Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi Tychy – Internorm

Kategorie: okna   drzwi   innowacje   montaż   regiony  
Zdjęcie Okna i drzwi Tychy – Internorm

Tychy to miasto leżące na Śląsku, wchodzące w skład Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto podzielone jest na dzielnice, a gęsta sieć dróg pozwala na sprawne i komfortowe przemieszczanie się pomiędzy nimi. Liczne miejsca pracy, szeroka oferta mieszkaniowa oraz bezpośrednia bliskość Katowic sprawiają, że Tychy są dzisiaj jednym z najchętniej wybieranych śląskich miast do życia.

Okna Tychy – kiedy konieczna jest wymiana stolarki okiennej?

Nowoczesna stolarka okienna stanowi niezwykle ważny element izolacji domu czy mieszkania przed chłodem. Stare okna nie tylko nie zatrzymują ciepła wewnątrz, ale mogą stanowić łatwy cel dla włamywaczy. Nowoczesne okna Internorm pozwolą na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie, podniosą estetykę.

Dostarczamy okna i drzwi do Tychów

Okna Internom zostaną dowiezione do Tychów wprost z salonu w Gdańsku. Gwarantujemy szybką i bezpieczną realizację zamówienia w dogodnym dla klienta terminie.

 

FAQ: najczęściej zadawane pytania na temat okien Internorm w Tychach

Czy zakup okien Internorm łączony jest z ich montażem?

Montaż to niezwykle ważny element wymiany stolarki okiennej. Precyzja i profesjonalizm są tu niezbędne, by okno zostało zamontowane w sposób prawidłowy. Nieprawidłowy montaż okna powodować będzie nieszczelność, uciekanie ciepła, kumulowanie się wilgoci we wnętrzach. Efektem źle zamontowanych okien są m.in. wyższe rachunki za ogrzewanie. W Internorm oferujemy profesjonalną usługę montażu.

Jakie okna internorm kupowane są najczęściej?

Bez wątpienia najczęściej kupowane okna Internorm w Tychach to okna PCV. Ich atutem jest świetny stosunek jakości do ceny. Okna takie posiadają doskonałe parametry izolacyjne. Okna Internorm PCV to m.in. okna energooszczędne plastikowe, w których zastosowano potrójne szyby oraz gaz szlachetny pomiędzy nimi.

Czy w Tychach znajdę panoramiczne okna Internorm?

Tak – okna panoramiczne to jeden z flagowych produktów marki Internorm i są one dostępne w Tychach. Okna takie wykorzystywane są przede wszystkim w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym. Okna panoramiczne rewelacyjnie sprawdzają się w domach w stylu loftowym czy skandynawskim. Pozwalają one na naturalne przenikanie się stref oraz możliwość obserwowania zmian w ogrodzie z wygodnego fotela w salonie. Okna panoramiczne Internorm pozwolą też w naturalny sposób ogrzać pomieszczenie poprzez duże przeszklenie i ilość wpadającego do wnętrza światła słonecznego.

Czy okna Internorm dostępne w Tychach posiadają zabezpieczenia antywłamaniowe?

Zdecydowanie tak. W ofercie marki Internorm dostępne są okna, w których wykorzystano innowacyjne rozwiązania, znacząco podnoszące bezpieczeństwo domu i mieszkańców. Zalicza się do nich system I-tec Przeszklenia, jak również metodę klejenia szyby na całym obwodzie ramy, w pełni ukryte okucia. Okna Internorm dostępne są z klamkami antywłamaniowymi oraz klamkami z kluczykiem.

W jakich kolorach dostępne są okna Internorm?

Marka Internom proponuje bogate wzornictwo i kolorystykę oferowanych produktów. Dzięki temu możliwe jest wybranie koloru, który będzie najlepiej pasować do danego projektu domu czy mieszkania. W wyborze koloru pomoże pracownik marki Internorm.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF