Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi – Jastrzębie Zdrój

Kategorie: okna   drzwi   rolety   żaluzje   innowacje   dom inteligentny   regiony  
Zdjęcie Okna i drzwi – Jastrzębie Zdrój

Jastrzębie-Zdrój to śląskie miasto położone przy granicy polsko-czeskiej. Od połowy XIX wieku do lat 90. XX wieku miejscowość była sławnym uzdrowiskiem, do której zjeżdżali się mieszkańcy wszystkich rejonów Polski. Charakter miasta uległ zmianie w latach 50. XX wieku, kiedy odkryto w nim pokaźne złoża węgla kamiennego. Od tego czasu Jastrzębie-Zdrój prężnie rozwija się jako ośrodek miejski i przemysłowy.

Czy warto wymieniać okna i drzwi w Jastrzębiu-Zdroju?

Mieszkańców Jastrzębia-Zdroju nie omijają trudności związane z nagłym wzrostem opłat za energię. Aby zminimalizować wysokość comiesięcznych opłat, a jednocześnie podnieść komfort swojego życia, mieszkańcy śląskiego miasta coraz częściej decydują się na wymianę okien i drzwi. Jastrzębie-Zdrój położone jest niedaleko Katowic. To właśnie tam znajduje się salon Internorm oferujący wysokiej klasy stolarkę okienną wykonaną w najnowocześniejszej technologii energooszczędnej.

 

 

FAQ: Najczęściej zadawane pytania na temat oferty Internorm w Jastrzębiu-Zdroju

 • Jak przetransportować okna i drzwi do Jastrzębia-Zdroju?

Internorm świadczy kompleksowe usługi. Nie musisz samodzielnie organizować transportu wielkogabarytowych okien do swojego domu. Przetransportowaniem okien z firmowego salonu w Katowicach, a następnie ich montażem w Jastrzębiu-Zdroju zajmą się nasi fachowcy. Korzystając z usługi montażu, masz pewność, że nowe przeszklenia zachowają wszystkie swoje parametry.

 • Dlaczego warto zdecydować się na okna z PCV?

Okna z PCV oferowane mieszkańcom Jastrzębia-Zdroju wyróżniają się atrakcyjną ceną i dopracowaną konstrukcją. Innowacyjne modele zaprojektowane przez naszych technologów osiągają ekstremalnie niski współczynnik Ug, doskonale tłumią dźwięki dochodzące z zewnątrz i są odporne na uszkodzenia. W sprzedaży znajdziesz modele o Ug poniżej 0,4 W/(m2K), co pozwala zredukować straty ciepła do absolutnego minimum. Okna z wysokiej jakości tworzyw sztucznych są uniwersalne – doskonale pasują do wnętrz klasycznych i nowoczesnych. Nie musisz zaprzątać sobie głowy ich impregnacją, a utrzymanie ram w nienagannej czystości nie przysparza żadnych trudności. W parze z doskonałymi parametrami idzie atrakcyjna cena.

 • Czy w sprzedaży znajdę okna drewniane?

W katowickim salonie znajdującym się nieopodal Jastrzębia-Zdroju nie zabrakło modnych, naturalnych przeszkleń z drewnianymi profilami. Ich zewnętrzna strona pokryta została aluminiową nakładką. Dodatkowy element chroni drewno przed niszczeniem na skutek ekspozycji na szkodliwe czynniki i ułatwia utrzymanie ram w czystości. Modele drewniano-aluminiowe występują w wariancie z cienkimi, modnymi ramami.

 

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF