Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi – Siemianowice Śląskie

Kategorie: okna   drzwi   rolety   żaluzje   innowacje   dom inteligentny   montaż   inwestycje komercyjne   regiony  
Zdjęcie Okna i drzwi – Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie prawa miejskie uzyskały w 1932 roku. Niegdyś w mieście działały prężne ośrodki przemysłowe, przede wszystkim kopalnia węgla kamiennego oraz huta. Obecnie znajdują się tutaj atrakcyjne tereny inwestycyjne oraz liczne obszary zielone, w których odpoczywają mieszkańcy. Siemianowickie Centrum Kultury, park dinozaurów czy Pałac Donnersmarcków znane są wszystkim mieszkańcom Górnego Śląska.

Szczelne okna i drzwi – Siemianowice Śląskie stawiają na Internorm!

Mieszkańców Siemianowic Śląskich zapraszamy do najbliższego salonu Internorm znajdującego się w Katowicach. Jako renomowany producent innowacyjnej stolarki okiennej oferujemy szczelne drzwi zewnętrzne, drzwi tarasowe i okna spełniające rygorystyczne standardy budownictwa pasywnego. Wymiana wysłużonej stolarki okiennej na nowoczesne modele z logo Internorm to inwestycja w ciepło, komfort i bezpieczeństwo.

 

 

FAQ: Najczęściej zadawane pytania na temat oferty Internorm w Siemianowicach Śląskich

 • Jakie zabezpieczenia stosowane są w oknach Internorm dostępnych w Siemianowicach Śląskich?

Okna proponowane mieszkańcom Siemianowic dostępne są w wersji antywłamaniowej. Zaprojektowane przez nas modele wyróżniają się dopracowaną, opatentowaną konstrukcją. Nad bezpieczeństwem domowników czuwają między innymi: zamontowany od dołu sworzeń grzybkowy oraz zaczep zamka odporny na wyważenie, klamki antywłamaniowe, system I-tec Ryglowanie oraz trójwarstwowe, klejone na całym obwodzie szyby bezpieczne z folią PVB. Na specjalne życzenie klienta okna mogą zostać dodatkowo wyposażone w balkony francuskie. Dom „uzbrojony” w antywłamaniowe okna Internorm będzie twierdzą nie do zdobycia.

 • Jakie okna wybrać: drewniane czy plastikowe?

Specjalizujemy się w produkcji okien z PCV oraz drewna i aluminium. Klientom szukającym niezawodnych, a jednocześnie niedrogich okien pasujących do każdego budynku polecamy modele z odpornego na czynniki zewnętrzne PCV. Okna z drewna są nieco droższe, ale jednocześnie bardziej szlachetne. Dzięki nakładce aluminiowej umieszczonej po zewnętrznej stronie rama nie niszczeje pod wpływem ekspozycji na promieniowanie UV, mróz i wilgoć. Innowacyjne okna drewniano-aluminiowe wpisują się w najświeższe trendy architektoniczne. Oba warianty cechują się doskonałymi parametrami i znajdują zastosowanie w budynkach pasywnych. Potwierdzeniem ich jakości są specjalistyczne certyfikaty przyznane przez niezależne jednostki.

 • Czy mogę zamówić transport i montaż okien w Siemianowicach Śląskich?

Mieszkańcy Siemianowic Śląskich składający zamówienie w katowickim oddziale Internorm mogą liczyć na transport i profesjonalny montaż okien. Naszych klientów otaczamy wsparciem serwisowym. Wszystkie okna i drzwi objęte są wieloletnią gwarancją.

 

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF