Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna i drzwi Żory – Internorm

Kategorie: okna   drzwi   dom inteligentny   regiony  
Zdjęcie Okna i drzwi Żory – Internorm

Żory to miasto położone w województwie śląskim, pełniące istotną funkcję w handlu, transporcie i logistyce. Miasto to może poszczycić się licznymi zabytkami architektury, w tym gotyckim kościołem pod wezwaniem św. apostołów Filipa i Jakuba, fragmentami murów obronnych z XIV wieku. Szeroka oferta edukacyjna, jak i liczne tereny zielone sprawiają, że Żory są chętnie wybierane jako miasto dla rodzin z dziećmi.

Okna Żory – czy warto wymieniać?                                                  

Stara stolarka okienna znacząco wpływa na rosnące rachunki za ogrzewanie. To z tego powodu coraz większa ilość mieszkańców Żor decyduje się na wymianę okien. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się okna plastikowe, ale też drewniane. Wymiana okien wpływa przede wszystkim na poprawę parametrów termicznych budynku, ale tez na znaczne zmniejszenie rachunków. Nowe okna pozwolą też na podniesienie estetyki mieszkania czy domu.

Prosta dostawa okien i drzwi do Żor

Dostarczamy do Żor wysokiej jakości okna i drzwi wprost z salonu w Gdańsku. Gwarantujemy szybką realizację zamówień, jak również odpowiednie zabezpieczenie transportu i montaż zamówionych rozwiązań.

 

FAQ: najczęściej zadawane pytania na temat oferty Internorm w Żorach

Jakie okna cieszą się największym zainteresowaniem?

Zdecydowanie największym zainteresowaniem w ofercie Internorm cieszą się okna plastikowe. PCV to materiał odznaczający się wysoką odpornością na uszkodzenia, ścieranie czy zmienne warunki atmosferyczne. Dodatkowo okna PCV łączą świetne parametry izolacyjne oraz atrakcyjną cenę, co pozwoli na oszczędności. Internorm proponuje okna plastikowe energooszczędne, w których zastosowano trzy szyby oraz wypełnienie gazem szlachetnym. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie niskiego wskaźnika przepuszczalności cieplnej.

Czy wraz z zakupem okien można liczyć na ich montaż?

Montaż to niezwykle ważny etap zakupu nowych okien. Nieprawidłowo zamontowane okna będą powodować obniżanie temperatury w pomieszczeniach oraz pojawianie się wilgoci. Marka Internorm oferuje montaż okien w Żorach, który wykonywany jest przez doświadczonych fachowców. Profesjonalizm oraz dbałość o detale to z pewnością największe atuty!

Czy w oknach zakupionych w Żorach znajdują się dodatkowe zabezpieczenia?

Bezpieczeństwo to niezwykle ważna kwestia dla osób kupujących nowoczesne okna czy drzwi balkonowe. Marka Internom oferuje produkty wyposażone w szereg zabezpieczeń i rozwiązań, które znacząco poprawią komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Okna dostępne w Żorach uzupełniane są o ukryte ryglowanie, klamki antywłamaniowe, bezpieczne szyby. Istnieje też możliwość wykorzystania monitorowania elektrycznego, które wykorzystuje czujniki zamknięcia okien i drzwi.

Czy okna dostępne w Żorach są wyłącznie w jednym kolorze?

Dla wielu osób funkcjonalność idzie w parze z estetyką. Właśnie dla takich klientów marka Internorm przygotowała wiele kolorów ram, dzięki któremu możliwe będzie dopasowanie ram okiennych do istniejących aranżacji czy stylu domu.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF