Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi Gliwice – Internorm

Kategorie: okna   drzwi   innowacje   dom inteligentny   regiony  
Zdjęcie Okna i drzwi Gliwice – Internorm

Gliwice są jednym z najstarszych, a jednocześnie najbardziej nowoczesnych miast na Śląsku. Ze względu na wyjątkową architekturę uważane są za najpiękniejszą miejscowość w rejonie. W ostatnich latach Gliwice przyciągają wielu inwestorów rozwijających firmy z branży technologicznej. Gliwice to doskonałe miejsce do życia, nauki i rozwoju kariery.

Nowoczesne okna – Gliwice stawiają na Internorm!

Termomodernizacja domów i mieszkań, budowa nowych osiedli, biurowców i zakładów przemysłowych… Dynamiczny rozwój Gliwic oznacza duże zapotrzebowanie na materiały budowlane i elementy wykończeniowe. Okna do Gliwic dostarcza Internorm – producent wysokiej klasy drzwi i okien o doskonałych parametrach. Nasze rozwiązania cenione są zarówno przez klientów indywidualnych pragnących stworzyć ciepłą, bezpieczną i przyjazną środowisku przestrzeń do życia, jak i inwestorów realizujących wysokobudżetowe projekty.

Gliwice – okna z dostawą i montażem

Mieszkańców Gliwic zapraszamy do salonu firmowego znajdującego się w Katowicach. Na miejscu czekają nasi doradcy, którzy zaprezentują ofertę, zaproponują najkorzystniejsze rozwiązania i skonfigurują okna w taki sposób, aby idealnie pasowały do fasady budynku i wnętrz. Nie musisz zaprzątać sobie głowy transportem zamówienia: sprawnie dostarczamy okna i drzwi do Gliwic i innych miejscowości na Śląsku.

FAQ: Najczęściej zadawane pytania na temat oferty Internorm w Gliwicach

 • Z jakich materiałów produkowane są okna dostępne w Gliwicach?

Z czego wykonane są nasze okna? Gliwice są szczególnie wymagającym rynkiem. Mieszkańcom Śląska oferujemy wysokiej klasy okna z profilami wykonanymi w całości z PCV, modele drewniano-aluminiowe oraz plastikowe z aluminiową nakładką. Wszystkie modele dostępne są w wielu wariantach różniących się kolorystyką i stylem. Nowoczesne okna o dopracowanej technicznie formie wyróżniają się doskonałymi parametrami, między innymi bardzo niskim współczynnikiem przenikania ciepła, dźwiękoszczelnością, odpornością na stłuczenia. Chcesz zapoznać się z ofertą? Odwiedź firmowy salon Internorm w Katowicach! Nasi doradcy klienta zaprezentują wszystkie modele i dobiorą produkt spełniający indywidualne potrzeby.

 • Czy w ofercie dostępne są okna tarasowe?

Internorm specjalizuje się w produkcji okien (również o niestandardowych wymiarach) oraz drzwi tarasowych o przesuwanej konstrukcji.

 • Jakie zabezpieczenia antywłamaniowe oferujemy?

Okna Internorm w Gliwicach mogą zostać wzbogacone o innowacyjne zabezpieczenia antywłamaniowe, na przykład system I-tec Przeszklenie, ukryte okucia, klamki antywłamaniowe z nowatorskim mechanizmem uniemożliwiającym wykonanie przewiertu od zewnętrznej strony.

 • Czy muszę przetransportować okna do Gliwic samodzielnie?

Każda osoba wybierająca nasze okna otrzymuje kompleksową obsługę. Okna do Gliwic przetransportujemy sami w dogodnym dla Ciebie terminie. Ich montażem również zajmą się nasi doświadczeni technicy.


 

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF