Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna Internorm na Śląsku, czyli gdzie kupić dobre okna?

Kategorie: okna   innowacje  
Zdjęcie Okna Internorm na Śląsku, czyli gdzie kupić dobre okna?

Internorm to marka, która z każdym kolejnym rokiem proponuje swoim klientom coś nowego, świeżego i udoskonalonego. Dostarcza okna i drzwi klientom na terenie całego kraju, dbając o najwyższą jakość i prezentując swoje rozwiązania w innowacyjny sposób. W Katowicach powstał showroom Internorm, w którym można poznać produkty marki bliżej, a nawet je przetestować!

Salon wystawowy przy Porcelanowej 23

Showroom Internorm znajduje się w Katowicach przy ul. Porcelanowej 23. To miejsce niezwykłe, przepełnione zaawansowaną technologią. Tutaj spotkasz się z profesjonalną obsługą fachowców branży okiennej, którzy codziennie doradzają w wyborze najlepszych okien. Szeroka paleta bezpiecznych i ekologicznych okien i drzwi nadaje temu miejscu innowacyjnej atmosfery. Showroom Internorm znacząco odbiega od znanych w Polsce standardowych salonów okien i drzwi. Showroom okien i drzwi w Katowicach dzięki dostępnym urządzeniom pozwala nam osobiście dotknąć inteligentnej technologii SmartWindow, posłuchać wyciszenia, jakie oferują okna Internorm, poczuć jak okna Internorm zatrzymują ciepło.

Showroom okien i drzwi Internorm w Katowicach - innowacje.jpg

Inwestujemy w nowoczesne rozwiązania, podążamy za duchem czasu, kreujemy nowe trendy nie tylko w stolarce okiennej, ale też formach sprzedaży i prezentacji oferty. Showroom w Katowicach to nowoczesne miejsce na interaktywny spacer po galerii wynalazków Internorm. Tu dokładnie zbadasz okna i drzwi z oferty Internorm. Mamy do dyspozycji urządzenia pozwalające poznać zalety i możliwości okien i drzwi Internorm, dużych szklanych drzwi przesuwnych, systemu automatycznego sterowania zacienieniem, identyfikacji za pomocą odcisków palca i innych nowoczesnych rozwiązań. To kolejny krok w rozwoju popularności Intermorm, który pozwoli Ci przyjrzeć się kupowanym produktom na żywo i podejmować jeszcze lepsze decyzje.

Wirtualny świat w realnej rzeczywistości

Dlaczego showroom w Katowicach? Dlaczego wybraliśmy Śląsk jako miejsce do stworzenia miejsca, w którym chcemy spotykać się w realnym świecie z naszymi klientami? Powodem było duże zainteresowanie naszą ofertą w tym regionie Polski. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym potrzebom. Przyjdź i sprawdź nas! Zobaczysz konkretne modele okien, przetestujesz je i wybierzesz to, co najlepsze. Odpowiemy na wszystkie pytania, udzielimy wskazówek technicznych, ale także architektonicznych. Doradzamy i wspieramy klientów w ich wyborach. Nasz dotychczas wirtualny świat oferty produktowej jest teraz żywy i namacalny dla każdego.

Internorm Showroom Katowice sala prezentacyjna.jpg

Zapraszamy do salonu Internorm w Katowicach przy ul. Porcelanowej 23. Przyjdź i zobacz, co mamy dla Ciebie!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF