Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna antracyt od wewnątrz

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Okna antracyt od wewnątrz

Antracyt to kolor, który wiedzie prym w nowoczesnych wnętrzach już od kilku sezonów. Nie ustępuje miejsca wyrazistym barwom i jest odporny na zmiany w trendach. Nawet w stolarce okiennej zrobił niemałe zamieszanie. Ramy w tym kolorze świetnie prezentują się zarówno od strony zewnętrznej, jak też wewnętrznej. Trend ten mocno zaznaczył się w zachodnich domach.

Wybór okna innego niż białe już nikogo nie zaskakuje. Lubimy eksperymentować i coraz chętniej ubieramy je w kolory bardziej wyraziste, które z okna czynią efektowną dekorację wnętrza. Jeżeli również chcesz odejść od obowiązujących schematów, ale nie jesteś zwolennikiem mocnych barw, to postaw na antracyt.

W klimacie ciemności

Obawiasz się o to, że antracyt po wewnętrznej stronie okna może zdominować przestrzeń? Przyglądając się nowoczesnym aranżacjom, dostrzegamy, że ciemne barwy doskonale podkreślają ich elegancki i jednocześnie prosty styl. Szare ściany, czarne meble z połyskiem, panele podłogowe w głębokim granacie… gdzie, jak nie w takim środowisku antracyt będzie czuć się najlepiej?

Okna w kolorze antracytu idealnie pasują do mebli w tym samym kolorze. Są już nie tylko praktycznym i obowiązkowym elementem wyposażenia wnętrza, lecz  stają się kolejnym meblem. Harmonizują się z całością, wtapiają się w przestrzeń, która jest spójna i dopięta na ostatni guzik.

okna antracyt od wewnątrz w kontraście z jasnym wystrojem Internorm Katowice.png.jpg

W kontraście także czują się fantastycznie!

Ciemnie i jasne kolory uwielbiają kontrasty. Są idealne do tworzenia efektownych aranżacji, w których widać eksperymentalne rozwiązania artysty. Okna nie muszą być białe lub w kolorze jasnego świerku, szczególnie kiedy ściany i podłogi w pomieszczeniu są w równie jasnych barwach. Okna potraktuj jako dekoracyjny element ożywiający wnętrze. Dzięki temu unikniesz pustki, jaką można dostrzec w wielu nieudanych nowoczesnych projektach. Pamiętaj, że współczesna architektura opiera się nie tylko na minimalizmie, ale również esencjalizmie. To znaczy, że ukrycie nadmiaru elementów służy wyeksponowaniu tych najważniejszychDuże okna dodają wnętrzu ducha i sprawiają, że zaczyna ono żyć. Antracyt niech będzie obecny również w drobnych dodatkach, np. w oświetleniu, poduszkach na sofie, czy też na murku kominka.

W ramie natura

Antracytowe ramy okien są wyraziste, przyciągają wzrok w przeciwieństwie do okien białych, które dobrze sprawdzą się, jeżeli chcesz zachować sterylną czystość aranżacji. Nie potrzebują firan i zasłon, które w ich przypadku nawet nie są najlepszym rozwiązaniem – zasłaniałyby najpiękniejszy obraz: widok za oknem na ogród, miasto lub las. Rama w kolorze antracytu to oprawa dla najwspanialszego pejzażu, który maluje sama natura.

okna antracytowe w kontakcie z naturą Internorm Katowice.jpg

Zamów wycenę!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF