Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi Cieszyn – Internorm

Kategorie: okna   drzwi   montaż   inwestycje komercyjne   regiony  
Zdjęcie Okna i drzwi Cieszyn – Internorm

Cieszyn to miasto graniczne, przez wieki jeden z najważniejszych punktów na szlakach handlowych. Cieszyn dzielony jest na część polską i czeską – pomiędzy nimi znajduje się rzeka Olza, na której przebiega granica państwa. Dzieje Cieszyna sięgają IX wieku, nie brak w nim wartościowych zabytków. Współcześnie Cieszyn to również miasto wielu festiwali i przestrzeń ceniona przez osoby aktywne.

Okna Cieszyn – czy warto je wymieniać?

Wymiana stolarki okiennej w Cieszynie to zazwyczaj wynik niskiej jakości dotychczas stosowanych okien. Stare okna nie chronią przed chłodem, hałasem, przyczyniają się nie tylko do wychładzania pomieszczeń, ale też zwiększania rachunków za ogrzewanie. Nowoczesne okna pozwolą na podniesienie komfortu cieplnego, ale też na zmniejszenie kosztów utrzymania budynków.

Transport okien i drzwi do Cieszyna

Okna Internorm dostarczane są do Cieszyna zabezpieczonymi transportami. Produkty wysyłane są z salonu w Gdańsku w wybranym przez klienta terminie.

 

FAQ: najczęściej zadawane pytania na temat oferty Internorm w Cieszynie

Jakie okna PCV są rekomendowane?

Okna plastikowe są najchętniej wybieraną stolarką okienną w Cieszynie. Warto jednak pamiętać, że produkty te mogą różnić się w zależności od producenta. Okna plastikowe energooszczędne Internorm odznaczają się świetnymi parametrami technicznymi oraz atrakcyjną ceną. Okna takie wyposażone są w potrójne szyby, pomiędzy nimi znajduje się gaz szlachetny. Takie okna doskonale izolują przed chłodem i na długi czas zachowują świetne parametry techniczne.

Czy okna Internorm posiadają dodatkowe zabezpieczenia?

Okna Internorm posiadają liczne zabezpieczenia oraz innowacje, które znacząco wpływają na bezpieczeństwo mieszkańców i mienia. Warto wspomnieć przede wszystkim o specjalistycznym przeszkleniu, w którym szyby wklejane są w ramę na całej ich długości. Ważnym aspektem jest też system ukrytego ryglowania, dzięki czemu nie ma możliwości podważenia skrzydeł okna. W oknach Internorm stosowane są również klamki z kluczykiem oraz klamki antywłamaniowe, w których wykorzystywany jest system blokujący.

Czy Internorm w Cieszynie oferuje okna panoramiczne?

Tak – okna panoramiczne stanowią jeden z kluczowych elementów oferty Internorm. Proponujemy okna panoramiczne o doskonałych parametrach technicznych, które świetnie sprawdzą się w domach jednorodzinnych. Atutem okien tego typu jest nie tylko „otwieranie” salonów na ogród czy taras, ale przede wszystkim wpuszczanie jak największej ilości naturalnego światła do wnętrz.

Czy możliwe jest zamówienie montażu okien Internorm w Cieszynie?

Tak – montaż to niezwykle ważny aspekt wymiany stolarki okiennej. Marka Internorm dokłada wszelkich starań, by oferowane okna były również prawidłowo zamontowane. Montaż wykonywany jest przez doświadczonych pracowników.

Czy ramy okienne są dostępne w jednym kolorze?

Internorm proponuje szeroki wybór wzorów i kolorów oferowanych ram okiennych. Duża różnorodność pozwoli na dopasowanie konkretnego rozwiązania do potrzeb.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF