Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna energooszczędne – inwestycja w nowoczesne okna

Kategorie: okna  
Zdjęcie Okna energooszczędne – inwestycja w nowoczesne okna

Postęp to zasadnicza cecha w świecie technologii – jej cel, motywacja. Nie inaczej jest w przypadku okien – niezbędnego elementu w każdym domu. Chociaż dziś ta dziedzina budownictwa stała się o wiele bardziej finezyjna i dopracowana, o czym możesz się przekonać odwiedzając Showroom Internorm w Katowicach, okna nadal mają spełniać trzy podstawowe warunki: nie przepuszczać zimna, dawać bezpieczeństwo i pasować wyglądem do projektu naszego domu. Prawdopodobnie najważniejszym punktem jest właśnie odpowiednia izolacja, a co za tym idzie – energooszczędność.

Okna energooszczędne - szczelna izolacja

Kojarzysz okna z mrozem, zimnym powiewem i upychaniem ręczników na parapecie? Sięgając po rozwiązania firmy Internorm możesz zapomnieć o tym przykrym widoku. O odpowiednią izolację producenci dbają już na etapie dobierania materiałów, z których będą wykonywali zlecenie. Niezależnie, czy jest to tworzywo sztuczne albo naturalne drewno – w obu przypadkach miej pewność, że spełniają odpowiednie normy. Utrzymywanie ciepła w mieszkaniu to również zasługa konstrukcji okna – komory profili, jakości okucia, doboru szyb – to wszystko odgrywa zasadniczą rolę. W rezultacie, w nowoczesnym domu możesz mieć ciepłe szyby zimą. Niemożliwe? Przekonaj się sam! Z myślą o odpowiednim gospodarowaniu ciepłem, technolodzy Internorm wprowadzili na rynek wentylację okienną I-tec, dzięki której możemy wietrzyć pomieszczenie nie otwierając okien i nie narażając się na utratę zgromadzonej energii.

okna energooszczędne szczelna izolacja

Nowoczesne okna energooszczędne

Architektura również podąża z duchem czasu, co paradoksalnie nie oznacza jedynie sięgania po nowatorskie pomysły, czasami wystarczy odświeżenie klasyki. W obu przypadkach bardzo ciężko jest opierać się wyłącznie na standardowych i popularnych rozmiarach okien; konieczne jest indywidualne podejście, o które na szczęście nietrudno. Decydując się na wizytę w katowickim salonie Internorm zobaczysz oczywiście propozycje pewnych modeli, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by ustalić zamówienie nietypowego, specjalnego okna. Nie bójmy się dużych rozmiarów! Skoro ustaliliśmy, że nowoczesne okna pozwalają uniknąć sporej utraty ciepła, to co szkodzi nam przeszklić, dajmy na to, całą ścianę w salonie? Może dwóch, bo oferujemy również narożniki całoszklane do łączeń? Daje to naprawdę imponujący efekt... Boisz się jaka konstrukcja to utrzyma? Nie martw się, fachowcy Internorm wstawiają okna jedynie w solidne profile. Znów oszczędzamy na energii – domy pasywne charakteryzuje zbieranie i utrzymywanie ciepła z zewnątrz.

nowoczesne okna energooszczędne

Sprawdzona ochrona

Okna mogą sprawić, że poczujemy się w domu przytulnie. Co jednak z bezpieczeństwem? Czy pięknego efektu nie zniszczy pierwszy lepszy włamywacz? Nowoczesne okna są konstruowane z wykorzystaniem bardzo odpornych szyb i okuć niedających się podważyć, ale nigdy nie można być 100-procentowo pewnym. Nowinki technologiczne pozwalają również na połączenie okien z system alarmowym, a wszystko to można sterować za pomocą smartfona.

Aby poznać szczegóły, odwiedź salon Internorm w Katowicach. Zainwestuj – by oszczędzać!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF