Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna antywłamaniowe

Kategorie: okna   innowacje  
Zdjęcie Okna antywłamaniowe

Naturalną konotacją domu jest bezpieczeństwo. Przynajmniej w założeniu. Warto się starać, by zwiększyć możliwości ochrony przed włamaniem. Historia pokazuje, że nawet bunkier może zostać zdobyty, nie ma idealnych rozwiązań. Co nie oznacza, że powinniśmy odpuścić. Profesjonalnie przygotowane okna antywłamaniowe to temat, który warto poruszyć w rozmowie z ekspertem w showroomie w Katowicach.

Okna antywłamaniowe, czyli jak zabezpieczyć się przed włamaniem

Na to, w jakim stopniu jesteśmy bezpieczni dzięki oknom, które wybraliśmy, składają się ich konstrukcja i montaż. Zwróć uwagę na fakt, że ukryte okucia z trzpieniami grzybkowymi sprawiają, że okien nie można w prosty sposób wyważyć i zniszczyć. Internorm wyposaża swoje produkty również w system ryglowania I-tec, dzięki czemu nawet seryjne okna można nazwać bezkonkurencyjnymi w swojej klasie. Podobnie rzecz dotyczy wypełnienia. Pozornie – szyba jak szyba – prawda? Nic bardziej mylnego! Zwykłą szybę można w prosty, prymitywny sposób... wybić. Oszklenie Internorm za pomocą laminacji wzmacnia się folią PVB, co powoduje praktyczną gwarancję ochrony przed zniszczeniem nawet za sprawą silnego uderzenia. Kolejnymi możliwościami zwiększenia ochrony to wykorzystanie klamek z kluczykami (tam, gdzie to konieczne), a nawet włączenie okien w system inteligentnego domu: wystarczy czujnik zamontowany bezpośrednio w ramie, by mieć pewność, że naruszenie naszej prywatności zostanie od razu wychwycone przez nowoczesny alarm.

okna antywłamaniowe Internorm

Bezpieczne okna antywłamaniowe

Przede wszystkim, unikaj tanich haseł reklamowych i niepełnych certyfikatów. O co chodzi? Jak w każdej dziedzinie, również stopień bezpieczeństwa okien może być certyfikowany przez niezależne jednostki. Problem w tym, że możesz natrafić na produkty, które tylko część składowych okna (np. szybę) mają zgodną z najlepszymi normami. Jedynie kompleksowa certyfikacja okna – wszystkich jego elementów – może oznaczać faktycznie bardzo wysoką jakość. Ale i to nie zawsze zagwarantuje stuprocentową skuteczność. Kolejną rzeczą, której powinno się unikać, jest słaby, nieprofesjonalny montaż. Chociaż wiele w domu można zrobić samemu albo powierzyć budowlańcom, wystarczy jeden błąd by na wiele lat zmarnować inwestycję. Mając to na uwadze, Internorm to nie tylko producent i doradca. To również wyspecjalizowane ekipy montażowe, które najlepiej wiedzą, jak przeprowadzić zmianę do końca.

Bezpieczne okna antywłamaniowe

Porozmawiaj o bezpiecznych oknach antywłamaniowych z ekspertem w Katowicach

Internorm Showroom w Katowicach to nie tylko salon, w którym możesz przekonać się na własne oczy, jak wyglądają nowoczesne i spektakularne rozwiązania. W firmowych punktach czekają nasi doradcy, z którymi można porozmawiać o bezpieczeństwie, a także designie i indywidualnych potrzebach w konkretnych domach. Mieszkania, biura, domy pasywne? W każdym przypadku warto zamówić okna najwyższej jakości. Jakości procentującej na lata.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF