomia czy jakość wykonania. Wśród klamek warto wyróżnić rozwiązania będące krokiem w stronę nowoczesnego bezpieczeństwa, a więc klamki wyposażone w zamek i zamykane na klucz, a także klamki Secustik zaopatrzone w mechanizm, który blokuje możliwość przewiercenia od zewnątrz.

Nowoczesny design czy powrót do klasyki

Ponieważ drzwi i okna Internorm są sprzedawane w ramach kilku linii stylistycznych, łatwo się domyślić, że reprezentują różne podejścia do architektury. Wśród prezentowanych ofert można wyróżnić standardowe, klasyczne i nowoczesne produkty o mniej lub bardziej minimalistycznych kształtach oraz wzorach. Przekłada się to również na atrakcyjne wzory klamek.

W zależności od stylu klamki są bardzo proste lub wyraźnie tradycyjne. Oprócz bardziej standardowych rozwiązań łatwo zauważyć antaby i pochwyty, czyli pionowe elementy pozwalające pociągnąć drzwi do siebie. Rozwiązania zgodne z własnym gustem znajdą zarówno zwolennicy tradycyjnej elegancji i wzorniczego przepychu, jak również osoby, dla których design musi być współczesny i minimalistyczny. Atrakcyjne wzory klamek pozwalają na szeroki wybór.

profile-okien-drewniano-aluminiowych-fix.jpg

Ładne nie znaczy słabe

Jeżeli myślisz, że atrakcyjne wzory klamek są ich jedyną zaletą – jesteś w grubym błędzie. Internorm od zawsze dba o najwyższą jakość wykonania, co bezpośrednio przekłada się na kwestie bezpieczeństwa. Dlatego wśród pochwytów, klamek i antab zauważysz rozwiązania, które korzystają z dorobku nowoczesnej techniki – od specjalistycznych zamków, po czytniki linii papilarnych i inne elektroniczne zabezpieczenia.

W ten sposób łączy się estetyka, bezpieczeństwo i najwyższa jakość. Jeżeli dodać do tego ergonomię i komfort codziennego korzystania – efekt można nazwać przemyślanym, kompletnym designem. Taka właśnie jest filozofia Internorm – obojętnie, czy chodzi o wielkogabarytowe przeszklenia, czy atrakcyjne wzory klamek.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF