Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi Internorm - całkowicie ukryte okucia

Kategorie: okna   drzwi   innowacje  
Zdjęcie Okna i drzwi Internorm - całkowicie ukryte okucia

Całkowicie ukryte okucia w oknach i drzwiach są rozwiązaniem, które przekłada się nie tylko na pozytywny odbiór estetyczny, ale również pozytywnie wpływa na ogólne właściwości – bezpieczeństwo i termoizolację. Przekonaj się, że atrakcyjność wizualna budynku może łączyć się z praktycznymi walorami – poznaj produkty Internorm, które zmieniły świat stolarki PCV.

Całkowicie ukryte okucia w oknach Internorm

Od czasu pojawienia się na rynku modelu KF 500 i tak nieznacznie widoczne elementy są już zupełnie schowane do wewnątrz. Dzięki kooperacyjnemu projektowi z marką Winkhaus powstały specjalne klapki, które ryglują wewnątrz profilu.

Praca nad technologią, której cele było zagwarantować całkowicie ukryte okucia, nie miała swojego przypadkowego źródła. Niejednokrotnie klienci narzekają, że w standardowych oknach rolki zasuwnic i zaczepy pasują do siebie coraz gorzej, co przekłada się na słabszą mechanikę i konieczność regulacji okna, najczęściej przy udziale zewnętrznej firmy, której trzeba zapłacić. W oknach Internorm ten problem zupełnie zanika dzięki obecności innowacji.

Całkowicie ukryte okucia to również ogromny komfort wynikający ze zniwelowania tarć występujących w przypadku standardowych rozwiązań okiennych i drzwiowych. Gdy w mechanizmie stosowane są stalowe rolki zasuwnic, w sposób naturalny pojawia się opór – zbyt kłopotliwy dla osób starszych, dzieci czy chorych. Okna Internorm są przyjazne każdemu, a ich otwieranie i zamykanie nie wymaga używania siły.

Elegancko i bezpiecznie

Zupełne schowanie mechanizmów ryglujących pozwala na bardzo łatwe mycie krawędzi i wszystkich powierzchni okna. Z okien nic nie wystaje, nie kole w oczy, nie przeszkadza. Całkowicie ukryte okucia są więc nad wyraz eleganckie, prezentując zupełnie minimalistyczne i eleganckie podejście do najdrobniejszych detali. Odzierają produkty Internorm z technicznego wymiaru (przy zachowaniu pełnej, niewidocznej funkcjonalności), przekształcając je w dzieła sztuki budowlanej, które można podziwiać i stawiać za wzór.

Jeżeli połączysz standardowo wprowadzane rozwiązania Internorm, a więc metodę klejenia FIX-O-ROUND oraz całkowicie ukryte okucia, efektem będzie okno nastawione na stabilność i bezpieczeństwo. Brak widocznych elementów uniemożliwia włamywaczom wyważenie konstrukcji i zastosowanie innych siłowych rozwiązań. Chociażby wspomniane okno KF 500, dzięki schowanym mechanizmom i trwałości materiałów, można pochwalić za najwyższą klasą odporności na włamanie RC2 – już w seryjnej, standardowej wersji!

Podsumowując, całkowicie ukryte okucia oznaczają:

 • innowacyjność,
 • bezpieczeństwo,
 • estetykę,
 • funkcjonalność.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF