Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi Jaworzno – Internorm

Kategorie: okna   drzwi   innowacje   design   dom inteligentny   montaż   regiony  
Zdjęcie Okna i drzwi Jaworzno – Internorm

Jaworzno to zielona miejscowość, w której żyje niespełna 90 tysięcy osób. Co ciekawe, jest ono najdalej wysuniętym na wschód śląskim miastem i graniczy z województwem małopolskim. Historia miasta jest ściśle związana z przemysłem energetycznym. To właśnie tutaj, w 1898 roku, powstała pierwsza polska elektrownia. Mieszkańcy Jaworzna i okolicznych miejscowości spędzają wolny czas w malowniczym, rozsławionym na całą Polskę Parku Gródek.

Szczelne, nowoczesne okna – Jaworzno

W dynamicznie rozwijającym się Jaworznie prowadzone są prace termomodernizacyjne. Remontowane są zarówno domy jedno- i wielorodzinne, jak i budynki użyteczności publicznej. Inwestorzy szukający niezawodnych, szczelnych okien i drzwi wybierają produkty Internorm. Mieszkańców Jaworzna i okolic zapraszamy do firmowego salonu znajdującego się w Katowicach. Nasi doradcy klienta zaprezentują asortyment i zaproponują okna i drzwi spełniające indywidualne potrzeby i pasujące do estetyki budynku.

Montaż okien w Jaworznie: zdaj się na naszych fachowców!

Każdy klient odwiedzający nasz salon firmowy może liczyć na kompleksową obsługę. Organizujemy transport każdego zamówienia i zajmujemy się profesjonalnym montażem okien w Jaworznie. Ponadto, oferujemy wsparcie serwisowe i wieloletnią gwarancję.

 

 

FAQ: Najczęściej zadawane pytania na temat oferty Internorm w Jaworznie

 • Jakie są najważniejsze różnice między oknami drewniano-aluminiowymi a modelami z PCV?

W katalogu produktów marki Internorm znajdziesz okna z ramami z PCV oraz drewna z aluminiowymi nakładkami. Każdy wariant możesz dowolnie konfigurować, aby dopasować go do otworów okiennych, estetyki fasady i wnętrza oraz własnych preferencji. Oba typy okien charakteryzują się doskonałymi parametrami, przede wszystkim niskim współczynnikiem przenikania ciepła, dźwiękoszczelnością, odpornością na włamania. Najważniejsza różnica między oferowanymi oknami z PCV a drewna i aluminium tkwi w ich estetyce. Profile o naturalnym wykończeniu od wewnętrznej strony wnoszą do czterech kątów ciepło i ponadczasową elegancję. Ponadto, uniwersalne modele z PCV polecane są do pomieszczeń o dużej wilgotności, na przykład łazienek i pralni.

 • Czy w Jaworznie dostępne są drzwi tarasowe?

Mieszkańcom Jaworzna oferujemy nie tylko okna, ale również drzwi wejściowe oraz przesuwne drzwi tarasowe i balkonowe. Zaprojektowane przez naszych technologów drzwi przesuwne wpuszczają do wnętrz maksimum światła słonecznego, optycznie powiększają pomieszczenia i pozwalają napawać się pięknem natury otaczającej dom. W parze z fenomenalnym efektem wizualnym idą dopracowane parametry techniczne.

 • Czy w sprzedaży znajdę okna antywłamaniowe?

Bezpieczeństwo to priorytet. Specjalizujemy się w produkcji okien i drzwi z zaawansowanymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi. Nad bezpieczeństwem naszych klientów czuwają niezawodne „szyby bezpieczne” (wielowarstwowe pakiety z folią PVB), ukryte okucia, elektroniczne monitorowanie zamknięcia z wykorzystaniem kontaktronów, klamki z kluczykiem i solidne ryglowanie.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF