Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi Bielsko-Biała – Internorm

Kategorie: okna   drzwi   dom inteligentny   regiony  
Zdjęcie Okna i drzwi Bielsko-Biała – Internorm

 

Bielsko-Biała to miejscowość zlokalizowana w południowej części Polski. Mieszkańców malowniczego miasta położonego u stóp Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego zapraszamy do najbliższego salonu Internorm. Nasze oddziały znajdują się w największych miastach Polski, między innymi w Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku czy Rzeszowie. Zapewniamy kompleksowe usługi, w tym transport i montaż okien w Bielsku-Białej.

Energooszczędne okna – Bielsko-Biała wybiera Internorm

 

Interesują Cię niezawodne, szczelne okna i drzwi? Bielsko-Biała zaufała marce Internorm! Jako renomowany producent wysokiej klasy drzwi i okien oferujemy produkty dopracowane pod kątem użytkowym i estetycznym. W rozbudowanym katalogu znajdziesz okna i drzwi spełniające rygorystyczne normy budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami produkty wyróżniają się bardzo niskim współczynnikiem izolacji termicznej (Ug), co pozytywnie wpływa na bilans cieplny budynku. Oferujemy między innymi okna z Ug na poziomie 0,4 W/(m2K). Ponadto, okna polecane mieszkańcom Bielska-Białej doskonale tłumią dźwięki, co znacząco podnosi komfort codziennego życia. Potwierdzeniem jakości naszych usług jest wieloletnia gwarancja i specjalistyczne certyfikaty, między innymi te przyznawane przez niezależny instytut Passivhausinstitut Dr Wolfgang Feist (PHI).

 

 

FAQ: najczęściej zadawane pytania na temat oferty Internorm w Bielsku-Białej

 • Z jakich materiałów wykonane są okna dostępne w Bielsku-Białej?

Na jakość i estetykę okien wpływa ich konstrukcja oraz zastosowane materiały. Mieszkańcom Bielska-Białej proponujemy okna drewniano-aluminiowe, z nakładką aluminiową oraz wykonane w całości z PCV. Profile dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, więc dopasowanie ich do fasady budynku i wystroju wnętrz nie stanowi najmniejszego problemu. Aby idealnie dobrać rodzaj, grubość i odcień profili, wybierz się do najbliższego salonu Internorm w Katowicach.

 • Czy muszę samodzielnie zorganizować transport okien do Bielska-Białej?

Komfort naszych klientów jest dla nas priorytetem. Kupując okna Internorm do Bielska-Białej, otrzymujesz kompleksową usługę obejmującą transport i montaż. Skorzystanie z pomocy naszych fachowców jest gwarancją prawidłowego montażu skrzydeł.

 • Jakie zabezpieczenia zastosowane są w oknach Internorm polecanych mieszkańcom Bielska-Białej?

Mieszkańcom Bielska-Białej oferujemy okna wzbogacone w elementy minimalizujące ryzyko włamania. Nad bezpieczeństwem Twoim i członków Twojej rodziny będą czuwać systemy ukrytego ryglowania zapobiegające wyważeniu okna, wytrzymała, trójwarstwowa szyba przyklejona do ramy na całym jej obwodzie, klamka antywłamaniowa z nowatorskim mechanizmem blokującym, który uniemożliwia wykonanie przewiertu od zewnętrznej strony.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF