Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Narożniki całoszklane - rewolucja w Twoim domu

Kategorie: okna   innowacje  
Zdjęcie Narożniki całoszklane - rewolucja w Twoim domu

Dzięki narożnikom całoszklanym wielkogabarytowe okna mają szansę otworzyć Twój dom na otoczenie, gwarantując niespotykanie szeroki kąt widzenia i niezwykle estetyczny efekt końcowy. Bez straty energii i zbędnych kompromisów! Poznaj filozofię Internorm, która opiera się o nieustanną rewolucję jakościową w świecie okien. Również tych w rozmiarze XXL.

Przeszklenia domów

Szklane domy? To już nie tylko kluczowy motyw jednej z ważniejszych lektur szkolnych. Dziś wielkogabarytowe przeszklenia, obejmujące przestrzeń od podłogi aż po sam sufit, są standardem wśród wiodących producentów stolarki otworowej.

Ponieważ z roku na rok rośnie znaczenie budownictwa pasywnego, coraz więcej osób interesuje się rozwiązaniami okiennymi, które gwarantują znaczną energooszczędność. W tym kontekście okna XXL, znajdujące się szczególnie na południowych ścianach domu, odgrywają kluczową rolę – gwarantują bowiem nie tylko harmonijne połączenie z otoczeniem, ale i pozwalają na przenikanie ogromnej ilości naturalnego światła słonecznego, które przy odpowiednim oszkleniu i wysokim poziomie izolacji zastępuje tradycyjne źródła ogrzewania.

Efektownym wizualnie i efektywnym energetycznie zabiegiem jest zastosowanie w architekturze okiennej rozwiązania, które funkcjonuje na rynku pod nazwą narożniki całoszklane. Chodzi po prostu o łączenia między dwoma szklanymi „ścianami”, będącymi de facto okiennym przeszkleniem energooszczędnym.

Narożniki całoszklane Internorm

Przeszklenie dwóch sąsiadujących ścian, jeżeli pozwala na to konstrukcja domu, jest zabiegiem intrygującym, ale czy zawsze bezpiecznym? Klucz do sukcesu leży w doborze odpowiednich materiałów i swoistej odpowiedzialności budowlanej. Internorm rozwiązuje wątpliwości poprzez nieustanne rozwijanie produktów o ekstremalnie wąskich ramach, przy jednocześnie bardzo wysokim standardzie ekonomicznym. Nie można zapominać również o takich kwestiach jak termoizolacja i stabilność – także pod tymi względami narożniki całoszklane idealnie spełniają swoja rolę. Spajają dwie szklane ściany, nie powodując tym samym utraty energii, nie ingerując w przyjemne widoki za oknem i w zasadzie likwidując wszelkie bariery z naturalnym otoczeniem.

 

Działanie w praktyce

Narożniki całoszklane mogą być łączone zarówno z wielkogabarytowymi przeszkleniami, jak również z oknami podnośno-przesuwnymi. Dzięki nim znikają wszelkie ograniczenia w szklanych projektach salonów, kuchni czy designerskich sypialni.

Co najważniejsze, narożniki całoszklane to imponujący wizualnie efekt i jednocześnie wydajny energetycznie. Stylistycznie bezbłędny, ponieważ absolutnie nic nie rzuca się w oczy. Właśnie takie są narożniki całoszklane, które pozwalają widzieć więcej.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF