Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi Zabrze – Internorm

Kategorie: okna   drzwi   innowacje   dom inteligentny   montaż   serwis   regiony  
Zdjęcie Okna i drzwi Zabrze – Internorm

Zabrze to śląskie miasto, należące do konurbacji śląskiej. Świetna infrastruktura oraz liczne inwestycje sprawiają, że Zabrze staje się modnym miejscem do życia. Nie brak tu również atrakcji dla przyjezdnych. To właśnie w Zabrzu obejrzeć można zabytkową kopalnię Guido oraz Sztolnię Królowa Luiza.

Okna Zabrze – czy warto je wymieniać?

Nagły wzrost rachunków za ogrzewanie, ale też wilgoć pojawiająca się w mieszkaniu – to zagadnienia wskazujące na problem z dotychczasową stolarką okienną. Chcąc wymienić okna w Zabrzu, warto skorzystać z oferty Internorm – proponujemy wysokiej klasy okna energooszczędne, które pozwolą na podwyższenie komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców.

Dostarczamy okna i drzwi do Zabrza

Zamówione do Zabrza okna marki Internorm dostarczymy wprost z salonu w Gdańsku. Gwarantujemy szybki proces realizacji zamówienia, dogodny termin dostawy oraz bezpieczeństwo przewożonych produktów.

 

FAQ: najczęściej zadawane pytania na temat okien Internorm w Zabrzu

Czy wraz z zakupem okien internorm można prosić o ich montaż?

Zdecydowanie tak – oferujemy także fachowy montaż okien. Wiemy, jak ważne jest prawidłowe osadzenie stolarki okiennej, dlatego dokładamy wszelkich starań, by proces ten przebiegał w sposób profesjonalny. Nieprawidłowy montaż prowadzi do znacznego obniżenia parametrów wybranych drzwi czy okien oraz do wychładzania pomieszczenia.

Czy warto postawić na okna PCV?

Jednymi z najczęściej wybieranych okien w Zabrzu są okna PCV – okna plastikowe odznaczają się świetną jakością wykonania oraz doskonałymi parametrami technicznymi. Ich atutem jest też niewygórowana cena. Marka Internorm proponuje okna plastikowe energooszczędne, w których wykorzystano potrójną szybę oraz gaz szlachetny pomiędzy nimi. Tak skonstruowane okna pozwalają zachować na długie lata niski wskaźnik przepuszczalności cieplnej. 

Czy w oknach zakupionych w Zabrzu znajdują się dodatkowe zabezpieczenia?

Okna dostępne w Internorm odznaczają się szeregiem innowacji i zabezpieczeń, które znacząco wpłyną na komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. W oknach stosowany jest system ukrytego ryglowania, który uniemożliwia wyważenie okien. Okna antywłamaniowe posiadają również specjalistyczne oszklenie – szyba wklejana jest na całej długości ramy. Atutem może być także klamka antywłamaniowa z dodatkowym zamkiem, która zmniejsza ryzyko włamania. Możliwe jest wykorzystanie monitorowania elektrycznego. System taki podłączony jest do alarmu domowego.

Czy okna Internorm można zakupić z pasującymi drzwiami?

Produkty Internorm odznaczają się nie tylko wysoką jakością, ale też dbałością o estetykę i szeroki wybór kolorów. Umożliwiamy zakup okien i drzwi z jednej serii, co pozwoli na zachowanie spójnej estetyki domu. Możliwe jest także dobranie drzwi do już zakupionej stolarki okiennej. W wyborze odpowiedniej opcji pomogą nasi specjaliści. Warto wiedzieć, że możesz też sam zaprojektować swoje wymarzone drzwi, a my je dla Ciebie wykonamy.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF