Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi Chorzów – Internorm

Kategorie: okna   drzwi   rolety   żaluzje   regiony  
Zdjęcie Okna i drzwi Chorzów – Internorm

Chorzów to prężnie rozwijające się, ponad stutysięczne miasto znajdujące się w sercu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Ze względu na liczne atrakcje, na przykład park rozrywki czy zoo, miejscowość chętnie odwiedzana jest przez turystów z całej Polski. Świadectwem górniczej historii tego obszaru jest górująca nad krajobrazem wieża szybu kopalni „Prezydent” oraz szyb „Elżbieta”.

Nowe okna i drzwi – Chorzów wybiera Internorm!

W ostatnich latach większość z nas odczuwa skutki rosnących cen za energię. Aby ograniczyć ilość energii potrzebnej do ogrzania domu czy mieszkania, należy wcześniej zainwestować w nowe okna i drzwi. Mieszkańcy Chorzowa wybierają produkty Internorm. Zaprojektowane przez nas okna i drzwi wyróżniają się dopracowaną konstrukcją oraz modnym wzornictwem oddającym najświeższe trendy architektoniczne. Mieszkańców Chorzowa i okolic zapraszamy do salonu znajdującego się w Katowicach. Nasi doradcy zaprezentują okna dostępne w ofercie i zaproponują modele odpowiadające indywidualnym potrzebom.

 

 

FAQ: Najczęściej zadawane pytania na temat oferty Internorm w Chorzowie

 • Czy w Chorzowie kupię okna energooszczędne?

Okna Internorm dostępne w Chorzowie spełniają rygorystyczne normy budownictwa energooszczędnego, a nawet pasywnego. Specjalizujemy się w produkcji okien klasy premium z PCV, aluminium i drewna. Nasze modele wyróżniają się ekstremalnie niskim współczynnikiem Uw (przenikania ciepła). Szczelne ramy wyposażone w kilkuwarstwowe przeszklenia są pewną barierą dla powietrza ogrzanego wewnątrz budynku i chłodnych podmuchów z zewnątrz. Wymiana wysłużonych okien na nowe modele z logo Internorm to inwestycja w ciepły, przytulny i bezpieczny dom.

 • Czy muszę przetransportować okna do Chorzowa „na własną rękę”?

Doskonale wiemy, że samodzielne przewiezienie zamówionych okien może przysporzyć wielu trudności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewniamy transport oraz montaż okien w Chorzowie. Nasi specjaliści zadbają o to, aby przeszklenia dotarły pod wskazany adres w nienaruszonym stanie.

 • Czy okna dostępne w Chorzowie mają zabezpieczenia antywłamaniowe?

Wśród okien oferowanych mieszkańcom Chorzowa nie zabrakło innowacyjnych modeli wyposażonych w czułe, niezawodne systemy antywłamaniowe. W naszych oknach stosujemy między innymi wielowarstwowe oszklenia z folią (tak zwane „szyby bezpieczne”), zaawansowane systemy ryglowania, ukryte okucia, klamki z mechanizmem uniemożliwiającym wykonanie przewiertu od zewnętrznej strony. Wyposażając swój dom w nasze okna o wysokiej odporności na wyważenie i uszkodzenie, czynisz swój dom twierdzą nie do zdobycia.

 • Jakie kolory ram znajdę w ofercie?

Okna oferowane mieszkańcom Chorzowa dostępne są w bogatej palecie kolorów. Każdy klient może dowolnie konfigurować wygląd profili od wewnętrznej i zewnętrznej strony.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF