Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi Bytom – Internorm

Kategorie: okna   drzwi   innowacje   montaż   regiony  
Zdjęcie Okna i drzwi Bytom – Internorm

Bytom to jedno z najstarszych miast historycznego Górnego Śląska. Znajduje się w sercu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Wśród najciekawszych atrakcji Bytomia cieszących się zainteresowaniem mieszkańców i turystów wymienić należy Bytomskie Centrum Kultury, Teatr „Rozbark”, Operę Śląską i Muzeum Górnośląskie. Dzięki środkom pozyskanym z funduszy unijnych miasto jest rewitalizowane i sukcesywnie rozwijane na wielu płaszczyznach.

Nowoczesne drzwi i okna – Bytom stawia na Internorm!

Rosnące koszty energii poważnie obciążają budżety domowe osób mieszkających na Górnym Śląsku. W Bytomiu i okolicach zauważyć można zwiększone zainteresowanie oknami i drzwiami energooszczędnymi. Wymiana wysłużonych, nieszczelnych okien na nowe modele o niskim współczynniku Uw znacząco podnosi komfort życia domowników i pozwala zredukować straty energii, a tym samym wysokość rachunków. Okna do Bytomia dostarcza Internorm. Ofertę naszej marki tworzą wysokiej klasy okna i drzwi spełniające rygorystyczne normy budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Okna i drzwi do Bytomia dostarczamy z Katowic. Możesz mieć pewność, że proces zakupu, transport i montaż okien przebiegną sprawnie i bezpiecznie.

FAQ: Najczęściej zadawane pytania na temat oferty Internorm w Bytomiu

 • Czy okna dostępne w Bytomiu są odporne na włamania?

Każdy klient kupujący okna w naszym salonie może dowolnie skonfigurować swój produkt. Okna mogą zostać wzbogacone o szereg niezawodnych dodatków minimalizujących ryzyko włamania. W oknach stosujemy między innymi specjalistyczny system ryglowania uniemożliwiający wyważenie okna, tak zwane „szyby bezpieczne” odporne na stłuczenie i klejone z ramą na całym jej obwodzie, klamki z mechanizmem uniemożliwiającym wykonanie przewiertu od zewnętrznej strony. Dzięki naszym oknom produkowanym według najnowocześniejszej technologii Twój dom stanie się twierdzą nie do zdobycia.

 • Z jakich materiałów wykonane są okna oferowane w Bytomiu?

Mieszkańcom Bytomia i innych śląskich miast proponujemy trzy typy okien: drewniano-aluminiowe, plastikowe z nakładką aluminiową oraz wykonane w całości z PCV. Wybrany model można dowolnie konfigurować poprzez wybór wymiarów (również niestandardowych), koloru profili, designu, zabezpieczeń czy typu szkła. Aby idealnie dobrać ramy do fasady budynku, wnętrz i indywidualnych potrzeb, odwiedź nasz salon firmowy w Katowicach.

 • Czy w ofercie znajdują się tarasowe drzwi przesuwne?

Specjalizujemy się w produkcji okien i przesuwnych drzwi tarasowych w standardowych i nietypowych rozmiarach. Jakość modeli wielkoformatowych nie różni się od standardu (dźwiękoszczelności, parametru przenikania ciepła) od mniejszych, klasycznych modeli.

 • Czy przy zakupie okien w Bytomiu mogę poprosić o ich zamontowanie? 

Każdy klient korzystający z naszej oferty może liczyć na kompleksową obsługę. Przetransportujemy drzwi i okna do Bytomia, a następnie starannie je zamontujemy. Naszym klientom oferujemy wsparcie serwisowe i wieloletnią gwarancję.

 

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF