Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi Sosnowiec – Internorm

Kategorie: okna   drzwi   innowacje   regiony  
Zdjęcie Okna i drzwi Sosnowiec – Internorm

Sosnowiec to śląska miejscowość położona nad trzema rzekami: Czarną Przemszą, Białą Przemszą i Brynicą. Miasto o górniczej, bogatej historii jest największą pod względem ludności częścią Zagłębia Dąbrowskiego. Znajdziemy tu liczne zabytki (na przykład Zamek Sielecki czy Pałac Oskara Schöna), muzea oraz galerię sztuki. Miłośnicy natury również się nie zawiodą – parki, Egzotarium, ścieżki rowerowe zachęcają do odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku.

 

Okna Sosnowiec – termomodernizacja budynków

Dlaczego tak wielu mieszkańców miejscowości interesują nowe okna? Sosnowiec to miasto, które dynamicznie się rozwija. Starsze budynki poddawane są termomodernizacji mającej podnieść komfort życia mieszkańców i pozytywnie wpłynąć na estetykę przestrzeni. Wymiana nieszczelnych okien na nowe jest inwestycją w ciepły, bezpieczny dom. Mieszkańców Sosnowca szukających niezawodnych, certyfikowanych okien spełniających rygorystyczne normy budownictwa energooszczędnego zapraszamy do katowickiego salonu Internorm. Nasi doradcy zaprezentują wszystkie modele okien oraz drzwi i znajdą produkty spełniające indywidualne potrzeby.

 

FAQ: Najczęściej zadawane pytania na temat oferty Internorm w Sosnowcu

 • Czym wyróżniają się okna dostępne w ofercie w Sosnowcu?

Produkty z logo Internorm cenione są przez najbardziej wymagających klientów oraz ekspertów z branży budowlanej. Jako producent innowacyjnych okien i drzwi oferujemy produkty znajdujące zastosowanie w budynkach pasywnych. Okna dostępne w sprzedaży możemy podzielić na trzy główne grupy: wykonane w całości z PCV, z PCV z nakładką aluminiową oraz drewniano-aluminiowe. Wszystkie modele stanowią szczelną barierę dla ogrzanego wewnątrz domu powietrza i chłodu z zewnątrz, doskonale tłumią dźwięki, są odporne na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne. Montujemy również wielkogabarytowe okna w Sosnowcu. Elastycznie reagujemy na potrzeby klientów szukających okien o nietypowych wymiarach. W ofercie nie zabrakło okien tarasowych i piwnicznych. Potwierdzeniem jakości naszych produktów są specjalistyczne certyfikaty wydawane przez niezależne instytucje, na przykład Passivhausinstitut Dr Wolfgang Feist (PHI).

 • Jakie okna PCV szczególnie polecacie?

Mieszkańcom Sosnowca poszukującym niezawodnych okien z tworzywa sztucznego polecamy modele energooszczędne z trójwarstwowym pakietem szybowym wypełnionym gazem szlachetnym. Przemyślana konstrukcja okna umożliwia utrzymanie ekstremalnie niskiego wskaźnika przepuszczalności cieplnej przez wiele lat. Możesz wybierać spośród modeli o designie nowoczesnym i klasycznym.

 • Czy muszę samodzielnie przetransportować okna do Sosnowca?

Nasi klienci cenią kompleksową obsługę. Okna w Sosnowcu zamontują nasi doświadczeni specjaliści. Zamówienie zostanie sprawnie przetransportowane z salonu w Katowicach w dogodnym terminie. Oferujemy również wsparcie techniczne oraz wieloletnią gwarancję.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF