Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna Internorm – poznaj opinie klientów i specjalistów

Kategorie: okna  
Zdjęcie Okna Internorm – poznaj opinie klientów i specjalistów

Szukasz rzetelnych opinii na temat okien Internorm? Poznaj zdanie klientów z całej Polski i ekspertów z salonu w Katowicach. Dowiedz się, dlaczego austriacki producent okien i drzwi Internorm pozostaje liderem na rynku europejskim już od 90 lat. Na pozytywną opinię klientów zapracował sobie najwyższą jakością materiałów, 10-letnią gwarancją i 30-letnim wsparciem serwisowym.

„Okna ciepłe i szczelne”

Internorm specjalizuje się w systemach okien pasywnych. Kluczowym parametrem dla inżynierów austriackiego producenta jest jak najniższy współczynnik przenikania ciepła Uw. Okna nazywamy pasywnymi, jeśli jego wartość jest poniżej 0,8 W/m2K. W przypadku najlepszych okien i drzwi Internorm wynosi on około 0,6 W/m2K, co udało się osiągnąć dzięki technologii produkcji wypracowanej przez 90 lat.

Zamawiajac ich okna nie myślałem o gwarancji ale chyba jest tylko 10 lat. Znam 2 użytkowników okien drewnianych z nakladka alu. 2-3 sezony. Zadowoleni i nic sie nie dzieje. Okna cieple i szczelne. U mnie wlasnie montuja PVC z nakładką alu. O montażu wypowiem się za kilka dni a o oknach za kilka lat – pisze jeden z użytkowników forum Murator Dom.

Opinie specjalistów o stolarce Internorm

Austriacki producent okien i drzwi stawia na transparentność. Dla Internorm kluczowa jest najwyższa jakość bez kompromisów i precyzja działania na każdym etapie produkcji i montażu. Dlatego wypracowane przez wiele dekad procedury uzyskały certyfikat bezpieczeństwa i jakości na etapie produkcji TÜV, znak jakości CE oraz odpowiednie certyfikaty potwierdzające energooszczędność, dźwiękoszczelność i antywłamaniowość okien i drzwi Internorm.

Każdy model okna Internorm przechodzi dokładne testy szczelności, izolacyjności termicznej oraz akustycznej i odporności na odkształcenia, zanim trafi na rynek. Już na etapie projektowania parametry są dla nas priorytetem i przechodzi szereg wewnętrznych testów. Następnie po opracowaniu prototypu rozpoczyna się proces certyfikacji. Parametry okna testowane są wtedy przez niezależne jednostki, takie jak Politechnika w Graz czy Instytut Techniki Okiennej w Rosenheim. Dlatego moim skromnym zdaniem Internorm jest przede wszystkim dla tych, którzy cenią sobie trwałość i niezawodność – uzasadnił swoją opinię Dawid Komor, doradca klienta Internorm z Katowic.

Zobacz okna Internorm na żywo i poznaj własną opinię

Opinie innych są ważne, ale jeszcze ważniejsze jest to, co my sami uważamy na podstawie własnych doświadczeń. Dlatego najlepiej samemu przyjść do salonu okien i przekonać się o jakości stolarki. Klientów ze Śląska serdecznie zapraszamy do salonu Internorm w Katowicach przy ul. Porcelanowej 23.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF